Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

antena do B3 za 40zł

https://www.olx.pl/oferta/antena-vw-passat-nowa-oryginalna-b4-CID5-IDiU0FN.html#43dbcb012c

 

 

 

Siłownik otwierający tylna klapę z B4 sedan usa za 19zł

http://allegro.pl/silownik-zamka-klapy-vw-passat-b4-93-96-sedan-i6637941633.html

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
był antracyt w Recaro, przez niektórych nazywany siwymi.
Tak samo jak siwe z popielatymi...

Oj chłopy. :doh

 

Niestety to stare dzieje, pół dnia przeszukiwałem starego kompa ale ostała mi się jedynie ta fota.

 

recaro.jpg

 

P.S. Siedziałem, osobiście wymacałem i za worek kasiory sprzedałem. :ok

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest siwe (szare), tylko antracyt...

 

Wysłane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest siwe (szare), tylko antracyt...

Żarty sobie robisz?

Spójrz na tylny boczek (antracytowo/szary), zresztą które jeździły trochę w moim szarym wnętrzu do czasu jak trafiły się boczki w igła stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może te zdjęcie takie jest ujowe, ale wszystko wygląda na jeden kolor. Bo nie przypomina to tego koloru2ccd42d476a7d6a325542999c6009a3c.jpg

 

Wysłane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może te zdjęcie takie jest ujowe, ale wszystko wygląda na jeden kolor. Bo nie przypomina to tego koloru

Hehe faktycznie super fota, jak bym się uparł to uwierzył bym w to że fotele są w bananie. :hyhy

P.S. Sądzisz że Ja nie wiem co to jest szary kolor? :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe faktycznie super fota, jak bym się uparł to uwierzył bym w to że fotele są w bananie. :hyhy

P.S. Sądzisz że Ja nie wiem co to jest szary kolor? :doh

Sądzę, ze kto jak kto, ale Ty akurat wiesz, a może to ja inaczej interpretuje kolor szary, wiec dla pewnosci, czy o tym samym gadamy :-D

A ze zdjeciami to wiadomo jak jest. Wystarczy trochę słońca i całkiem inaczej wygląda. Sam na allegro nie raz się zastanawiam co to za kolor.

Wysłane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ze zdjeciami to wiadomo jak jest. Wystarczy trochę słońca i całkiem inaczej wygląda. Sam na allegro nie raz się zastanawiam co to za kolor.

Dlatego żałuję że nie mam już innych/lepszych fotek potwierdzających istnienie szarego Recaro. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego żałuję że nie mam już innych/lepszych fotek potwierdzających istnienie szarego Recaro. :(

Szkoda ze nie masz takiego recaro :-(

 

Wysłane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał czarny srodek to bym brał je napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego żałuję że nie mam już innych/lepszych fotek potwierdzających istnienie szarego Recaro. :(

 

 

Ostatni post w temacie:

 

Koledzy nie zapominajcie, że na naszym forum były Antracytowe Recaro ;) Dokładnie to u kolegi focuspl

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/138651-Droga-do-wer-exclusive-ju%C5%BC-czas?highlight=exclusive

 

PS. Właśnie taki zestaw Mi się marzy... Nawet auto mam w takim samym kolorze beach.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne wysoce tandetna nakładka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz widzę taką kiere do B5 :

 

Chłopaki w z Szydłowca robią takie cudactwa.Możesz zamówić własny projekt w dowolnych kolorach ze skóry perforowanej lub gładkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki w z Szydłowca robią takie cudactwa.Możesz zamówić własny projekt w dowolnych kolorach ze skóry perforowanej lub gładkiej.

 

Wiem , bo sam od nich mam swoją kiere .

Ale takiej jak w aukcji nie widziałem nigdzie ;) Nawet u nich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności