Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z doradcą serwisowym i w przyszłości (!!!przyszłości!!!) ma być tam mozliwe umówienie się na serwis i opisanie problemów z autem. Dzięki czemu czas zdawania auta w serwisie ma się skrócić do paru minut. Nie będzie tam natomiast żadnych bardziej zaawansowanych informacji o aucie np śledzenia na żywo itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym poinformować, że od kilku dni car-net działa bardzo dobrze.

Najwyraźniej producent poradził sobie z problemami które występowały od kilku tygodni. Prawdopodobnie mieli problem z wydajnością serwerów o czym może świadczyć, to że strona internetowa car net działa teraz dosyć szybko. Dodatkowo aktywna jest teraz opcja: Raport o stanie pojazdu. Wprawdzie nic ciekawego tam nie znajdziemy ale widać, że coś w temacie się rusza.

 

rzewczywiscie dziala calkiem ok. a raport o stanie samochodu - dosyc ciekawa sprawa - u mnie online mozna sprawdzić przebieg, czas do przegladu, wymiany oleju.... + zapisane zdarzenia

 

przy flocie czy cos to calkiem dobre. w salonie mi mowili, ze docelowo rezerwacja wizyty w serwisie ma tez odbywac sie przez carnet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z iPhonem to nie działa ? Albo nie działa tak sprawnie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iphone tu nie ma nic do rzeczy... choc nie wiem czy w iphone wogole jest funkcja routera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iphone tu nie ma nic do rzeczy... choc nie wiem czy w iphone wogole jest funkcja routera...

 

Można udostępniać internet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował skopiować kontakty z Blackberry Q20 (clasik) do samochodu. Mnie się nie udało, może trzeba jakimś zaklęciem... np jak w Seksmisji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma takie pytanie. Używam aktualnie iPhone z CarPlay i dobrze to funkcjonuje, mam DP, ale zależy mi na Google maps i Spotify. Zbliża mi się wymiana ... jaki telefon polecacie który dobrze współpracuje z AA? Najlepiej aby też dobrze działał z Mirror Link. Z tego co w wątku przeczytałem, to HTC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy ma takie pytanie. Używam aktualnie iPhone z CarPlay i dobrze to funkcjonuje, mam DP, ale zależy mi na Google maps i Spotify. Zbliża mi się wymiana ... jaki telefon polecacie który dobrze współpracuje z AA? Najlepiej aby też dobrze działał z Mirror Link. Z tego co w wątku przeczytałem, to HTC?

Z5... Zero problemów z AA i MLink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S6 całkiem ok. Ma problem tylko w sytuacji: Auto włączone -> AA właczone -> Auto wyłączone, ale tel, nadal podpięty przez kabel -> Auto włączone. To połączone z połączeniem przez BT powoduje że telefon/lub auto zapomina o byciu połączonym z innym urządzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Z5... Zero problemów z AA i MLink

A jest już sposób aby działał MLink w trakcie jazdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic o takim nie słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie : Car Net odpalony, Iphone 6s robi za punkt dostępowy. Wszystko działa. Ale ... chciałem odpalić mirrorlinka. Podpiąłem Iphona do samochodu poprzez kabel USB i system nie widzi go poprzez kabel, choć po podpieciu system napisał, że widzi nowe urzadzenie UBS. Ale w opcji w Mirror linku wyszukiwania urządzeń Iphona nie widać. Doradca w salonie twierdi, że aby to działało, potrzeba by dokupić w specyfikacji auta opcję do Iphona. To prawda???? Czy może coś źle konfiguruje. Podpowiecie coś?

Druga kwestia - loga stacji radiowych. Przygotowałem sobie kilka - wrzuciłem na pendriva. Dorzuciłem i było je widać jak trzeba. Rano właczam radio i ich nie ma. Czy to jest tak, że te loga musze wkopiowac najpierw do pamięci samochodu i dopiero potem je dorzucac do listy stacji? Dzięi za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga kwestia - loga stacji radiowych. Przygotowałem sobie kilka - wrzuciłem na pendriva. Dorzuciłem i było je widać jak trzeba. Rano właczam radio i ich nie ma. Czy to jest tak, że te loga musze wkopiowac najpierw do pamięci samochodu i dopiero potem je dorzucac do listy stacji? Dzięi za info.

 

Jeżeli piszesz o normalnych stacjach radiowych, nie jakiś niszowych, to one powinny być wgrane domyślnie. W ustawieniach auta - ustawienia radia - musisz tylko zaznaczyć opcję pokazuj logo stacji czy jakoś podobnie. W początkowym okresie produkcji nie było chyba domyślnie wgranych logotypów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w opcji w Mirror linku wyszukiwania urządzeń Iphona nie widać. Doradca w salonie twierdi, że aby to działało, potrzeba by dokupić w specyfikacji auta opcję do Iphona. To prawda???? Czy może coś źle konfiguruje. Podpowiecie coś?

 

Były takie momenty, że nie trzeba było nic dokupować (mój BiTD MY 2016 tak ma), były i chyba teraz też tak jest, że trzeba. A początkowe egzemplarze (MY15) zdaje się nie miały w ogóle możliwości dokupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie : Car Net odpalony, Iphone 6s robi za punkt dostępowy. Wszystko działa. Ale ... chciałem odpalić mirrorlinka. Podpiąłem Iphona do samochodu poprzez kabel USB i system nie widzi go poprzez kabel, choć po podpieciu system napisał, że widzi nowe urzadzenie UBS. Ale w opcji w Mirror linku wyszukiwania urządzeń Iphona nie widać. Doradca w salonie twierdi, że aby to działało, potrzeba by dokupić w specyfikacji auta opcję do Iphona. To prawda???? Czy może coś źle konfiguruje. Podpowiecie coś?

Druga kwestia - loga stacji radiowych. Przygotowałem sobie kilka - wrzuciłem na pendriva. Dorzuciłem i było je widać jak trzeba. Rano właczam radio i ich nie ma. Czy to jest tak, że te loga musze wkopiowac najpierw do pamięci samochodu i dopiero potem je dorzucac do listy stacji? Dzięi za info.

 

Mirrorlink obsługuje tylko androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli piszesz o normalnych stacjach radiowych, nie jakiś niszowych, to one powinny być wgrane domyślnie. W ustawieniach auta - ustawienia radia - musisz tylko zaznaczyć opcję pokazuj logo stacji czy jakoś podobnie. W początkowym okresie produkcji nie było chyba domyślnie wgranych logotypów.

 

Owszem, logotypy sa, ale niektóre stacje zmieniły nazwy i wyświetlają sie głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to wersja USA (dostępna tylko do sciagniecia z Apple Store USA) obsluguje takze normalnie Passaty.

 

Opis ze strony iTunes:

 

https://itunes.apple.com/us/app/volkswagen-car-net-usa/id637568471?mt=8

 

VW Car-Net is available on the following 2014 and newer models: CC, Eos and Beetle (Convertible and Coupe), Jetta (SE with Connectivity, SEL, TDI, GLI, and Hybrid), Passat (SE, SEL Premium, including TDI and VR6), Tiguan (SE, SEL and R-Line); and model year 2015 and newer Golf/GTI/R/SportWagen and e-Golf models.

 

For additional details, go to http://www.vw.com/features/vw-car-net/.

Features & Benefits:

 

Unlock the doors

Lock the doors (available only on VW Car-Net equipped model year 2016 and newer vehicles)

Activate the horn and lights

Locate where your VW was last parked

Send an address from your contacts to your factory installed VW navigation system

Search for Points of Interests (POIs) and send them to your factory installed VW navigation system

Use this app to get the latest status (doors, trunk, and convertible top and more)

Turn on/off Boundary Alerts

Turn on/off Speed Alerts

View fuel levels, including estimated fuel range (models other than e-Golf)

View your odometer mileage and your next estimated days to your next service while on the go

Request a Vehicle Health Report to get the latest diagnostic information from your vehicle. A report will be sent to you via email.

 

Moze kiedy u nas tez udostępnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem aplikacje, dziala oczywiscie tylko w trybie demo, ale fajna sprawa, mogliby w Europie to wprowadzic, chociaz patrzac ze tam dziala od 2014 roku to watpie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

dzwoniłem do firmy http://naviservice.com.pl/ podanej na tym forum przez Szyltona w sprawie możliwości odblokowania mirrorlinka.

Panowie mówią, że cały czas nad tym pracują i szacują, że za ok miesiąc będą mieli gotowe rozwiązanie! nie mogę się doczekać choć wiem, że będzie to zmiana programowa przez OBD i trochę się obawiam co na to serwis i kwestie gwarancyjne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że faktycznie są na dobrej drodze :) mi ładnych parę miesięcy temu mówili że już prawie, że jeszcze tydzień-dwa ;) Niemniej warto kontrolować.

Z tego co już wiem, to też raczej będzie możliwe tylko dla telefonów które w pełni mogą klonować obraz na DP/DM choćby na postoju (czyli Sony, HTC i chyba jeszcze jeden producent, ale nie Samsung)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności