Skocz do zawartości
Mike2

Nawigacja w Discovery Media w B8

Rekomendowane odpowiedzi

JEST !!!! Nowa aktualizacja nawigacji. 22,9 GB, więc więcej niż ostatnio !!! Po południu ściągam potem aktualizacja w aucie i jazda !!! Oby było S8/S7 w Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, patrzyłem na Discover Pro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JEST !!!! Nowa aktualizacja nawigacji. 22,9 GB, więc więcej niż ostatnio !!! Po południu ściągam potem aktualizacja w aucie i jazda !!! Oby było S8/S7 w Warszawie

 

yes yes yes! :D też mam nadzieję na obwodnicę Raszyna, już drę i w drodze z pracy będę jechał jak ślimak żeby zeszło 40minut, choć teraz w Wawie burza, więc pewnie bez problemu korki mi pomogą :D

BTW... ja mam taką kartę SD i wszystko mi ładnie działa w DP

f6ca7cc86c24ef260c2db84f8e0f156b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon skad brales nowa mape?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szymon!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

No i sa jakies zmiany? To jest rzeczywiscie nowa mapa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w DP w poprzedniej aktualizacji (listopad 2015), też miałem po rozpakowaniu 2 katalogi, oba skopiowałem na kartę SD i bezproblemowo się zainstalowało. Jak rozpakowywałem bezpośrednio na kartę to DP nie widział katalogów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JEST !!!! Oby było S8/S7 w Warszawie

Zawsze możesz sprawdzić w aplikacji HERE albo na HERE.com. To są te same mapy, tylko w VW pojawiają się z opóźnieniem i aktualizacje są tylko 2x w roku. Nawigacje Garmin też korzystają z tego źrodła map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jest ... są dwa pliki, każdy ma folder maps, z takimi samymi podfolderami. Jeden folder ma 12GB drugi 5GB. Wypakowałem je do folderu, a następnie przeniosłem wszystko do jednego folderu maps. To co było o tej samej nazwie, nie zamieniałem. No i Nawi w aucie nie widzi nic.. Dobrze to zrobiłem ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle zrobiłeś, na sformatowaną kartę sd nagraj osobno oba foldery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrobiłem jako pierwsze, przepraszam, nie napisałem. Też nie działa ... w DM nie ma czegoś takiego jak instalacja ... wkładasz SD i nawi już działa .. jak wypakowywałem z plików .7z rzeczy do jednego folderu, to kilka elementów mało taką samą nazwę więc się nadpisały jako jeden element ... nie wiem .. przy pierwszej aktualizacji nie było problemów ..

Edytowane przez sirocco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, hula. Jest S7/S8 w Wawie :-)

68eddd9f226bfce01955c1be5b630706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozpakowaniu plików otrzymujemy jeden folder, w którym są kolejne dwa plus jakieś pliki. Przegrałeś na kartę SD tak jak wpakował z głównym folderem, czy bezpośrednio te dwa Mib1 i Mib2 oraz pliki metainfo. txt i jeszcze jeden.

Edytowane przez jubiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio dwa foldery Mib i dwa pliki na kartę. Nie należy robić dodatkowego katalogu na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po rozpakowaniu mam katalogi Mib1 i Mib 2 oraz plik metainfo2. Szylton piszesz o dwóch plikach - czy ja w takim razie mam komplet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezpośrednio dwa foldery Mib i dwa pliki na kartę. Nie należy robić dodatkowego katalogu na karcie.

Zatem tak spróbuję.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie po rozpakowaniu mam katalogi Mib1 i Mib 2 oraz plik metainfo2. Szylton piszesz o dwóch plikach - czy ja w takim razie mam komplet?

Odznacz we właściwościach folderów ukryte pliki. Może akurat ten jest ukryty. Wydaje mi się ze były 2 foldery i 2 pliki ale już ręki sobie nie dam uciąć za to. Generalnie instrukcja mówi żeby wypakowywać nawet bezpośrednio na kartę SD. Trzeba tylko pamiętać żeby zaznaczyć żeby wypakował samą zawartość, a nie tworzył folderu o nazwie archiwum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności