Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć oryginalnej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy dla jakiej nawi ale dla tych nowych po 22 tygodniu nie trzeba. Stare navi aktualizujemy wg starych zasad niestety. Acha - aktualizacja gratis jest 2 x na rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A samo Mirror Link z aplikacjami VW niestety u mnie nie działa na S6 :( Naciskam uruchomienie apki i się wiesza.

Dodatkowo jak uruchomione jest AA, nie można kożystać w żadej sposób z telefon. Moim zdaniem AA przy posiadaniu DP jest zbędne.

Chyba, że ma się jakąś dedykowaną, specjalną apkę, która faktycznie robi różnicę :)

Hm próbowałem podpiąć Samsung S6 i tez mi nie zadziałał na MirrorLinku. Dziwne bo S5 śmiga. Ktoś podłączył S6 skutecznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm próbowałem podpiąć Samsung S6 i tez mi nie zadziałał na MirrorLinku. Dziwne bo S5 śmiga. Ktoś podłączył S6 skutecznie?

 

tak, musisz użyć odpowiedniego kabla, najlepiej tego od ładowarki i mieć zainstalowane przynajmniej 1 aplikację VW lub Sygic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, musisz użyć odpowiedniego kabla, najlepiej tego od ładowarki i mieć zainstalowane przynajmniej 1 aplikację VW lub Sygic

 

Znaczy jak bede miał jedna aplikacje VW to i inne zobaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy jak bede miał jedna aplikacje VW to i inne zobaczy ?

Nie. Samsung wyświetla tylko apki z certyfikatem CCC - Car Conectivity Consortium nawet na postoju. HTC po mirrorlinku może wyświetlać na postoju pulpit tel i wszystkie apki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale przynajmniej jedną pokaże :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad news: S6 mi się zaktualizował do 5.1.1 (jądro 3.10.61) i AA przestało działać! :( Zachowuje się dokładnie teraz tak samo jak przy mirrorlink, czyli zawiesza się DP przy próbie łączenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie przy karcie premium ustawionej tylko na transmisję danych i połaczeniu bluetooth z iphonem 6 ios 9.1 nie ma informacji o nowych smsach na DP ani liczniku...

ma ktos taki problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przy karcie premium ustawionej tylko na transmisję danych i połaczeniu bluetooth z iphonem 6 ios 9.1 nie ma informacji o nowych smsach na DP ani liczniku...

Potwierdzam, u mnie też nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie działało

 

karta musi być jak telefon wtedy działa, jak jest tylko transmisja danych nie będzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktorys z kolegow pisal wczesniej ze przy iphonie 5s pokazuja mu sie sms ktore przychodza w trakcie polaczenia bluetooth...byloby to dosc przydatne, chociaz zeby bylo info ze przyszedl jakis sms, bo jak sie iphone polaczy z zestawem to sa dzwonki telefonu ale innych dzwiekow nie ma...moze na starszym ios to dzialalo. Moze sie ktos z kolegow jeszcze wypowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Ale ja na DP + Premium mam ustawione SIM jako "tylko dane" a SMSy na DP odczytuje i odpisuje (oczywiście te wysyłane na telefon, nie te z SIM)

Używam Android (Galaxy S6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktorys z kolegow pisal wczesniej ze przy iphonie 5s pokazuja mu sie sms ktore przychodza w trakcie polaczenia bluetooth...byloby to dosc przydatne, chociaz zeby bylo info ze przyszedl jakis sms, bo jak sie iphone polaczy z zestawem to sa dzwonki telefonu ale innych dzwiekow nie ma...moze na starszym ios to dzialalo. Moze sie ktos z kolegow jeszcze wypowie

Dziwne, gdyż ja mam informację dźwiękową o wszystkich powiadomieniach na DP tzn: e-mail, sms itp.

Co do odczytywania sms to można się posłużyć Siri lub zaopatrzyć się w AppleWatch. Na rozwiązanie tego problemu ze strony VW bym nie liczył, gdyż obecnie mają co innego na głowie ;).

Tak w ogóle - ktoś jeszcze dzisiaj używa sms'ów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jade do serwisu tez tak chce mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, gdyż ja mam informację dźwiękową o wszystkich powiadomieniach na DP tzn: e-mail, sms itp.

Co do odczytywania sms to można się posłużyć Siri lub zaopatrzyć się w AppleWatch. Na rozwiązanie tego problemu ze strony VW bym nie liczył, gdyż obecnie mają co innego na głowie ;).

Tak w ogóle - ktoś jeszcze dzisiaj używa sms'ów?

A jaki masz zestaw telefoniczny? Premium? Karta sim w czytniku? Uzywasz polaczenia bluetooth czy po kablu jako carplay? Nawi DP czy DM?

Kolego szylton z androidem dzialaja smsy bez problemu, jest klopot z iphonem... U mnie telefon dziala bez zarzutu, ale nie ma zadnych dzwiekow poza dzwonkiem polaczenia i nie info o nowych smsach ani na DP ani na liczniku czyli tak jak u kolegi Radka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kriss555

Mam DP z telefonią Premium bez CarPlay (MJ2015). W czytniku SIM karta tylko do transmisji danych. Zarówno poprzez Bluetooth jak i i po kablu mam informację dźwiękową dla:

- połączenia telefonicznego przychodzącego

- o otrzymaniu wiadomości e-mail

- o otrzymaniu wiadomości sms/mms

Przeważnie używam kabla, gdyż poziom głośności jest lepszy niż poprzez Bluetooth. Do tego telefon się ładuje.

p.s. Do odczytywania wiadomości e-mail używam Siri.

 

Nie mam dostępu do żadnych sms'ów z poziomu DP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie MY 2016 z carplay tylko dzwieki polaczenia telefonicznego, reszta sie wycisza. Natomiast jak w trakcie rozmowy przyjdzie sms to wtedy go slychac w glosnikach. Moze to kwestia ustawienia czegos w iphonie???...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć - ja przynajmniej nic w ustawieniach telefonu nie zmieniałem. Podłączyłem i działa ;). Jedynie co domawiałem to złącze USB z obsługą urządzeń od Apple'a. Może dlatego działa u mnie. Ale z drugiej strony Ty masz CarPlay więc powinno działać jeszcze lepiej.

Ogólnie mnie przestaje cokolwiek dziwić w B8. Każde auto jest inne ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności