Skocz do zawartości
jarke_68

Telefony kompatybilne z Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, to faktycznie kaszana, zupełnie nie przemyślane... Pozostaje chyba akcesorium na telefon wkładane do cupholdera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dopiero facelifting przyniesie jakąś poprawę w tej sprawie i dołożą jeszcze bezprzewodowe ładowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, czy ktoś kto ma zestaw telefoniczny Comfort może się podzielić informacjami czy do tej półeczki za drążkiem skrzyni wchodzi telefon Galaxy S6? Wyhaczyłem taką półeczkę na allegro i zastanawiam się czy nie wymienić. Już mnie nawet nie interesuje czy da się ją podłączyć do anteny zewnętrznej, ale chciałbym mieć dedykowane miejsce na odłożenie telefonu.

 

Hej, też myślałem, aby wymienić popielniczkę na 'półeczkę'. Dorwałem B8 z taka półeczką, ale iPhone 6s się nie mieści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei nie odpuściłem HTC i też udało się sprawę rozwiązać,

standardowe sterowniki bluetooth htc lolipop faktycznie nie działają prawidłowo z discover pro,

przetestowałem chyba z 20 customowych romów do HTC i udało mi się wybrać te rozsądnie działające z vw.

Jedyna strata to brak HTC Sense... ale ja osobiście bez tego mogę żyć bez problemów,

 

i małe dementi, to na pewno nie jest wina androida, niezależnie od wersji, problem leży w discover pro, założę sie , że do końca roku wypuszczą aktualizację softu w tej kwestii,

 

jeśli ktoś będzie miał problemy ze swoim zestawem w b8 ( a na pewno takich nie zabraknie), to dawajcie tutaj lub na priv, myślę, że będę mógł pomóc, bo mój b8 do gimnastyki mnie zmusił sporej,

 

pzdr

 

p.s. Z2<HTC M8 imho ;) rozważ powrót jednak do htc

 

U mnie również pojawił się z problem z HTC M8. Telefon łączy się na chwilę z autem, po czym się rozłącza. Ponowne łączenie nic nie daje.

Jak rozwiązać problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam Galaxy S5 i po aktualizacji do android 6.0 w samochodzie nie widzi mi smsów. Wszystko inne działa, połaczenia, historia, itd.

Jak wejdę w sms jest komunikat "telefon komórkowy"

W konfiguracji bluetooth w telefonie jest zezwolenie na dostęp do sms.

Odłączałem połączenie z samochodem i robiłem wszystko od początku ale to nic nie dało.

Czy andriod 6.0 nie współpracuje czy coś innego jest nie tak.

 

Instalacja telefoniczna standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zrobić backup SMS (SMS Backup and restore - w PlayStore) i usunąć wszystkie, albo większość. Z mojego doświadczenia wynika, że jak jest skrzynka SMS w telefonie z ponad 1000 wiadomościami to nie widać ich w DP.

Mi pomogło okrojenie skrzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Pomogło usuniecie zbędnych smsów.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Piszę w tym wątku gdyż nie znalazłem tematu nigdzie indziej.

Chodzi o obsługę Media Control w naszych Passatach. Będę w tygodniu kontaktował się z serwisem w tej sprawie oraz feralnego zawieszenia w tygodniowym B8. Mimo to chciałbym się spytać Was. Nie mogę połaczyć się z iPadem via Apilkacja Media Control. Pytanie jest takie czy w Polsce Passaty mają opcję takiego połączenia? W DP nie mam zakładki Media Control.

 

Pozdrawiam

R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy,

Właśnie zmieniłem tel na iPhone 7 z iOS 10.0.2 i niestety stwierdzam z przykrością po dzisiejszej porannej podróży do pracy, ze w dalszym ciągu nie mam zdjęć kontaktów. Czy u Was jest inaczej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System iOS tego nie obsługuje i prawdopodobnie już nie będzie. Podobnie jak z wysyłką SMS i rSAP. Za to Apple ma już bezprzewodowego CarPlay w BMW, który działa o wiele lepiej niż BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od aktualizacji iOS10 co chwila telefon rozłącza połaczenie z DP... macie jakiś myk? Oszaleje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz polaczony przez kabel czy bluetootch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluetooth...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz najnowszy ios 10.1.1 ? Ostatnia aktualizacja miala poprawic stabilnosc polaczen bluetooth ,ale 10.2 ma zalatwic ten problem definitywnie.

Sprobuj usunac telefon z samochodu a potem usun samochod z ustawien bluetooth w telefonie i sparuj od nowa.

Jak to nie pomoze to trzebaby sprawdzic na innym iphonie czy to wina telefonu czy zestawu.

U mnie z iphonem 7 na i 6 z ios 10.1.1 dziala bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem parować od nowa... rzeczywiście czytałem ze 10.1.1 miało poprawić łączność ... ale nie poprawiło.. poczekam na 10.2. Dzięki w każdym razie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze sprawdzil na jakimkolwiek innym telefonie czy nie robi sie to samo, bo tak jak mowie u mnie dziala bez zarzutu, nieraz tylko stanu baterii nie wyswietla na DP, ale polaczenia, smsy, muzyka dzialaja bez zarzutu.

Sprobuj jeszcze wylaczyc carplay w ustawieniach

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze sprawdzil na jakimkolwiek innym telefonie czy nie robi sie to samo, bo tak jak mowie u mnie dziala bez zarzutu, nieraz tylko stanu baterii nie wyswietla na DP, ale polaczenia, smsy, muzyka dzialaja bez zarzutu.

Sprobuj jeszcze wylaczyc carplay w ustawieniach

 

Wyświetla ci SMS-y z iPhona , czy masz również dodatkową kartę SIM aktywną ?

U mnie wyświetla tylko dla karty SIM ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyswietla smsy z iphona, trzeba ustawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyswietla smsy z iphona, trzeba ustawic

 

Pytałem czy masz instalację telefoniczną premium czy komfort ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja komfort i brak instalacji działają tak samo. W instalacji premium jest dodatkowo wejście na SIM, więc taką masz. W tym przypadku w opcjach telefonu w aucie możesz wybrać czy karta SIM ma służyć do połączeń i SMS czy tylko do internetu. Jeśli wybierzesz tą drugą opcję będzie ci wyświetlać SMSy z telefonu podłączonego przez Bluetooth. Wszystko jest w instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności