Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam auto z marca 2015 i loga musiałem wgrać na kartę SD a potem do auta

To znaczy masz grafikę na AID czy nie? Wgrać to każdy może....

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy masz grafikę na AID czy nie? Wgrać to każdy może....

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Skoro wgrałem i pisałem o tym, to chyba dlatego że działa - dla mnie to logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro wgrałem i pisałem o tym, to chyba dlatego że działa - dla mnie to logiczne.

Czyli masz 2015...wgrałeś i masz na AID. Nie mylić z ekranem nawigacji...super. Mi się na AID nie wyświetlają loga stacji radiowych...podkreślam: na AID.

 

Ja mam auto z marca 2015 i loga musiałem wgrać na kartę SD a potem do auta

 

Mi się nie wyświetlają na AID....tylko na DP....

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.

ruszam z miejsca z dość mocno wciśniętym gazem i nagle czuję uderzenie jakbym wjechał w dziurę lub w coś przypier.olił czy tak może działać ASR czy zaczyna się jednak coś sypać ?

To jest zjawisko buksowania kół, jeszcze na mokrej nawierzchni sie potęguje.

Duży moment obrotowy na jedną oś - koła tracą przyczepność i skaczą - biją. Nic nienaturalnego.

Wyłącz ESC to wtedy zacznie Ci dopiero bić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli masz 2015...wgrałeś i masz na AID. Nie mylić z ekranem nawigacji...super. Mi się na AID nie wyświetlają loga stacji radiowych...podkreślam: na AID.

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zostawilem dzisiaj samochod na zbieznosc w serwisie i pytalem o loga stacji na AID. Twierdza ze loga na AID sie nie wyswietlaja, kierownik salonu ma passata i tez nie ma u niego logo.

Jak ktos ma loga stacji na AID to niech wrzuci zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zostawilem dzisiaj samochod na zbieznosc w serwisie i pytalem o loga stacji na AID. Twierdza ze loga na AID sie nie wyswietlaja, kierownik salonu ma passata i tez nie ma u niego logo.

Jak ktos ma loga stacji na AID to niech wrzuci zdjecia

 

W MY17 się wyświetlają. Mogę wrzucić foty później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MY 2017

wyswietlają ale są tak małe że nawet jeśliby ich nie było to nie wiem czy jest o co kopie kruszyć.

 

IMG_20161013_171224.jpg

IMG_20161013_171137.jpg

IMG_20161013_171212.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ma już tą nowszą grafikę AID, może to jest klucz do rozwiązania sprawy? Czy ktoś z AID z tymi szarymi ringami wokół zegarów też ma loga stacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten styl graficzny jest chyba związany z Ambient Plus. Wydaje mi się, że jak byłem ostatnio u dealera to widziałem jakiegoś nowego Passata z AID ale bez Ambient Plus i wyglądały tak jak wcześniej. Ale pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam czy to bardziej nie ma zeiazku z werja softu nawigacji. Maja mi dzisiaj zaktualizowac bo sie okresowo wiesza to zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten styl graficzny jest chyba związany z Ambient Plus. Wydaje mi się, że jak byłem ostatnio u dealera to widziałem jakiegoś nowego Passata z AID ale bez Ambient Plus i wyglądały tak jak wcześniej. Ale pewien nie jestem.

 

nie jest. Ja mam zwykłe Ambient, tylko nowe auto (odebrane tydzień temu) - i mam styl grafiki jak na fotkach.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A ja sie zastanawiam czy to bardziej nie ma zeiazku z werja softu nawigacji. Maja mi dzisiaj zaktualizowac bo sie okresowo wiesza to zobaczymy

 

nie sądzę aby wersja softu navi wpływała na wyglad grafiki AID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja softu nsvi moze miec znaczenie ho u mnie to wyglada jakby AID nie rozumialo co dostaje, jest ikona nuty ktora sie zmienia tylko grafiki brak. Pozatym okresowo podobnie robi sie z okladkami plyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim pasku w automacie to nie wiem dlaczego ale średnio 8 albo 8,5 litra na setkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jakiej marki klocki hamulcowe są zakładane w fabryce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co przy 4Motion jest bieg N w DSG, skoro w instrukcji jest napisane, że przy 4Motion nie wolno holować, żeby nie uszkodzić napędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby móc go chociaż na lawetę wciągnąć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak się dzieje. Restartuje mi się "od tankowania" - nieraz po 200km, nieraz po 400km. Nie znam przyczyny. Wkurza mnie to.

 

jest na to aktualizacja, w okresie gwarancji darmowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo odbieram nowego passata combii bez fabrycznie przyciemnionych szyb, bo wydawały mi się za drogie. Chce przyciemnić je folią, a pytanie jest takie jako będzie optymalna przepuszczalność światła i kolor folii aby odpowiadały one mniej więcej oryginalnie przyciemnionym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedługo odbieram nowego passata combii bez fabrycznie przyciemnionych szyb, bo wydawały mi się za drogie. Chce przyciemnić je folią, a pytanie jest takie jako będzie optymalna przepuszczalność światła i kolor folii aby odpowiadały one mniej więcej oryginalnie przyciemnionym.

 

Może w salonie będą wiedzieli jakie % jest przyciemnienie. Ja brałem fabryczne. Oczywiście zrobienie samemu jest tańsze. Ja jednak jestem zdania, że na pewnych rzeczach nie warto oszczędzać bo fabrycznie to będzie lepiej wyglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności