Skocz do zawartości
pakarod

Passat AJM 115PS - stage1 , stage2 str 5, 190KM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ppmarian
Dawajcie tiptronika kolo mojego manuala. I dowiemy sie raz dwa.

 

chetnie tyle ze oba po takich samych modach.

 

i jeszcze jedno pytanie. ile razy jest w stanie bezblednie przyspieszyc 0-400m ?? 10 prob wyjdzie ci bezblednie? jak tak to jestes mega dobry :ok:

 

bawie sie w organizowanie poloficjalnych wyscigow na 400m (gropa GDS mowi ci coś) i juz naprawde wiele widzaielm. ale zadko zdaza sie zeby strat auta z manualem wyszedl dobrze wiecej niz dwa razy po rzadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chetnie tyle ze oba po takich samych modach.

nareszcie jakis konkret.

 

i jeszcze jedno pytanie. ile razy jest w stanie bezblednie przyspieszyc 0-400m ?? 10 prob wyjdzie ci bezblednie? jak tak to jestes mega dobry :ok:

 

bawie sie w organizowanie poloficjalnych wyscigow na 400m (gropa GDS mowi ci coś) i juz naprawde wiele widzaielm. ale zadko zdaza sie zeby strat auta z manualem wyszedl dobrze wiecej niz dwa razy po rzadza.

 

 

hmm ile razy? 10 pod rzad napewno NIE. i nie jestem jakis mega kierowca. wiem tylko ze napewno jestem szybszy od automata.

 

ale tu nie chodzi o powtarzalnosc ale o najlepszy wynik. Chyba lepiej czasami strzelic 1s szybciej nic caly czas miec miernote?

Mateje juz mamy :) to tylko sport.

 

 

straszny zrobilismy bajzer w temacie Pawła :( sorka pakarod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks
straszny zrobilismy bajzer w temacie Pawła sorka pakarod

 

to prawda :rotfl: ,sorry

 

jednak przypomne tylko,ze ten "podtemat"zaczol sie od tych slow:

 

Często się ściagam na trasie ze swoim kumplem który ma passata takiego jak ja tylko w manualu (6 biegów) i wirusem na 180KM i 385Nm. Cieżko mu przychodzi pojąć że szybciej potrafie zrobić manewr wyprzedzania niż on mimo że on ma więcej mocy i momentu. Przy wyprzedzaniu odstawiam go mimo że wyprzedzamy razem (on jadąc za mną)

 

chodzilo o przyspieszanie(manewr wyprzedzania)w czasie jazdy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOLOLOLOLOLOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

te pierwsze sa extra :ok:

 

drugie i tzecie to te same :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz poprawione ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

CANYON z trzeciej stronki i SUPERTURISMO CORSA ale sa tylko do 16"

 

 

ibiza 90KM z turbina, wtryskami i programem od 130

 

wiesz moze,czy soft do passata 130ps pasowal by do mojego paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał superleggera,classe lub nova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ibiza 90KM z turbina, wtryskami i programem od 130

 

wiesz moze,czy soft do passata 130ps pasowal by do mojego paska?

 

Co to znaczy pasowal? Pytasz o komputer? kostke? czy chcesz poprostu na zywca podmienic kostke i odpalic na innym setupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

gosc ma program do zchipowania silnika 130ps,mowi ze ten program bedzie pasowal do mojego,bo tamten silnik mial "stare pompki" takie jakie sa w moim.

wgral by mi go za 700PLN(z pomiarami,hamownia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gosc ma program do zchipowania silnika 130ps,mowi ze ten program bedzie pasowal do mojego,bo tamten silnik mial "stare pompki" takie jakie sa w moim.

wgral by mi go za 700PLN(z pomiarami,hamownia)

 

 

 

ja pier@#$$%% ludzie powariowaliscie juz? wgraj sobie soft od Opla..... albo od 2,5TDI bo to też dizel.

 

 

 

pakarod, bież najlżejsze :evil: pawelb dobrze radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakarod, felga piecioramienna (z pierwszego linku) bedzie najlepsza - widzialem dzis taka sama na oplu omedze - wypas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gosc ma program do zchipowania silnika 130ps,mowi ze ten program bedzie pasowal do mojego,bo tamten silnik mial "stare pompki" takie jakie sa w moim.

wgral by mi go za 700PLN(z pomiarami,hamownia)

 

 

przecież to jest inna turbina i inne dawki paliwa ... jak program pisany pod silnik 130KM (AVF lub AWX) ma działać poprawnie w silniku 115KM ATJ ?? czyżby nie posiadał programu specjalnie do Twojego silnika ?? ... 700zł pewnie dlatego bo tyle na Tobie zarobi ... a 1400zł gdyby miał być program do twojego silnika który by musiał specjalnie kupić za 700zł zapewne od mastersa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks
przecież to jest inna turbina i inne dawki paliwa ... jak program pisany pod silnik 130KM (AVF lub AWX) ma działać poprawnie w silniku 115KM ATJ ?? czyżby nie posiadał programu specjalnie do Twojego silnika ?? ... 700zł pewnie dlatego bo tyle na Tobie zarobi ... a 1400zł gdyby miał być program do twojego silnika który by musiał specjalnie kupić za 700zł zapewne od mastersa ...

 

dokladnie jak piszesz :[ ,chcieli mnie zrobic w jajo :krzeslem:

dzieki Marios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

W srode bylem w katowicach na hamowni. Generlanie zalamalem sie totalnie :zalamany: Najpierw spod turbiny wyciekal olej co oznaczalo, ze dolot mam nieszczelny a po wykresach dodatkowo okazalo sie, ze turbina z dupy pompuje i sa mega zawachania mocy od 165-185KM :[ . Wiecie co jest najgorsze ?? To, ze czlowiek nie oszczedza kasy na mody, nie szuka tanich rozwiazan, inwestuje i kupa wychodzi. Dzis bylem u Krzyska od FMICa i uszczelnil mi gdzie byla nieszczelnosc plus dodakowo podlaczyc mi wreszcie wskaznik greddiego (fajny bajer :D ). W przyszlym tygodniu jade na strojenie swojej hybrydy i celuje w swoje upragnione 190KM :D

 

Wieczorem wrzuce filmik z hamowni jak tylko naucze sie kompresowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zostały założone letnie opony (pseudo slicki :D) a oprocz tego na tor zakupione nowe opony:

http://www.opony-sportowe.pl/index.php?d=produkt&id=6

 

W srode jestem umowiony na strojenie turbawki i powoli koncze stage2. Zostanie jeszcze stage3 ale w zasadzie nic wielkiego - osiagniecie magicznej liczby 200KM.

 

I co dalej? A dalej to juz szykuje kolejny projekt a passata zostawiam do codziennej ekonomicznej jazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200KM? na tym setupie czy moze z dolem silnika cos bedziesz robil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek mozesz powiedziec gdzie w Katowicach znalazles ta hamownie? :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności