Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

obcinasz rurę zagięta w dól i trzeba przedłużyć trochę rury żeby wchodziły w nakładki w zderzak . Jak nie przedłużysz to tez dmucha przez zderzak ale estetyka srednia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to ? Szkoda, że tak daleko...ciekawe czy w PL ktoś jest w stanie to zrobić bo moim zdaniem super sprawa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super sprawa.

 

Faktycznie byłoby elegancko, ale pod warunkiem, żeby się nie zamykało jak przypadkowo kluczyk zostałby w środku.

No i trzeba by było pamiętać, żeby ewentualnie najpierw pasażerowie zamknęli drzwi a kierowca jako ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z aktywacją DAB+ w DiscoverPro. Można ? Kiedyś były to osobne moduły do radia, teraz w Skodzie można przy konfiguracji dokupić DAB+ za 400zł, co mi trochę sugeruje, że to tylko kwestia kodowania. DP w wielu krajach ma DAB+, u nas chyba nadal w ogóle nie jest dostępne, ale nie chce mi się wierzyć, że "nie da się". Ma ktoś jakieś doświadczenie lub informacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do paska też jest zestaw DAB+ w katalogu akcesoriów Art. nr: 000 063 212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientował się ktoś, ile kosztowałoby dołożenie systemu AreaView ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do paska też jest zestaw DAB+ w katalogu akcesoriów Art. nr: 000 063 212

 

Tia, a potem transmiterem FM wątpliwej jakości przekazuje do radia :) Nie o takim rozwiązaniu myślę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak to jest z aktywacją DAB+ w DiscoverPro. Można ? Kiedyś były to osobne moduły do radia, teraz w Skodzie można przy konfiguracji dokupić DAB+ za 400zł, co mi trochę sugeruje, że to tylko kwestia kodowania. DP w wielu krajach ma DAB+, u nas chyba nadal w ogóle nie jest dostępne, ale nie chce mi się wierzyć, że "nie da się". Ma ktoś jakieś doświadczenie lub informacje ?

O ile dobrze pamiętam, to w Pasku tuner DAB to oddzielny odbiornik radiowy w oddzielnej puszce. DAB pracuje w innym standardzie, z innymi antenami i innym wzmacniaczem antenowym. Tego nie ogarniesz tylko kodowaniem, bo nie ma czego kodować. W niektórych autach (innych marek) można DAB aktywować kodowaniem, ale tam po prostu taki tuner jest już fizycznie zamontowany w fabryce i jest odpalany kompem, gdy klient wyłoży dodatkowe $$$. Gdy nie wyłoży to i tak za niego zapłaci w cenie auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obcinasz rurę zagięta w dól i trzeba przedłużyć trochę rury żeby wchodziły w nakładki w zderzak . Jak nie przedłużysz to tez dmucha przez zderzak ale estetyka srednia

 

ogromne dzięki, a powiedz jeszcze czy po zdjęciu zaślepki ze zderzaka musiałeś montować jakaś ramkę do przykręcenia koncówki wydechu do zderzaka? Czekam na samochod a jest to pierwsza modyfikacja jakiej chciałbym dokonać i zbieram wszystkie potrzebne graty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos sie orientuje czy byla zmiana w wyglądzie zegarow w AID?chodzi mi wygląd, grafikę tarcz zegarow. Gdzies widzialem zdjecie na ktorym zegary w opcji ktora pokazuje zasieg i srednie spalanie wygladaly nieco inaczej niz u mnie..

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-variant-highline-2-0-tdi-190km-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6yhQ4D.html

Edytowane przez dziura75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogromne dzięki, a powiedz jeszcze czy po zdjęciu zaślepki ze zderzaka musiałeś montować jakaś ramkę do przykręcenia koncówki wydechu do zderzaka? Czekam na samochod a jest to pierwsza modyfikacja jakiej chciałbym dokonać i zbieram wszystkie potrzebne graty.

 

Potrzebne sa plastikowe ramki po ok 60 zł sztuka. Zobacz w dziale warsztat tam pisałem pełny wykaz części z numerami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem dzisiaj za passatem, z dokładanym zderzakiem z chromowanymi końcówkami wydechów. jest chłodno więc widać było wyraźnie skad wydobywają się spaliny. W tym egzemplarzu "dmuchało" tylko z lewej strony. Moim zdaniem to mega kaszana :513:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jechałem dzisiaj za passatem, z dokładanym zderzakiem z chromowanymi końcówkami wydechów. jest chłodno więc widać było wyraźnie skad wydobywają się spaliny. W tym egzemplarzu "dmuchało" tylko z lewej strony. Moim zdaniem to mega kaszana :513:

 

Więc to BiTDI było, w 2.0 TSI są chociaż wydechy z dwóch stron.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Czy ktos sie orientuje czy byla zmiana w wyglądzie zegarow w AID?chodzi mi wygląd, grafikę tarcz zegarow. Gdzies widzialem zdjecie na ktorym zegary w opcji ktora pokazuje zasieg i srednie spalanie wygladaly nieco inaczej niz u mnie..

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-variant-highline-2-0-tdi-190km-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6yhQ4D.html

 

To są standardowe grafiki, po prostu silnik nie jest włączony i nie ma paliwa więc nie ma niebieskich obwódek pokazujących chwilowe spalanie oraz zasięg.

Myślę, że spece byliby w stanie wgrać dowolną grafikę, pewnie nawet taką jak jest w AUDI, ale pytanie czy i ew. kiedy ktoś się tym zainteresuje. Myślę, że kiedy B8 znajdzie się w podwórkowych garażach tunerskich, więc pewnie za 5-6 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Alltracku jest inny wygląd zegarów, ktoś już się tu chwalił, że można to zmienić poprzez kodowanie ale pewnie jest to możliwe w modelach, które zostały wyprodukowane debiucie Alltracka

 

wygląd zegarów na poniższym filmiku

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc to BiTDI było, w 2.0 TSI są chociaż wydechy z dwóch stron.

 

Pewnie tak. Nie było oznaczeń na klapie poza 4Motion.

Niestety "dmuchanie" z jednej strony to wygląda jak agrotuning. Powinni zrobić albo 2 tłumiki, albo dać sobie siana z uprawianiem fikcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli sa inne grafiki zegarow....moim zdaniem lepsze, mniej odpustowe niz w naszych passatach...ciekawe czy daloby sie je wgrac...ze o tych a'la audi nie wspomne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zauważyłem różnicę w obwódce prędkościomierza i obrotomierza

aid2.jpg

aid1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze nie ma tego prążkowania na polach gdzie są liczby predkosciomerza i obrotomierza..wyglada to bardziej elegancko i "czysto".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe ładniejsze i czytelniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności