Skocz do zawartości

adamoz

 • Zawartość

  198
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O adamoz

 • Urodziny 04.04.1982

Informacje osobiste

 • Imię
  Adam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Poznań

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 TSI 220KM DSG6
 • Rok produkcji
  2017
 1. Leasing Easy Drive

  No tak to powinno wyglądać, ale domyślam się, że to jak szczegółowo rzeczoznawca będzie oglądał Twoje auto może także zależeć od tego czy zdecydujesz się na następne.
 2. Terminy realizacji zamówień B8

  O masakra. U mnie nigdy tak nie wyglądało, nawet po kilku dniach bez przecierania ekranu. Wygląda jakby paluchy były po czymś tłuste.
 3. Terminy realizacji zamówień B8

  Serio. Sam sobie dodałem.
 4. Terminy realizacji zamówień B8

  Ja nie mam problemu z brudzeniem się ekranu dotykowego. Oczywiście jakieś ślady zostają jednak nie są widoczne, gdy ekran jest włączony. Widać je po wyłączeniu. Na stałe wożę małą mikrofibrę w drzwiach i od czasu do czasu przecieram sobie ekran oraz plastiki piano black. Nie jest to kłopotliwe, a wygląda fajnie.
 5. Passat B8 Pomiar spalania

  Nic nie rozumiem. Zwłaszcza drugie zdanie jest dziwaczne. Ja tracę na tym że mi się wydaje? O co chodzi?
 6. Passat B8 Pomiar spalania

  Dokładnie. Autohold rzeczywiście zwalnia ten proces. No ale kto jeździ dynamicznie z autohold?
 7. Passat B8 Pomiar spalania

  Tak jeżdżę bez autohold i gdy puszczam hamulec to silnik już pracuje. Zero zagrożenia dla bezpieczeństwa. Ps. Daruj sobie porównywanie mnie do emeryta bo to żałosne. Malejesz tylko w moich oczach.Ps2. 100 m w ciągu sekundy? Wiesz co piszesz? Ktoś jeździ po mieście 360 km/h?
 8. Malutko zeszli z ceny jak na taką kwotę i na to że auto z placu.
 9. Passat B8 Pomiar spalania

  A mnie start stop nie wkurza. Działa bardzo fajnie, zanim zdążę zdjąć nogę z hamulca i położyć ja na gazie, to silnik już działa. Nie miałem jeszcze sytuacji abym miał jakieś opóźnienie w ruszaniu przez start stop. Nie wiem, może spokojniej jeżdżę i stąd takie odczucia. Nie mniej jednak zdarza mi się dynamicznie włączać do ruchu, w tym tak jak piszecie powoli dojeżdżając do skrzyżowania i wpasowując się lukę. Wydaje mi się, że silnik uruchamia się dosłownie w ułamku sekundy i naprawdę musiałbym się postarać aby w jakiś sposób utrudniło mi to jazdę. Już bardziej przeszkadza mi opóźnienie w redukcji biegu, gdy chcę dynamicznie przyspieszyć aby włączyć się do ruchu. Czasem takie minimalne opóźnienie występuje. Oczywiście i tak jest to szybciej niż przy redukcji biegu w skrzyni manualnej. Trzeba jednak do tego trochę przywyknąć, ewentualnie można się wspomóc łopatkami przy kierownicy.
 10. Passat B8 Pomiar spalania

  Nie wiem jak start stop, ale tryb żeglowania w trybie Eco dużo daje, zwłaszcza w trasie. Jak się puści rozpędzone auto na drodze z chociażby minimalnym spadkiem to jedzie i jedzie. W mieście też używam gdy już z daleka widzę czerwone światło, to sobie zegluje - to potrafi mocno obniżyć zużycie paliwa co widać zwłaszcza na krótkich odcinkach miejskich.
 11. Passat B8 Pomiar spalania

  Mi też wychodzi różnica 0.2l - zanizone. Na razie sprawdzone na 2 tankowaniach.
 12. Passat B8 Pomiar spalania

  No niestety każde dodanie gazu w celu rozpedzenia auta to od razu ogromne zużycie paliwa. Dopiero podczas utrzymywania stałej prędkości spada. Dlatego też na spokojnej trasie bez problemu osiągnąłem 6 litrów ale miasto przy spokojnej jeździe to co najmniej 9 litrów a przeważnie między 10 a 11.
 13. Passat B8 Pomiar spalania

  Identyczne spalanie mam w 2.0 tsi 220 KM.
 14. Terminy realizacji zamówień B8

  Moje auto było u dealera w Poznaniu w ciągu 1 tygodnia od końca tygodnia, w którym się produkowało. Dealer twierdził, że auta przyjeżdżają maksymalnie w ciągu 1,5 tygodnia.
 15. Pożar

  To chyba musiałbyś prawie cały środek wymienić łącznie z wykładziną na podłodze, być może też kierownicę, boczki drzwi itp.
×