Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w salonie Rzepecki-Mroczkowski w Poznaniu 10%....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update,

Dzisiaj zamówiony, do konfiguracji dorzucili mi kamerę cofania, więc rabacik wyszedł ponad 9%. Wstępnie, termin realizacji 25 tydzień. Data odbioru (też wstępnie) 8 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mały update,

Dzisiaj zamówiony, do konfiguracji dorzucili mi kamerę cofania, więc rabacik wyszedł ponad 9%. Wstępnie, termin realizacji 25 tydzień. Data odbioru (też wstępnie) 8 lipca.

 

Gratulacje :) Oby oczekiwani minęło Ci jak najszybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiony w połowie grudnia, dziś odebrany. bitdti w r line :)

 

passerati.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pychotka. Gratulacje :):

Edytowane przez Edgarus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa procedura wydania samochodu? - ciekaw jestem czy VW ma jakiś standard czy wszystko zależy od dealera.

Już powoli zaczynam odliczanie bo mój miał się wyprodukować w zeszłym tygodniu więc zakładam, że do końca miesiąca jest szansa na odbiór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile trwa procedura wydania samochodu? - ciekaw jestem czy VW ma jakiś standard czy wszystko zależy od dealera.

Już powoli zaczynam odliczanie bo mój miał się wyprodukować w zeszłym tygodniu więc zakładam, że do końca miesiąca jest szansa na odbiór :)

 

U mnie handlowiec sprawdził, że data wyprodukowania to 25 tydzień. Do tego doliczył ok 2 tygodnie na transport z DE do Poznania, transport z Poznania do Wawy, przegląd i rejestrację (leasing). Wiec @indome, możliwe, że w przyszłym tygodniu odbierzesz ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu i mój odebrany. produkcja 13 tydzień, 14.04 odebrany. Jak dla mnie kosmos - ta cisza podczas jazdy, audio porządnie grające, zapach, miejsce w środku, ilość funkcji komputera bajka. Teraz tylko liczę na bezusterkowość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W końcu i mój odebrany. produkcja 13 tydzień, 14.04 odebrany. Jak dla mnie kosmos - ta cisza podczas jazdy, audio porządnie grające, zapach, miejsce w środku, ilość funkcji komputera bajka. Teraz tylko liczę na bezusterkowość :)

 

Miałbyś DCC już tak cicho by nie było :D:P A tak na poważnie to gratulacje i szerokości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile trwa procedura wydania samochodu? - ciekaw jestem czy VW ma jakiś standard czy wszystko zależy od dealera.

Już powoli zaczynam odliczanie bo mój miał się wyprodukować w zeszłym tygodniu więc zakładam, że do końca miesiąca jest szansa na odbiór :)

 

Samochód jedzie szybko z fabryki. Ale zależy z której. najsprawniej jadą z Emden. Kwestia 3 - 4 dni. Moj był wyprodukowany 23.03, 24.03 był w transporcie. W Poznaniu był 26.03, i gdyby nie świeta wielkanocne, to byłby w salonie 29.03. A tak był 31.03. Zatem 8 dni od zjechania z taśmy. Co do leasingu ...taaak. To jest niestety temat słaby. Tam sie nikt nie spieszy. Wystarczy zadzwonic na infolinie i przez 18 minut posłuchac tej ich koszmarnej muzyki ...zanim Pani konsultantka odbierze. Masakra. Ale i na to są sposoby. jest troche na ten temat w innych wątkach, poszukaj moich komentarzy, opisywałem dokładnie jak sobie z tym radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W następny piątek odbiera mojego w końcu bezpośrednio z fabryki w emden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony 19.02.2016...wczoraj odebrałem. Przyjechałem z salonu do garażu...czytam instrukcję. Na razie jestem zachwycony...żona mnie w nocy z garażu ściągała...Bałem się o połączenie koloru niebieskiego Harvard z brązowym wnętrzem i brązową skórą nappa , ale jest naprawdę super...zajefajnie...

Edytowane przez Ikar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem dwa dni przed sylwestrem, pure white, r-line interior & exterior, odebrany w wielki piątek:) Polecam pakiet r-line jak ktoś się waha, dużo zmienia się wnętrze względem standardu, no i skóra nappa carbon style.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem dwa dni przed sylwestrem, pure white, r-line interior & exterior, odebrany w wielki piątek:) Polecam pakiet r-line jak ktoś się waha, dużo zmienia się wnętrze względem standardu, no i skóra nappa carbon style.

 

Kurcze trochę żałuje...wziąłem wszystko oprócz webasto i właśnie pakietu R-line...Myślałem, że to tylko takie dodatki na zewnątrz auta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do tych, którzy mają autko w leasingu (easy drive, inny, whatever).

Ile wizyt mieliście w salonie, po zamówieniu samochodu? Pytam, bo pierwszy raz korzystam z leasingu.

Czy po zamówieniu, jechaliście odbierać autko i podpisywaliście umowę leasingową, czy też trzeba się wybrać do salonu, podpisać papiery i po paru dniach, po rejestracji dostaliście passeratti?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie do tych, którzy mają autko w leasingu (easy drive, inny, whatever).

Ile wizyt mieliście w salonie, po zamówieniu samochodu? Pytam, bo pierwszy raz korzystam z leasingu.

Czy po zamówieniu, jechaliście odbierać autko i podpisywaliście umowę leasingową, czy też trzeba się wybrać do salonu, podpisać papiery i po paru dniach, po rejestracji dostaliście passeratti?

 

Ja miałem dwie wizyty, jedna odbiór dokumentów - sam dostarczałem do leasingu, dlatego sprawę załatwiłem w ciągu 2 dni roboczych, druga odbiór auta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie pytanie do tych, którzy mają autko w leasingu (easy drive, inny, whatever).

Ile wizyt mieliście w salonie, po zamówieniu samochodu? Pytam, bo pierwszy raz korzystam z leasingu.

Czy po zamówieniu, jechaliście odbierać autko i podpisywaliście umowę leasingową, czy też trzeba się wybrać do salonu, podpisać papiery i po paru dniach, po rejestracji dostaliście passeratti?

 

Ja miałem jedną...przy odbiorze auta podpisałem wszystkie dokumenty. Emailem dostarczyłem wcześniej sprzedawcy wszystko co chciał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IQM i Tomasz, dzięki wam za info :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamówionego Passata z terminem produkcji na 22 tydzień. Ten tydzień, w którym zmienia się rok modelowy. Oczywiście zapoznałem się z nowym cennikiem i widzę kilka zmian w stosunku do roku modelowego 2016. Pytanie: czy warto wprowadzić jakaś zmianę (jeszcze nie został zatwierdzony i byłaby taka możliwość) aby przesunąć produkcje o kilka tygodni aby na pewno skoczył w model 2017 ?

Domyślam się ze jest w nim kilka zmian, które nie są ujawnione w cenniku...

Znacie Koledzy jakaś szerszą listę zmian ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności