Skocz do zawartości
Prim

Awarie, naprawy reklamacyjne B8

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez tutaj na forum jest duzo "agentow Tomkow":), przeciez to bzdura jest totalna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem zależy kim jest klient. Być może VW traktuje niektórych szarych klientów "na odwal" a flotę z 500 autami trochę inaczej i auto wymieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobna historia,tym bardziej ,że 2 krotna wymiana.W zasadzie bym powiedział,że bzdura.Chyba,że istotnie autorka kupuje 50aut rocznie od wielu lat,to może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście DWA razy spotkałem się z wymianą samochodu. Raz był to Mercedes S (padł silnik i skrzynia biegów w jednym momencie) a drugim razem była to Avensis. Pierwszy kosztował prawie bańkę i dla Dealera była to sprawa wizerunkowa, w drugim przypadku dealer Toyoty odkupił samochód i podstawił nowy (flota 40 pojazdów). Szarakowi NIE wymienia.

 

 

Wysłane za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, ze ktos cos komus wymienil, to tylko jak wynika z powyzszych wypowiedzi zrobil to diler a nie firma motoryzacyjna. Ale pisanie, ze dostalo sie nowy, bo nie chcialo sie rekompensat jakis, czy dostalo sie nowy ponoc juz sprawdzony:), to sie kupy nie klei. Pisac mozna rozne rzeczy w internecie, ale to jak dla mnie kupy sie nie trzyma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam kolejny problem z tym moim Passatem :(

Może pomożecie? Bo nie daje mi to spokoju a muszę czekać na wizytę w serwisie do 13.06. jeszcze tydzień :(.

Otóż wydobywają się takie dźwięki jak na filmiku od 8s-9s i potem od 34s . Dzieje się to tylko na 2 biegu (DSG) do prędkości 10km/h, teraz pytanie czy to coś z DSG? a może zawieszenie DCC? albo coś z przeniesieniem napędu?

Może już ktoś coś takiego przerabiał.

LINK do źródła.:

https://youtu.be/mVMgDxyBJiI

Dziękuje i pozdrawiam

 

Byłem dziś na serwisie, przypuszczenia ASO (Plichta Gdańsk) - przeguby wewnętrzne.

Zamówili i do wymiany jestem umówiony na sobotę, zobaczymy czy to pomoże :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dziś na serwisie, przypuszczenia ASO (Plichta Gdańsk) - przeguby wewnętrzne.

Zamówili i do wymiany jestem umówiony na sobotę, zobaczymy czy to pomoże :dobrze

 

Jeżeli chodzi o tył to u mnie to naprawili i jest cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyl? co naprawili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pojawił się wyciek po prawej stronie pod reflektorem :/ Pachnie płynem do spryskiwaczy więc zapewne coś z przewodem od spryskiwaczy reflektorów się stało. Miał ktoś podobny problem?

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B6 wypiął się cały i leciało równo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W B6 wypiął się cały i leciało równo :)

 

W sobotę jestem umówiony do serwisu i mam nadzieję, że szybko wyeliminują usterkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 15-06 jest akcja na stuki w tylnym zawieszeniu, do wymiany tuleje wahaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja w systemie juz ta akcje w serwisach w Polsce?

Za tydzien i tak musze im zostawic samochod na zbieznosc i poprawe mocowania deski to od razu niech tuleje wymienia chociaz u mnie az twk bardzo nie stuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak maja, 15tego opublikowali, zgos wczesniej zeby zamówili nowe tuleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dotyczy to DCC czy wszystkich? Wiecie może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawieszenie z DCC i pod moj numer nadwozia jest akcja ale chyba dotyczy to wszystkich modeli. W opisie jest napisane: jesli klient zgłasza hałas z zawieszenia z tylu na nierównościach przy małych prędkościach. Nic o DCC nie pisali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie (bez DCC) już z miesiąc temu, po moim natręctwie, wymienili tuleje - rodzaj tulei wskazała centrala - ale i tak po tej operacji nie mogę powiedzieć, że jest ciszej. U mnie to nawet nie wiem czy to stukami nazwać czy rodzajem dudnienia/hałasu z zawieszenia na nierównościach, łatach asfaltowych czy nierównościach poprzecznych - ewidentny brak tłumienia pracy zawieszenia. Ciekawe czy u was pomoże, a ja sprawdzę czy mnie akcja obejmuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem,że się tym autem jezdzić nie da ,to pisaliście żem troll ,a tera na akcje serwisowe jezdzita?

Coś mi się wydaje ,że to marzenie polskiej wsi ,czyli passat w tdi się okaże koszmarem...

Widziałem taki filmik na youtube,jak gość testował comfortline w jasnej tapicerce i mowi ,co to kurna jest ta tapicerka ,to nawet nie jest szmata.Widziałem takiego ,zgadzam się w 200%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek131, po Twoim wysublimowanym guście, zakładam że na pewno nie kupisz sobie też wiele innych marek samochodów. Nas już przekonałeś , czas krucjatę na innych forach, tutaj zadanie już wykonane

 

 

A wracając do tematu - gdzie mogę sprawdzić akcje serwisową po VIN?

Edytowane przez Bogart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności