Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem Hankooki założone w B8 ale to było w zagranicznym salonie. W Polsce widziałem tylko z oponami Michelin, Pirelli, Continental

 

Jest tak jak pisze gromchester. W B6 i B7 wychodziły też na Bridgestonach. Ja mam w swoim Continentale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna z moich uwag :D

Często paruje mi przednia szyba zaraz po odpaleniu auta(wcale nie trzeba wilgoci na zewnątrz) - kilkanaście kilkadziesiąt sekund i odparowuje, nie mniej oznacza to jakąś wilgoć, która się magazynuje gdzieś w wentylacji. Czy jest się o co martwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna z moich uwag :D

Często paruje mi przednia szyba zaraz po odpaleniu auta(wcale nie trzeba wilgoci na zewnątrz) - kilkanaście kilkadziesiąt sekund i odparowuje, nie mniej oznacza to jakąś wilgoć, która się magazynuje gdzieś w wentylacji. Czy jest się o co martwić?

 

mam to samo w b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w jest to samo ale nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna z moich uwag :D

Często paruje mi przednia szyba zaraz po odpaleniu auta(wcale nie trzeba wilgoci na zewnątrz) - kilkanaście kilkadziesiąt sekund i odparowuje, nie mniej oznacza to jakąś wilgoć, która się magazynuje gdzieś w wentylacji. Czy jest się o co martwić?

 

Mam to samo, zgłaszałem podczas przeglądu. Serwis stwierdził, że to czujnik jakości powietrza, zamówią go do wymiany i zadzwonią.

To było 2 miesiące temu.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś próbował już podnosić moc w TDI 150KM? Mam kolegę z pracy, który jeździ B8 z tym silnikiem i chciałby trochę podrasować. Macie doświadczenia jak to zrobić bezpiecznie i na gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyswietlaja wam sie loga stacji radiowych na AID???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Take, wyświetlają się. Niektóre są co prawda stare (np. Radio Szczecin ma logo z przed paru lat) ale się wyświetlają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie wyświetlają na AID....tylko na DP....

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wyswietlaja wam sie loga stacji radiowych na AID???

 

Wyświetla się, na MY17 na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji - jak się przyporządkowuje konkretną stację do tych dużych ikonek stacji w DP, tych widocznych zaraz po przełączeniu się na radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzez dłuższe naciśnięcie. Wszystko jest w instrukcji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instrukcja mnie trochę zniechęca na samą myśl, bo jak wspominam jak ją czytałem kiedyś to ktoś chyba po prostu wrzucił wersję niemiecką w google translatora i zainkasował wynagrodzenie.

Edytowane przez googie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u kogos z rocznika 2015 (MY 2016) wyswietlaja sie loga stacji radiowych na AID? U mnie jest symbol nitki ktory sie przesuwa razem ze zmiana stacji ale loga nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u kogos z rocznika 2015 (MY 2016) wyswietlaja sie loga stacji radiowych na AID? U mnie jest symbol nitki ktory sie przesuwa razem ze zmiana stacji ale loga nie ma

 

Ja mam auto z marca 2015 i loga musiałem wgrać na kartę SD a potem do auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem już kilka razy taką sytuację :

1.

ruszam z miejsca z dość mocno wciśniętym gazem i nagle czuję uderzenie jakbym wjechał w dziurę lub w coś przypier.olił czy tak może działać ASR czy zaczyna się jednak coś sypać ?

 

2.

ruszam do przodu lub do tyłu powolutku ale na skręconych na max. kołach w prawo lub lewo i dość głośno słychać chrobotanie z okolic kół przednich ( coś jak sypiące się przeguby )

ta sytuacja pojawia się jak auto dobrze się rozgrzeje - rozrusza ( przejechane około 50 km.) na krótkich odcinkach 10-15 km jakie średnio codziennie robię, czegoś takiego nie ma miejsca.

 

czy ktoś miał coś takiego jak wyżej opisałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chrobotanie z przodu też mam, od nowości (zauważyłem niedługo po odbiorze). W ASO jeszcze nie byłem i nie pytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności