Skocz do zawartości
user78

Afera VW z emisją spalin - można już sprawdzać

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem wczoraj :)

 

Ja analogiczny list w poniedziałek :tdi2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pojadę na akcje :) tylko kiedy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już po :gwizdze jak narazie efektów ubocznych brak :nie , za to jestem mile zaskoczony obsługą :D auto umyte , odkurzone i do tego znalazłem w aucie gift pod postacią małego zestawu ( brelok , długopis , kubek termiczny ) do tego oczywiście kupon rabatowy 20% na pierwszą naprawę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już po :gwizdze jak narazie efektów ubocznych brak :nie , za to jestem mile zaskoczony obsługą :D auto umyte , odkurzone i do tego znalazłem w aucie gift pod postacią małego zestawu ( brelok , długopis , kubek termiczny ) do tego oczywiście kupon rabatowy 20% na pierwszą naprawę :D

 

Jak osiągi i spalanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniżka na 1 naprawę,bo wiedzą,że to co zrobili z autem to nic dobrego Dlatego ja na zmianę softu nie jadę,nie wierzę,że nie ma to wpływu na osiągi,trwałość i ekonomię użytkowania auta.Szczególnie obawiam się o osiągi bo te 140 koni,które mam to nie araby z Janowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już po :gwizdze jak narazie efektów ubocznych brak :nie , za to jestem mile zaskoczony obsługą :D auto umyte , odkurzone i do tego znalazłem w aucie gift pod postacią małego zestawu ( brelok , długopis , kubek termiczny ) do tego oczywiście kupon rabatowy 20% na pierwszą naprawę :D

 

Jak to mozliwe ze juz Ci wgrali ???

Nie ma jeszcze akcji przeciez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA skupują auta, a my się cieszymy z breloka.... Proszę Was....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak osiągi i spalanie?

 

Jak narazie trudno mi powiedzieć za mało mil przejechałem , mogłem przed i po zmianie pojechać na hamownię w tedy by było czarno na białym czy na plus czy na minus ale jak narazie nie zauważyłem różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za to jestem mile zaskoczony obsługą

To chyba nie ASO VW... A przynajmniej w Polsce tak nie ma...

Zostawiłem ostatnio auto na wymianę rozrządu i upomniałem się o auto zastępcze na czas naprawy-nie chcieli w ogóle słyszeć o tym. ASO Toyota i ASO Lexus do innego traktowania mnie przyzwyczaiła.

Jeżeli tak ma wyglądać ta cała akcja serwisowa, to podziękuję i nie pojadę-wolę ten czas poświęcić na koszenie trawnika. A moja ostatnia wizyta w ASO VW była naprawdę ostatnią wizytą w ASO VW. Tak samo, jak aktualny Passat jest moim ostatnim VW :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario chyba w UK był ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to mozliwe ze juz Ci wgrali ???

Nie ma jeszcze akcji przeciez.

 

Bo mieszkam w UK

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

W USA skupują auta, a my się cieszymy z breloka.... Proszę Was....

 

Jeżeli kupił bym auto przed wpłynięcem afery to oki takie auta odkupują (zwracają pieniądze ) ale jeżeli kupiłem samochód z tą świadomością to oczym my tu muwimy ?? A to że się cieszę z breroka ? Chodzi o sam fakt podejścia do klijenta żebyś miał ochotę do nich wrócić .

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Jako że to mój pierwszy wpis to na początku wypada się przywitać.

Odnośnie akcji serwisowej TDi to podzielę się z Wami moimi informacjami. Ostatnio miałem okazje być w serwisie i już od pierwszych chwil rozmowy proponowano mi wgranie nowego oprogramowania sterującego. Zanim podjąłem decyzję to wykonałem telefon do szefa innego serwisu vw którego znam prywatnie. Odradził mi wyrażenie zgody na modyfikację bo podobno dopiero kilku klientów się zgodziło na to a już zgłaszali problemy. Gdy odmówiłem to Pan który mnie obsługiwał powiedział że muszę podpisać orzeczenie że nie zgadzam się na modyfikację oprogramowania a gdybym jednak zmienił zdanie to w każdej chwili mam podjechać a w ramach rekompensaty otrzymam voucher do grupy VW na kwotę.....100zł :)

Nie będę komentować dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pan który mnie obsługiwał powiedział że muszę podpisać orzeczenie
A niby jak mają zmusić klienta do podpisywania czegokolwiek?

Ja na razie dostałem poleconym pismo informujące o takiej akcji i zapowiedzi kolejnego z informacją o konkretach.

Ciekawe skąd wiedzą, że jestem właścicielem auta - robiłem tylko duży przegląd przed zakupem w ASO i wziąłem fakturę, co nie znaczy, że zdecydowałem się na zakup.

Na razie czekam aż Artmin wjedzie na hamownię, zgra aktualny program, podda się akcji serwisowej i znowu zhamuje auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znam niestety niemieckiego. Czy ktoś w dwóch zdaniach mógłby przetłumaczyć wynik testu?

 

Ja mam wizytę w następną środę to zobaczymy jaka będzie obsługa choć przez telefon już mówili że Pasek będzie umyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę w następną środę to zobaczymy jaka będzie obsługa choć przez telefon już mówili że Pasek będzie umyty.

 

No to rewelacja jak VW traktuje klientów w Europie w porównaniu w USA. Pewnie jeszcze w gratisie pierdną w oponkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znam niestety niemieckiego. Czy ktoś w dwóch zdaniach mógłby przetłumaczyć wynik testu?

Wrzuć do google chrome i skorzystaj z tlumaczenia.

Konkluzja z testu to ze zredukowali NOx. Różnica w spalaniu w granicach błędu pomiarowego. Pomiar na rolkach pokazał kilka kucy w gratisie. Różnica w Nm jest w granicach błędu pomiarowego. Delikatnie szybsze przyspieszenie do 100. Różnica w hałaśnie niezauważalna. Generalnie - brak zauważalnych różnic w codziennym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kto jest źródłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności