Skocz do zawartości
gromchester

Wasze wynegocjowane rabaty na nowego Passata B8

Rekomendowane odpowiedzi

15% za auto stockowe z 2016 roku 2.0 tsi ze 169 tys. na 1143,5 tys. Czy Waszym zdaniem to dobra oferta czy szukać dalej?

 

Co za te 114,000 ? Jakie wyposażenie, silnik i jaka buda ?

 

Pomyłka miało być 143,5 tys. :) Limuzyna czrna perla 2.0 tsi dsg highline + dodatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja aczkolwiek w moim przypadku w gre wchodzi tylko benzyna. Robie przebiegi rzędu 10k rocznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 k ? kurde ja już 2,5 tyś nalatane w miesiąc i nie wiem skąd ,a mam jeszcze inne auta, auto użytkowane tylko w mieście z pracy do domu i gdzieś tam do sklepu. NAjdłuższa trasa to 100km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo u was miasto się nie kończy :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13,5% ugrane łącznie na auto do produkcji ale nie było łatwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13,5% ugrane łącznie na auto do produkcji ale nie było łatwo

fiu,fiu ładnie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

13,5% ugrane łącznie na auto do produkcji ale nie było łatwo

 

fiu fiu ładnie sory za tamten wpis 168

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13,5% ugrane łącznie na auto do produkcji ale nie było łatwo

może zależy od wersji, silnika i dod. wyposażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomyłka miało być 143,5 tys. :) Limuzyna czrna perla 2.0 tsi dsg highline + dodatki

 

To nie jestem w stanie ocenić, orientowałem się w przedziałach 80k-120k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13,5% ugrane łącznie na auto do produkcji ale nie było łatwo

 

Który diler?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno

Ja wynegocjowałem 18% samochód z poprzedniego rocznika, plus zimówki :-) list price 177900 zapłacona 145000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem -20% na paska wartego 185 tyś ale nie oddzwonił sprzedawca. Mają jakiś próg i wolą żeby auto stało i gniło niż je pogonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno
Zaproponowałem -20% na paska wartego 185 tyś ale nie oddzwonił sprzedawca. Mają jakiś próg i wolą żeby auto stało i gniło niż je pogonić.

 

To zaproponuj 18% według tego co przypadkowo usłyszała moja żona ( rozmowa dwóch sprzedawców ) to 18% to jest sprzedaż po cenie zakupu. Chyba ze centrala w Poznaniu da więcej ale to raczej dla flotowcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele aut z przeceny 2016 są jeszcze z sierpnia czy nawet lipca. To już sporo ponad pół roku stoją na placach. Najlepiej takiego z listopada/grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Postanowiłem się podpiąć pod Wasz temat mimo, że moje pytanie nie dotyczy passata, a golfa.

Dwa salony wystawiły Golfy GTI Clubsport, oba z roku 2016:

1. Cena katalogowa 165k PLN; Cena promocyjna przy zakupie w leasingu 149k PLN

2. Cena katalogowa 172k PLN; Cena promocyjna przy zakupie w leasingu 155k PLN

 

Obie ceny są obniżone o ok 10%. Ja jestem zainteresowany zakupem, ale na osobę prywatną. Wyposażenie mi odpowiada. Chciałbym wyrwać rabat 20% lub wyższy. Wysłałem zapytanie do salonów, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Myślicie, że jest to możliwe ?

 

Pytanie poboczne:

Trafiłem na nie ponieważ przymierzam się do zakupu GTI po lifcie. Wstępną wycene GTI FL dostałem na 131k PLN, gdyby udało mi się zbić Clubsporty do tej ceny, to zacząłbym się poważnie zastanawiać. Myślicie, że za te same pieniądze lepiej kupić GTI FL i czekać na niego ze 4 miesiące, czy brać Clubsporta, który pewnie pół roku stoi w salonie, ale z pewnośćią dużo lepiej będzie trzymał wartość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wszystko jest możliwe, jednak na podstawie moich doświadczeń w kilku salonach (negocjacje dotyczyły passata i tourana) wydaje się,że rabat 20% jest mało prawdopodobny. 10% na auto do produkcji jest w vw świetną ofertą - w porsche katowice dostałem ofertę ok. 10.3% upustu. Nigdzie więcej dać już nie chcieli, choć jest pula VIP i nie można wykluczyć, że da się uzyskać więcej. Ktoś tutaj wspominał o maksymalnym rabacie 18% i coś w tym jest. Gdy śledziłem oferty to na auto bez przebiegu chyba więcej nie udało mi się znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

Postanowiłem się podpiąć pod Wasz temat mimo, że moje pytanie nie dotyczy passata, a golfa.

Dwa salony wystawiły Golfy GTI Clubsport, oba z roku 2016:

1. Cena katalogowa 165k PLN; Cena promocyjna przy zakupie w leasingu 149k PLN

2. Cena katalogowa 172k PLN; Cena promocyjna przy zakupie w leasingu 155k PLN

 

Obie ceny są obniżone o ok 10%. Ja jestem zainteresowany zakupem, ale na osobę prywatną. Wyposażenie mi odpowiada. Chciałbym wyrwać rabat 20% lub wyższy. Wysłałem zapytanie do salonów, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Myślicie, że jest to możliwe ?

 

Pytanie poboczne:

Trafiłem na nie ponieważ przymierzam się do zakupu GTI po lifcie. Wstępną wycene GTI FL dostałem na 131k PLN, gdyby udało mi się zbić Clubsporty do tej ceny, to zacząłbym się poważnie zastanawiać. Myślicie, że za te same pieniądze lepiej kupić GTI FL i czekać na niego ze 4 miesiące, czy brać Clubsporta, który pewnie pół roku stoi w salonie, ale z pewnośćią dużo lepiej będzie trzymał wartość?

 

Kup Golfa R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup Golfa R

 

Jakbym chciał Golfa R, to bym nie wyciskał rabatów z GTI :mlask:

 

Przed chwilą wróciłem z salonu VW pogadać o GTI do produkcji. Pan powiedział, że on jak dostaje auto to jest w nim wliczona marża sprzedawcy 8%. I on może dawać rabaty jedynie z tej puli 8%, ale też chce na nim zarobić, więc może mi dać 6.5% max. To było pierwsze spotkanie. Wyślę teraz tę ofertę do innych salonów i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym bez zastanowienia brał Rke, osiagi i prowadzenie na śliskim biją na głowę GTI...gdyby nie to ze potrzebuję wikszego samochodu kupiłbym Rke, daje frajde z jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności