Skocz do zawartości
Bimbasz

Terminy realizacji zamówień B8

Rekomendowane odpowiedzi

trochę w ciemno bierzesz ;) ja rozważałem 3 kolory, dokładnie te które wycofali, teraz znów rozważam 3 nowe, nadal nie wiem który.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyrit.jpg tak wyglada na Arteonie i co najwazniejsze, zonie sie bardziej podoba...

 

"ryzyk - fizyk" auto biore na 3 lata wiec jakos zaryzykuje z kolorem , mialem zamowionego Tugstena ale odrobina szalenstwa nie zaszkodzi ;)

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten kolorek, też chyba taki wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma go na Arteonie ale jest w konfiguratorze dla Passata na volkswagen.de i jest to jasniejsza wersja szarego Indium

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Arteonie w Niemczech jest dostępny mangan, a widziałem ten niemiecki konfigurator Passata, tylko że traktuję go z dużą rezerwą, jak ustawi się na niebieski atlantic, to wygląda zupełnie jak nie ten kolor, a widziałem go na tiguanie na żywo. To co pokazuje konfigurator bardziej przypomina lakier z niemieckiej rozszerzonej palety passata, a mianowicie kolor "fernblau". To jest komputerowo nakładane i ktoś się chyba niezbyt przyłożył :/ Stąd też obawiam się że te nowe kolory jak mangan i

piryt również mogą być przekłamane. Na chwilę obecną się wstrzymam z zamawianiem.

Edytowane przez wladcapassatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest w konfiguratorze a w katalogu jest tylko 6 kolorów

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku w de też było mniej kolorów, także może w pl dojdą po prostu z czasem następne. Swoją drogą jak mi się nie podobał arteon, tak w tym chillirot i r-line wygląda super. Kto wie, może i b8 z rline by ładnie w takim kolorze wyglądał... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) dzwoniłem w sprawie tego roku modelowego 2018 do jednego z salonów, no i faktycznie wprowadzą te nowe kolory (atlantic, pyritsilver i ten trzeci mangan bodajże jeśli nie przekręciłem), a dodatkowo pytałem o wersję Highline co się zmieni - do wyposażenia standardowego dojdzie oświetlenie ambient w końcu (to podstawowe oczywiście). Ponadto pytałem jeszcze o to czy można jeszcze zamówić starego, bo nowszy jest ok. 2,5k droższy i dostałem odpowiedź że zmiany wchodzą od 22tyg. a zamówienie do produkcji łapie się w tym momencie właśnie na 22 tydzień, także to będzie już ten nowy. Niestety na razie mają cenniki na rm2018 do użytku wewnętrznego i nie mogą podesłać, konfigurator i cenniki na stronie vw są jeszcze stare.

 

rozumiem ze jezeli w my2018 maja byc nowe media to zamawiajac zgodnie z obecnym cennikiem np. DM z 6.5 cala i przyciskami fizycznymi to dostanie sie DM z 8 cala ale przyciskami dotykowymi z wiadomoscia ze zrobili upgrade i czlowiek mial szczescie bo jest wiekszy ekran a cena starej wersji... dobrze to rozumiem ?

 

sam nie wiem czy sie martwic czy sie cieszyc ze zmiany cennika, ale jedno wiem - nie powinni uszczesliwiac czlowieka na sile, tj. jak zamawiasz cos wg starego cennika to nie powinni zmieniac opcji bez potwierdzenia czy ktos to akceptuje (nawet jezeli dostaje cos drozszego niz zamawial).

Co najwyzej nie powinni przyjac zamowienia..

Widzialem w Octavii nowy ekran (chyba DM) i mi sie nie podobal - wole przyciski fizyczne zamiast dotykowych, ale to moje subiektywne odczucie

 

notabene - jezeli zloze zamowienie powiedzmy miedzy 8 a 12 maja to jaki moze byc termin realizacji wg was (mysle o kombi 2.0tdi 150km z dsg CL)

nie wiem czy sie spieszyc i zamawiac jeszcze wg starego czy poczekac na nowy (pewnie nikt tego nie wie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zamawiali 15 marca a produkcje miałem na 20 tydzien ( ale to był problem ze słynnym schowkiem ) , wczoraj w salonie powiedzieli ze mozna zamawiac juz w/g nowej specyfikacji a co do mediów to polecam pobawic sie starym DM i nowym, wtedy dość szybko zmienia sie podejscie ( wiekszy, szybszy, lepsza grafika )

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zamówienia są już tylko z nową ceną - przynajmniej mój dealer tak powiedział. Skonfigurowałem wg starego cennika ale wycenili wg nowego. Chyba, że zamówienie było wcześniej, a produkcja załapie się już na 22 ytdzień, to może rzeczywiście być stara cena.

Jak pytałem w piątek o termin realizacji, to w przypadku zamówienia teraz złożonego, realizacja wypada na 22 tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zamawiałem B8 variant trendline 2.0 TDI 150KM. Cena bez zmian (poprzedni zamawiałem w styczniu tego roku), odbiór do 14.07.17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie masz media w specyfikacji, juz nowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z perspektywy kupującego HL te nowe media są lepsze, bo jeszcze 2 pokrętła najważniejsze zostały, wyglądają tam może i trochę śmiesznie na takim gładkim wyświetlaczu, ale jak się bierze kamerę to większy rozmiar ekranu (8") jest dużym plusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie da sie tutaj dodac wiec prosze o PW z mailem, bedzie mi łatwiej

 

ja zmieniam moje zamowienie ktore mialo produkowac sie po 15 maja i biore zmieniona wersje w kolorze srebrny "Pyrit" metalik, mam nadzieje ze bedzie to cos takiego jak kiedys w O3 [ATTACH=CONFIG]152897[/ATTACH] - srebrny "platin"

 

M77 - jak możesz zmieniać zamówienie, skoro je złożyłeś 15 marca i masz podany termin produkcji? Mi powiedzieli w salonie, że zmienić zamówienia już nie mogę, a zamawialem po 20 marca ..a zmienic chciałem tydzien po zamówieniu ..ale powiedziano mi, że wyznaczona jest już data produkcji na 1-7 maja ..i zmieniać już nic nie można. Chciałem zmienić kolor auta

 

O co zatem chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem juz tu ze biore auto w wynajem dlugoterminowy i kolega w tej firmie sklada zamowienie na nowe auto a to pójdzie do innego klienta :)

Edytowane przez M77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wątku o arteonie przeczytałem, że passaty na targach w Genewie miały juz nowe media, zatem można przypuszczać, że były to egzemplarze na rm2018. Udało mi się znaleźć małą galerię zdjęć z targów z passatem w roli głównej - wydaje mi się, że to jest właśnie ten srebrny piryt. A dodatkowo ma lampy tylne r-line.

 

https://www.car.info/en-se/image/volkswagen-passat-variant-front-side-geneva-motor-show-2017-2-341125?spot_id=179842

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest na 100 % ten kolor, ja jutro podpisuje nowe, zmienione zamowienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny kolor !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zamówienie zrobione :) Jest już wg nowego cennika gdzie w wersji HL Oświetlenie ambient i Discovery Media są w standardzie, a pakiet Business kosztuje nie ponad 3000 a 1690zl.

Mam nadzieję że się wyprodukuje do końca lipca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności