Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem Passata GTE Variant i dostałem 10% rabatu. Znaczy kupiłem 5 takich aut do firmy. I jestem zadowolony z transakcji. Auto sprawuje się świetnie. I gdyby był tańszy to radziłbym każdemu spróbować hybrydy. Przyjemność jazdy gwarantowana! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, [email protected] napisał:

Nowa. Celowo po raz kokejny zamawiam tak, żeby mieć odbiór w grudniu i załapać się na jak największy rabat.

Ale pewnie importer coś urwie jeszcze z tych 18.000.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie było 17% w lutym 2017 - cena katalogowa 155,600 , cena specjalna z wyposażeniem promocyjnym 129700.

Tak poza tym jesteśmy rynkiem gorszego sortu i przez to gorszego traktowania klienta niż np. w niemczech. Teraz pewnie muszą wyprzedać z placów wszystko bo taki jest odgórny przykaz. Nie podoba się ??? to jedź se pan do niemiec ale tam zapłacisz 30 tyś więcej za ten sam model z tym samym wyposażeniem. Ciekawe jak w czeskich salonach, podobno o wiele lepiej i może ciut taniej ale  leasingi mają na lepszych zasadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chodzi o cenę to niestety cena cennikowa poszła sporo do góry....... Tak więc mimo, że są nieco większe rabaty nie będę mógł zrobić lepszej ceny niż ustalona........  Dodałem natomiast w cenie pakiet przeglądów na 4lata/60 000km w gratisie (normalnie kosztuje 1490zł)

 

Dostałem odpowiedź od dealera w związku z większym rabatem.:blink

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2017 o 20:53, kemmot napisał:

Dodałem natomiast w cenie pakiet przeglądów na 4lata/60 000km w gratisie (normalnie kosztuje 1490zł)

do końca roku jest w cenie 99 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, i ja wtrące trzy grosze właśnie kupiłem Passata b8 highline 1.8 benzyna DSG cena katalogowa 153.000 zł cena zakupu z pakietem przeglądów (szkoda że pierwszy po dwóch latach) za 0 zł oraz z gwarancją 4 lata za 0 zł do zapłaty 120900 zł auto w leasingu z następującym dodatkowym wyposażeniem:

Wyposażenie dodatkowe
Popielaty "Mangan" metalik 2 650,00
Alcantara/Vienna 0,00
Pakiet Business
- Sign Assist - system rozpoznawania znaków
drogowych 
- Reflektory LED Top 
- System Dynamic Light Assist - automatyczne światła drogowe 
- System Keyless Access - bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu  3 690,00
Autoalarm z niezależnym zasilaniem (Back-up-Horn), funkcją dozoru wnętrza i czujnikiemprzechyłu 1 890,00
Active Info Display - Komputer pokładowy z personalizowanym wyświetlaczem 2 130,00
System nawigacji satelitarnej Discover Pro - dla Pakietu Business [W62]
- obsługa za pośrednictwem 9,2-calowego, kolorowego i w pełni dotykowego ekranu z czujnikiem zbliżeniowym
- radio z odtwarzaczem DVD, CD, MP3, WMA, FLAC oraz zewnętrznym gniazdem AUX-IN i dwoma USB obsługującymi iPod/iPhone
- czytnik kart SD x 2
- 8 głośników
- instalacja telefoniczna (Bluetooth)
- Mapa Europy (z usługą bezpłatnych aktualizacji)
- obsługa systemu multimedialnego za pomocą komend głosowych, także w języku polskim
- twardy dysk 64 GB do przechowywania danych nawigacyjnych oraz plików audio
- Car-Net: Guide & Inform Plus (bezpłatnie przez 3 lata): komunikaty drogowe online, wyszukiwanie celów specjalnych online, import celów online, stacje benzynowe, wiadomości, parkingi, moje cele specjalne (POI), pogoda, raport o stanie samochodu, wyszukiwanie celów specjalnych online (głosowe)
- Car-Net: App Connect - możliwość podłączenia smartfonu za pomocą kabla USB (poprzez Mirror Link, Android Auto i CarPlay) i przeniesienia
widoku ekranu smartfona na ekran radia lub nawigacji
- System Volkswagen Media Control 3 420,00
Volkswagen Safe+
- dodatkowe 24 miesiące; maksymalny przebieg 80000 km 1 690,00
 Pakiet przeglądów 48 miesięcy, max przebieg: 60 000 km

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entrep, wstaw zdjęcie Mangana, jesli nie masz nic przeciwko, zobaczymy jak wygląda ten nowy kolor w ofercie VW. Na razie na ulicach nie ma ich za dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat Variant 1.4 TSI 125KM Comfortline

Wyposażenie dodatkowe:

-lakier crimson red

-pakiet business

-rolety przeciwsłoneczne tylnych bocznych szyb

-autoalarm

-car net: app connect

-vw safe+ dodatkowe 24m

-pakiet przeglądów

Cena katalogowa 120 950zł – cena wynegocjowana w październiku 104 600zł

Cena ostateczna 99 000zł + gumowe dywaniki;)

Odbiór w przyszłym tygodniu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Passat.

Wyprzedaż rocznika 2017. -  Passat B8 1,4 (125KM) wersja Trendline z pakietami: business, komfort , autoalarmem i felgami aluminiowymi w kolorze srebrno-złotym z dodatkową gwarancją Volkswagen Safe + na dodatkowe 24 miesiące lub 80 tys. km.

Cena katalogowa 107 800.

Cena zakupu 82 000 dodano opony zimowe , dywaniki i  darmowy pakiet przeglądów na 4 lata lub 60 tys. km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo info o rabatach od aut już zrabatowanych lub wyprzedaży rocznika.

Natomiast pytanie:
Ile realnie można liczyć rabatu od ceny z konfiguratora dla samochodu DO PRODUKCJI i wg własnej specyfikacji, a nie gotowych zamówień dilerskich?

Założenie: Cena końcowa z konfiguratora to 200 000 pln. Ile z tego na wstępie można realnie zdjąć bez wybitnych umiejętności negocjacyjnych?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czy na firme czy prywatna. Na firme 10-13% na fizyczna 5-8%. 

Ale jak chcesz wydac 200tys to pomysl nad Arteonem, duzo przyjemnieszy samochod od passata,mam porownanie bo jezdzilem b8 dwa lata i prowadzenie i zawieszenie sa zdecydowanie lepsze

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kriss555 napisał:

Zalezy czy na firme czy prywatna. Na firme 10-13% na fizyczna 5-8%. 

Zakup na firmę (leasing), zawód: lekarz. Zdaje się, że na tę grupę zawodową jest dodatkowy rabat.

1 godzinę temu, kriss555 napisał:

Ale jak chcesz wydac 200tys to pomysl nad Arteonem

Rodzina 2+2. Kombi wolę zamiast liftbacka. Rozważam jeszcze kompakt - Golf R variant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KriSSo, z moich doświadczeń, maksymalne rabatowanie auta z konfiguratora, to: 15% (16-17% z dodatkowym wsparciem VW Polska) dla firm. Zakup na osobę prywatną maxxx:12%. Zawsze łatwiej powalczyć jest o auto z placu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto z placu mi nie odpowiada, ponieważ wertowałem już oferty i jest problem z wyposażeniem. Albo nie zgadza się motor, albo kolor, albo czegoś brakuje, albo z kolei napakowane tak na maksa, że aż zbytecznie, dlatego będę zamawiał. OK, dzięki za info, czyli próbować walczyć o rabat około 10% do 15% maks od tego, co wypluje konfigurator. Przynajmniej dzięki temu widzę, w jakich kwotach to się może zamknąć.

BTW. Kolega z Touran Klub Polska? :D Pozdro ;) 

Edytowane przez KriSSo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pytanie do mnie, to oferta bardzo atrakcyjna, przyznaję. Tylko nie zgadza mi się silnik i wersja nadwozia. Ja rozpatruję 3 auta: Alltrack, R-line, i najbliższy sercu Golf R variant. Na pewno musi być 4motion. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, 4 motion myślę że wspaniała sprawa, szczęśliwych i owocnych poszukiwań życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ten sam problem podczas kupowania Alltracka. Albo biedna wersja, albo diesel, albo wyposazona po brzegi. Problem z tym "10 do 15% od ceny w konfiguratorze" jest taki, ze w tej chwili nikt takiego rabatu nie da na auto do produkcji ze wzgledu na wyprzedaze i brak nowego cennika (tak mi mowili w 3 roznych salonach). 

Obecnie jest rabat wyprzedazowy 18k na start + pakiet przegladow + przedluzona gwarancja 4 lata, laczna wartosc to ~21k sztywnego rabatu i do tego jakis % od dealera (pewnie ok 4-6%). Łacznie w zaleznosci od wartosci auta wychodzi 15-18% no i sa to wszystko auta "z placu" ew takie ktora sa w transporcie ale juz wyprodukowane. 

Po nowym roku roznie moze byc. Rok temu bardzo szybko pojawil sie rabat 12k na passata "po prostu" i do tego rabat od dealera, pewnie podobny, i te 12% lub wiecej dalo rade faktycznie wyciagnac, ale obecnie pewnie nikt takiego nie da na auto do produkcji dopoki nie pojawi sie jakas oficjalna oferta na auta z nowego rocznika produkcji.

Inna sprawa ze mamy juz nowy rok i to sie bedzie lada moment zmieniac bo ruszy produkcja. Ja kupowalem na poczatku grudnia i jak wspominalem o tym ze moze bym chcial do produkcji to wszyscy rozkladali rece ze o konkretnych rabatach nie ma na razie mowy (a bylem w wielu salonach w roznych miastach). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności