Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio znalazłem taka częśc w bagazniku jak jest na zdjęciu i pytanie co to jest ?(chodzi mi o ta część BOSCH ) Pozdrawiam

DSC03198.jpg

Edytowane przez michal1019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio znalazłem taka częśc w bagazniku jak jest na zdjęciu i pytanie co to jest ? Pozdrawiam

jeśli chodzi Ci o to małe wejście z lewej, to gniazdo 12V, coś jak gniazdo zapaliczki.. żeby podłączyć jakiś gadżet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(chodzi mi o ta część BOSCH )

Według katalogu BOSCH jest to czujnik kąta skrętu, ESP (elektron. program stabilizacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki kolego za chwile uwagi ale jest maly problem poniewaz w swoim passacie nie mam ESP a i podobno czujnik kata skrętu znajduje się gdzieś pod kierownicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w swoim passacie nie mam ESP

Trudno mi coś więcej powiedzieć, tak podaje katalog BOSCH po numerze ze zdjęcia, jest to część już nie produkowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra zobaczymy moze ktos sie napotkał z takim czymś Ale dzieki za zainteresowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam pytanie.. może ktoś bedzie wiedział.. :)

Zauważyłem podczas wymiany głośnika w moim Passacie b4 jakiś czujnik?? w obudowie lewego, przedniego głośnika na podszybiu. jest na nim napisany skrót VW i jakieś cyferki. Wygląda jak jakiś czujnik światła czy coś..

Wiecie co to może być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!

Mam pytanie.. może ktoś bedzie wiedział.. :)

Zauważyłem podczas wymiany głośnika w moim Passacie b4 jakiś czujnik?? w obudowie lewego, przedniego głośnika na podszybiu. jest na nim napisany skrót VW i jakieś cyferki. Wygląda jak jakiś czujnik światła czy coś..

Wiecie co to może być??

podaj te cyferki to się pomyśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jestem teraz sam z córcią i nie mogę zejść do garażu.Ale postaram się coś wykombinować.Może zrobię tego foto i wyśle Ci na pocztę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od paru dni jestem posiadaczem Passata B5. Zauważyłem że jest w nim zamontowany jakiś inny klimatronic. Czy wie może ktoś co to za model i z jakiego auta?

C16682080_5.JPG

DSC04737.jpg

Edytowane przez Regan18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem bo nie wiem co to za wezyk podlaczony do puszki z filtrem powietrza bo chce wymatowac cala puszke i w stawic filtr stozkowy ale jak patrzylem to nie bedzie gdzie podlaczyc tego wezyka jak zaloze filtr a nie wiem czy jest on wazny czy nie wezyk zaznaczony na zdjeciu a samochod Vw passat tdi silnik AWX

dsc05888.jpg

Edytowane przez Kijek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem bo nie wiem co to za wezyk podlaczony do puszki z filtrem powietrza bo chce wymatowac cala puszke i w stawic filtr stozkowy ale jak patrzylem to nie bedzie gdzie podlaczyc tego wezyka jak zaloze filtr a nie wiem czy jest on wazny czy nie wezyk zaznaczony na zdjeciu a samochod Vw passat tdi silnik AWX

 

To jest wężyk/przewód podciśnieniowy.Apropos stożka-szkoda go zakładać,lepiej już daj jakiś usportowiony wkład do seryjnej puszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie , wie ktos moze do czego jest ta kostka w komorze silnika jest ona na 3 piny i ta kolo hamulca recznego? jesli post jest nie w tym dziale prosze o przeniesienie

 

_scalone

co to za kostka.jpg

c z k 2.jpg

od czego.jpg

Edytowane przez kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pod maską do bocznych kierunków, chociaż powinna być wyżej. Ta w tunelu to od podświetlenia popiołki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel a ten pod maską to nie czasem od prędkościomierza (impulsatora)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewny, że to na pierwszym zdjęciu to nie kostka od kierunków. Kostka od kierunków dynda w okolicach zbiorniczka wyrównawczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 na pewno od impulsatora

2 nie widac ile ma pinow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności