Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dziś dowiedziałem, że do produkcji samochód byłby do odbioru w maju i niby droższy od wyprzedażowego o ponad 5 500 i też będę miał bezsenną noc. Bo może to blef, a może faktycznie będzie drożej i lepiej brać to ze stoku. :rozpaczDodatkowo teraz musiałbym kupić zestaw opon zimowych, co też pewnie co najmniej 2000-3000 ekstra za same opony. Trochę mi jeszcze samochód nie potrzebny, a z drugiej strony 5 koła piechotą nie chodzą..

Edytowane przez Krycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie widać koniec zamieszania z odbiorem samochodu. Odebrałem dzisiaj w VW bank tablice i dowód tymczasowy. Wolałem sam to zrobić i nie liczyć na kurierów. Odbiór w poniedziałek. Okazało się dzisiaj, że dotarły wreszcie moje koła z Poznania, więc same dobre wiadomości. Sprzedawca zaczął narzekać, że znowu będą musieli zmieniać koła, bo juz założyli zimówki z innego. Postaram sie opisac w poniedziałek jak przebiegł odbiór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Cronosiku ale czekać 6 miechów to jakiś absurd. Ogólnie gdzie dzwonie to zamiast czuć się jak KRÓL to traktują mnie jakbym chciał kupić Matiza z hakiem w DSG , no bez jaj . Mówię rabat za rocznik + proszę o zaniżony rabat flotowy a oni " ale to poniżej kosztów". Najgorsze jest to , że nie ma alternatywy w stosunku do passata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Cronosiku ale czekać 6 miechów to jakiś absurd. Ogólnie gdzie dzwonie to zamiast czuć się jak KRÓL to traktują mnie jakbym chciał kupić Matiza z hakiem w DSG , no bez jaj . Mówię rabat za rocznik + proszę o zaniżony rabat flotowy a oni " ale to poniżej kosztów". Najgorsze jest to , że nie ma alternatywy w stosunku do passata.

Dzieje się tak, bo sprzedaż dobrze idzie. Maja świadomość, że jest tak jak napisałeś - nie ma alternatywy. Jaki samochód segmentu D jest lepszy? Jak dla mnie żaden SUV nie wchodził w rachubę, a tego jest teraz najwięcej na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od września czekam, wprawdzie początkowo zamawiałem "kurę", ale polecieli w kule i z ustalanego marca na odbiór superba zrobił się dopiero maj na produkcję :debil

Nie zamierzam czekać w nieskończoność i 30 grudnia zamówłem 2.0 TSI 220 ze stocku. Produkcja na 5 tydzień, zamawiał ktoś w Katowicach przy DTŚ, jak u nich z obsługą i dotrzymywaniem terminów? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do jednego z dealerów i dowiedziałem się, że samochód do produkcji na dziś to ok. 20 tydzień 2016.

Dziwne, ponieważ jeszcze niedawno były to ok. 3 miechy, a tu już wychodzi 5.

 

A ja nadal mam mętlik w głowie i nie wiem co zrobić.. Wyprzedaż czy zamówienie oto jest pytanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rynek zaczyna mieć już w poważaniu efekt afery spalinowej i po chwilowym ograniczeniu zamówień zostało tylko wspomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjadę dziś do mojego dealera i zapytam jak to wygląda w praktyce i czy zeszłoroczne rabaty będą dostępne czy też chwilowo ich nie dają, bo chcą wypchnąć to co stoi na stocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem sie, ze na początku roku zawsze terminy sa bardziej odległe, bo dealerzy składają zamówienia i ze pewnie terminy sie ustabilizują i bedą krótsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dojechał do Lublina. Aż nie mogę uwierzyć ;) jutro ruszam z papierkami. Może w piątek się uda wyjechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alltrack 2.0 TSI 4x4 AiD,18"nappa i parę innych, zamówiony 9.12.2015, tydzień póżniej domówiona kamera cofania, dzisiaj dostałem potwierdzenie - produkcja 9 tydzień 2016. Jak dobrze pójdzie połowa marca w Polsce(może już nie będzie trzeba zakładać zimówek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po raz kolejny się dowiedziałem, że samochód zamówiony dziś powinien dotrzeć ok. 19 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód odebrany :jupi

Nie było żadnych niespodzianek. Wszystkie opisywane tematy przez Użytkowników Forum są w pełni sprawne.

Cała procedura razem z zakupem polisy trwała ok 2,5 h. Zrobiłem kilka zdjęć, ale mam problem z wstawieniem.

Samochodem zrobiłem już 1200km. Jestem MEGA ZADOWOLONY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum, pierwszy mój post tutaj w temacie, ponieważ jutro zamawiam paska no i niestety będe czekał pół roku.

1,8 tsi dsg - produkcja 20 tydzień 2016. Widziałem maila, którego dostają sprzedawcy z terminami to aktualnie właśnie 1,8 tsi ma najdłuższy z możliwych terminów realizacji. Cała reszta była 11-15 tydzień 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochód odebrany :jupi

Nie było żadnych niespodzianek. Wszystkie opisywane tematy przez Użytkowników Forum są w pełni sprawne.

Cała procedura razem z zakupem polisy trwała ok 2,5 h. Zrobiłem kilka zdjęć, ale mam problem z wstawieniem.

Samochodem zrobiłem już 1200km. Jestem MEGA ZADOWOLONY!!!

Gratulacje! Ja jeszcze ogarniam leasing ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, bo ja się już pogubiłem ... przypomnij mi, kiedy złożyłeś zamówienie na auto ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! Ja jeszcze ogarniam leasing ;)

Czyli już końcówka procesu... :D

Życzę szybkiego odbioru i bezawaryjnej jazdy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 27 lipca.

No już końcówka może nawet w piątek chociaż bardziej obstawiam początek przyszłego tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest źle ...kojarzyłem coś o pierwszej połowie ubiegłego roku .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności