Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

moj sie zatrzymuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam aktywny tempomat za 2300 coś tam,np jedzie i staje w korku sam i rusza ,czy musi być pakiet drogowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sam aktywny tempomat za 2300 coś tam,np jedzie i staje w korku sam i rusza ,czy musi być pakiet drogowy

 

Jeśli ruch jest odpowiednio szybki to ruszy, jeśli nie to trzeba go wzbudzić (tzn postój trwa kilka sekund)

 

Niemniej musisz kontrolować kierownicę, Lane Assist działa od 60km/h - To w pakiecie Drogowym "bez plusa"

 

Highline ma ACC do 160 km/h w standardzie, dopłacasz 2300 pln do zwiększonej prędkości.

Teraz nowy rok modelowy dotyczy także Comfortline

 

Z czego pamiętaj, przy ACC do 160 km/h powyżej tej prędkości nie masz w ogóle dostępu do tempomatu jako chociaż utrzymanie prędkości.

Edytowane przez kosmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów który ma B8 Wariant z trójdzielną podłogłą bagażnika mógłby podzielić się ze mną uwagami na temat obniżania jej?

Wydaje się mi że nie jest to możliwe jeżeli się ma pełne koło zapasowe 17"? Dodatkowo widze że podłoga blokuje sie o kształtke syropianową z narzędziami.Wg instrukcji jest to możliwe ale wczorajsza walka zakończyła sie klęską. W serwisie nei wiedzą, każą przyjechać a mam parę km do nich.

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij ten styropian i blokady z prowadnic i podłoga obniży się bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie też mi wydawało że steropian jest blokerem, jednak żeby go wyjąć trzeba zdjąc okrągłą śrubkę/ spinkę.

Nie wiem jak to zrobić kręci sie w kółko - wiec pewnie to nie jest gwint tylko spinka , ale boje sie ją potraktować siłą żeby się nie rozpadła. Wolę zapytać niż się siłować bo plastiki z B8 to wg mnie o są z jakiogoś kruchego materiału. Udało sie mi urwać część elementu który sprężynuje i stanowi podpore podłogi w górnym położeniu- są 2 takie elementy w połowie szyn podłogi. Podważyć to jakoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te śrubki podobno można zdjąć/odkręcić tym ustrojstwem do zdejmowania zabezpieczeń ze śrub do kół. Ja je wyjąłem podważając lekko śrubokrętem.

Co do tego co urwałeś to nie kojarzę czegoś takiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ M_XX daj znać co i jak z tą podłoga po wizycie w serwisie. Też walczyłem z tematem i na razie nie chciałem się z tym siłowac. Bardziej zależy mi na uwolnieniu dodatkowej powierzchni niż na tym aby podlega była na tym samym poziomie co próg. Pytanie czy Dynaudio w kole nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam zdjecia z operacji obniżania podłogiadf44d903e0df572bf5e3fb4bf9caf52.jpg73eaac95a2b722cd15da0cd2162f3498.jpgab6594cb7b836da66b261e9cb7d57c99.jpg2ab0eb38843c18ec5a6c32c98dcba50d.jpgef4c7e2d5693e9fafa2d5c98b1aa08e6.jpg6fbdd8c13c9dc5ea63d00645b27d33ab.jpg5d19e3dfca3dcec255da1637b93a8001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki - wiedziałem że na Was można liczyć.

Jedna zagadka z głowy;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie Ci jeszcze pozostały :) ? Ja dziś walczę z aktualizacja mapy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś zgadł. Aktualizacja mapy w Discovery Media.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nagrywam kartę. Niestety aktualizacja zajmuje więcej miejsca niż ma oryginalna karta, wiec bylem juz w sklepie z rana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Discovery Media?

Obawiam się że niepotrzebnie. W DM tylko oryginalne karty VW są czytane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qwa masz racje ale siara :)

W poniedziałek dzwonię do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrałem zawartość tylko pierwszego katalogu EUR1 i PL działa. Ale na pewno czegoś brakuje. Nie mam czasu sie dzisiaj doktoryzować. Jak byś coś ustalił to napisz ku potomnosci. Bede temat dalej ciągnął po weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję wgrać tylko EUR2 i zobaczymy. Dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję wgrać tylko EUR2 i zobaczymy. Dam znać.

 

W EUR2 są kraje: AL BA BG BY CY EE GR LT LV MD ME MK RO RS RU TR UA

Nie ma Polski!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jaki symbol oleju na dolewki do 2.0 TDI 150 KM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności