Skocz do zawartości
jarke_68

Telefony kompatybilne z Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inferno
Ja mam pecha auto z marca 2015 i nie ma może ktoś ma jakiś sposób, aby dodać CarPlay. ?

 

U mnie była lipa z włączoną funkcja Siri, nic się nie działo. Na iPhonie 6 i 7, dopiero konfiguracja funkcji hey Siri spowodowała ze telefon zaczął być widoczny. Jak wchodzę w App-connect to widzę wyszarzony napis Apple CarPlay - masz takie coś ?

Edytowane przez Inferno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze wymiana HeadUnit na ten z 2017. Wagen coś takiego u siebie robił, nie wiem czy już dokonał dzieła, bo jakies problemy z Navi miał. Ale teoretycznie jest to do wykonania. Ja się kiedyś napaliłem, ale dałem sobie spokój i zostałem z MirrorLink, działa lepiej bo dostajesz dosłownie Tablet w pełni użyteczne na ekranie DP. można sobie podłączyć jakiś średniej klasy używany telefon do USB i zostawić w schowku i cieszyć się GoogleMaps czy Yanosikiem bez żadnych ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno

Mnie chodziło o to żeby sprawdzić konfiguracje w telefonie. Może funkcja jest, tylko nie działa z tego samego powodu co u mnie.

Tak jak pisałem miałem Siri aktywne i nic się nie działo. Po przeczytaniu instrukcji i informacji w z forum zacząłem tracić nadzieje ze zadziała.

Dopiero po konfiguracji komunikatów głosowych Hey Siri wszystko zadziałało (a te można mieć włączone lub nie, niezależnie od Siri)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wyłączone hey siri i też działało. Podłączanie odblokowany telefon czy zablokowany? Pierwsze podłączenie musi być przy odblokowanym, a później zależy co na popupie wybraliście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, dziękuję za odpowiedzi.

Ad1 usunąłem większość SMS i zaczęło "lepiej" działać. Piszę lepiej, bo i tak zdarza się, że wcale nie widzi menu SMS :(. Ale już teraz sporadycznie.

A2, wiem jak ustawić hot spota, ale myślałem, że można skorzystać z dodatkowej karty sim, tylko do internetu. Ta w telefonie ma mniejszą ilość danych/miesiąc (5gb).

Pozdrawiam

 

Ja już od roku się z tym bujam... 3-ci telefon i dalej to samo. raz działa, raz nie. nawet jak skrzynka sms jest zupełnie pusta. Nagrałem filmy żeby serwis mógł przedstawić producentowi i otrzymałem odpowiedź - problem jest z telefonem... Aż nie chce mi się wierzyć, że większość ludzi na forum nie ma z tym problemu a kilka osób ma i jest to wina telefonu.

Pytanko: czy ktoś ma DP, telefon z androidem 6 (najlepiej Samsung) i zawsze mu działa? Jeśli tak to jaki model? Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi od zawsze działa na Galaxy S6 z DP. Zawsze. Na początku jak miałem Sony to mi nie działało dopóki nie ograniczyłem liczby sms w skrzynce.

A, no i bardzo ważne, podczas parowania telefonu z samochodem na telefonie wyświetla się kilka komunikatów czy udzielić samochodowi jakichśtam dostępów, trzeba oczywiście wszystkie potwierdzić.

Jeżdżę teraz zastępczym B8 150TDI z DM i jakoś nie chciałem udzielać wszystkich dostępów temu autu no i co zauważyłem, że właśnie nie mogę odczytywać sms, po ponownym parowaniu i udzieleniu zgód, wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem dwóch sztuk A5, ale jak się okazało z androidem 6.0.1, a na stronie VW jest info, że działa z 5.1.1, więc pożyczyłem S6 G920F i sytuacja dokładnie ta sama... Powiedziałem nawet, żeby mi dali telefon który działa i chętnie odkupię :) ale na razie cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używałem dwóch sztuk A5, ale jak się okazało z androidem 6.0.1, a na stronie VW jest info, że działa z 5.1.1, więc pożyczyłem S6 G920F i sytuacja dokładnie ta sama... Powiedziałem nawet, żeby mi dali telefon który działa i chętnie odkupię :) ale na razie cisza...

 

W androidzie 6.0 zostały wprowadzone zmiany z uprawnieniami aplikacji. Nie wiem jak to dokładnie działa nigdy nie miałem potrzeby używania, ale jeśli w telefonie jest do tego specjalna aplikacja może ona nie mieć właśnie przyznanych uprawnień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić telefon tylko do mirrorlink yanosik i Google maps. Kartę sim z internetem włożę do auta- jest jakiś "idealny" do tego celu model ?

 

Dziś pojawiła się aktualizacja iPhone - jest coś o samochodach

IMG_4740.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sie stalo Szymon z Twoja fura ze zastepczym dieslem jezdzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W iOS 10.3 weszły 3 ważne zmiany: nowy system plików APFS (ogromna zmiana choć w zasadzie niewidoczna dla końcowego użytkownika), inny układ ustawień iCloud, oraz skróty do ostatnich aplikacji w CarPlay. Na tym czarnym pasku po lewej stronie ekranu wyświetlają się teraz 3 ostatnio używane aplikacje dzięki czemu łatwo jest się przełączać pomiędzy np. podcastami, mapą i telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

microsoft 640 dualsim - śmiga wszystko oprócz mirorlink

s7 śmiga wszystko tylko telefon jako słuchawka gorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co sie stalo Szymon z Twoja fura ze zastepczym dieslem jezdzisz?

 

:D się R-line robi :) dziś już ma być odbiór, mają dorzucić jeszcze dwa chromy w zderzak, których nie zamówiłem i ...kalibrację radaru...?? Nie wiem po co, ale podobno jak zderzak się ściąga to muszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno
W iOS 10.3 weszły 3 ważne zmiany: nowy system plików APFS (ogromna zmiana choć w zasadzie niewidoczna dla końcowego użytkownika), inny układ ustawień iCloud, oraz skróty do ostatnich aplikacji w CarPlay. Na tym czarnym pasku po lewej stronie ekranu wyświetlają się teraz 3 ostatnio używane aplikacje dzięki czemu łatwo jest się przełączać pomiędzy np. podcastami, mapą i telefonem.

 

Sprawdzałem fajnie działa a dzisiaj wersja 10.3.1 na iPhona :-) latają dziury zgodnie z tradycją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wyswietlaja sie, pisalismy o tym juz wielokrotnie, przy androidzie i windows phone sie wyswietlaja

 

Update: zdjęcia kontaktów po podłączeniu iP już się wyświetlają, tak na ekranie DPro, jak i na AID (MY17, iOs11).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Update: zdjęcia kontaktów po podłączeniu iP już się wyświetlają, tak na ekranie DPro, jak i na AID (MY17, iOs11).

 

Masz już iOS 11? Ja mam w swoim iPhone 7 10.3.2 i niestety się nie wyświetlają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple dorzucił zdjęcia do protokołu BT w iOS 11. W mapach są tez ograniczenia prędkości i asystent pasa ruchu ale nie zauważyłem żeby działało to w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Apple dorzucił zdjęcia do protokołu BT w iOS 11. W mapach są tez ograniczenia prędkości i asystent pasa ruchu ale nie zauważyłem żeby działało to w Polsce.

 

W końcu będą zdjęcia na jabłku ?:) to z niecierpliwością czekam na iOS 11:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W końcu będą zdjęcia na jabłku ?:) to z niecierpliwością czekam na iOS 11:)

 

Wiadomo na kiedy jest planowane iOS 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to juz jest beta iOS11, ta drugiej wersji da sie nawet uzywac ,bo pierwsza to byla porazka. Nie probowalem jeszcze jak dziala samochodzie bo w telefonie sparowanym z discovery pro mam oficjalny iOS 10.3.2

oficjalna iOS 11 jak co roku we wrzesniu, jak apple utrzyma swoj staly harmonogram to powinna byc 12 wrzesnia

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności