Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

:D 1260zł z przesyłką, sporo wymieniłem korespondencji ze sprzedawcą czy to na pewno to, zdjęcia też wysyłał, ale dopiero jak dostanę paczkę to przekonam się czy aby na pewno jest jak ma być. W ostateczności zwrócę, ale zapowiada się real-deal.

 

Co do montażu, to ponoć bardzo proste, plug & play (oczywiście w przypadku wymiany LED z HL na te R-line), w przypadku zamiany z CL to nie wiem, ale zapytam też w innym zrzeszonym serwisie, który jest "bardziej otwarty" ;)

 

Jasne, dzieki za pomoc w temacie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak kiedyś, ale teraz takie lampy można domówić nawet bez pakietu R, dopłata chyba 380 pln. Dzisiaj odbieram auto więc później postaram się wrzucić fotki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak sprzedawca po głębszych analizach wycofał się z transakcji przed nadaniem paczki, stwierdzając, że nie są to lampy od R-line (przyciemniane) :(

 

Mam jednak wrażenie że takie lampy są dostępne na rynku - tutaj (w ETKA)

http://pl.realoem.me/Volkswagen/RDW/PA/2017/793/R/9/945/945001

jest w opisie "R-Line" dla numerów katalogowych:

 

3G5 945 307 C

3G5 945 308 C

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

takie lampy można domówić nawet bez pakietu R, dopłata chyba 380 pln
ale to tylko do Varianta, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może zwyczajnie dzięki Tobie skumał, że to właśnie są od R-ki lampy i za chwile wystawi je zwyczajnie drożej... Nie byłbym zdziwiony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... no zobaczymy, ale one właśnie w opisie aukcji miały wpisane R-line i były 50zł droższe niż "Standardowe" - też w cenie tych od Varianta ciemnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to tylko do Varianta, tak?

 

Do Varianta. Do sedana widzę, że nawet nie ma w konfiguratorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotke z przyciemnianymi światłami

IMG_7492.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampy super :dobrze, ale szyby jasne :dodupy

spoko żartowałem , o gustach i guścikach się nie dyskutuje

Edytowane przez wagen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lampy super :dobrze, ale szyby jasne :dodupy

 

No ja celowo brałem bez przyciemnianych szyb, zeby nie jezdzic karawanem ;) Kwesia gustu :kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
celowo brałem bez przyciemnianych szyb

 

Do przyciemnianych szyb idealnie pasują futrzane kostki przywieszone przy lusterku, ale ponieważ nie mieli takich w ASO, więc zrezygnowałem z przyciemnianych szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety bez przyciemnianych nie można wziąć dźwiękoszczelnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękoszczelne są fajne jak się stoi w korku, ale gdy jadę, to słyszę głównie szum opon.

Kiedyś wspominano tu o dodatkowym wygłuszeniu nadkoli – robił ktoś coś z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dźwiękoszczelne są fajne jak się stoi w korku, ale gdy jadę, to słyszę głównie szum opon.

Kiedyś wspominano tu o dodatkowym wygłuszeniu nadkoli – robił ktoś coś z tym?

 

Ja robię za miesiąc, chcę mieć cicho (ciszej) na wakacyjne eskapady. Dam znać po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrw a jaka według Ciebie jest zależnośc między ciemnymi szybami, a kostkmi pod lusterkiem? Ja tam zgodze się z wagenem, że lepiej wyglądają (i mają dodatkowe funkcje) ciemne, ale szanuje zdanie kolegi snow_b, bo to w końcu jego auto. Niemniej Twoja aluzja (tak to odbieram) jest średnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnianie szyb i kostki pod lusterkiem to pierwsze etapy wiejskiego tuningu. Z tym, że ciemne szyby są też w dobrze tuningowanych autach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że bardzo zabawnie odbieracie motoryzację... Rozumiem zatem, że większość firm motoryzacyjnych na świecie zajmuje się z założenia wiejskim tuningiem oferując w/w szyby jako wyposażenie fabryczne... To tak samo opcja wyposażenia jak każda inna. Ma swoje funkcje i nie chodzi tylko o estetykę/wygląd i nie jest to jakiś tuning od razu.

Z kostkami się zgodzę, ale przyrównanie ich do ciemnych szyb jest co najwyżej śmieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wspominano tu o dodatkowym wygłuszeniu nadkoli – robił ktoś coś z tym?

 

Ja mam wyciszone nadkola oraz cały bagażnik. Po wyciszeniu nadkoli efekt jest zaskakująco słaby. Wyciszyły się trochę odgłosy opon podczas jazdy po błocie pośniegowym i przejazdu prze kałuże. Szum opon dalej pozostaje na uciążliwym poziomie. Żeby efekt był dobry myślę że trzeba zrobić całą podłogę, najlepiej razem z drzwiami lub próbować wymienić opony na inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka według Ciebie jest zależnośc między ciemnymi szybami, a kostkmi pod lusterkiem?

 

Moja wypowiedź była żartem (nie używam emotikonów, bo zakładam, że mój interlokutor wyłapie ironię).

 

Nikt nie reaguje na wypowiedź "słabo wygląda twój samochód, bo ma jasne szyby", "z jasną/ciemną tapicerką wyglądałby lepiej", "koniecznie trzeba dać 20 cali felgę, bo źle wygląda na balonach" itp. To nawet nie są aluzje, tylko jasna dezaprobata. Myślałem, że moja aluzja też się jakoś wpasuje w klimat forum - w końcu rozmawiamy tylko o samochodach, nie o żonach.

 

PS Oczywiście, jeśli ktoś się poczuł urażony, to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytnie - czy da sie jakos trwale wyłączyć START/STOP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności