Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko super, a co jak mam Spotify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc w moim DM okładki się nie wyświetlają i jest to trochę irytujące. Może to kwestia telefonu?

 

To kwestia telefonu.

Na Blackberry Q10 nie mam okładek.

Na ŁG G3S są okładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogarnął temat car net i android auto? Skad wziąść app android auto? Nie widzę w carnecie google street view. Trzeba to doinstalowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do Android Auto jest gdzieś w tym wątku. Trzeba go przeczytać.

Google street view pokazuje się w samej nawigacji. Masz tam do "zaptaszkowania wybór" - Mapy 2D, Mapy 3 D, Google Streetview.

 

Jak dojdziesz do maksymalnego powiększenia mapy (30 m) to w następnym kroku dostaniesz widok street view.

Chociaż jestem gadzeciarzem to car net mnie kupił. Oprócz sprawdzenia pogody na razie mi się to nie przydało. Zresztą mimo pełnego zasięgu 3G (w skodzie bym miał LTE) strasznie wolno odświeżała się pogoda i wiadomości. Mieszkam przy granicy i 98% proponowanych stacji benzynowych jest po niemieckiej stronie. Czasami pojawia się jakaś z ceną w złotówkach ale w odległości 30-40 km od miejsca w którym jestem. Czyli jakieś polskie stacje są w bazie cen ale jest ich bardzo niewiele.

Do tego nie działająca aplikacja e-remote Car-Net daje pełen obraz że płacimy za coś co jest g.... warte.

 

 

I jeszcze jedno - w samym android auto wkurza mnie jak zaimplementowano Spotify. Jest dostęp do playlist ale nie ma do całej bazy utworów. Nie mogę wejść do opcji Twoja muzyka - Utwory i słuchać sobie całej swojej biblioteki (np. losowo wybranych kawałków).

Przełączanie między playlistami trwa zauważalnie dłużej niż w telefonie.

 

Podoba mi się nawigacja bo podaje realny czas dojazdu i wydaje mi się że jednak lepiej uwzględnia korki. Zaznaczam że chodzi mi jednak o to że nawet przy braku korków na początku długiej trasy nawigacja VW podaje nawet i godzinę dłuższy czas dojazdu. Przy nawigacji Google czasami trudno mi nadążyć żeby wyrobić się w czasie który ona podaje :-)

Edytowane przez PiotrekPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, pobrałem z tego linka. Telegon S6, podłączony oryginalnym kablem, tryb w DP ustawiony na AndroidAuto.

Apka sama się uruchamia na telefonie. Maps - tak, Spotify - nie. Podczas jazdy - zapomniałem przetestować :) Ale zaraz zejdę do auta i przetestuję :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A nawet mój telefon, po podłączeniu kablem bez zainstalowanego AA, pyta się czy pobrać "Car Mode" a potem AA.

Dziś próbowałem tego u siebie android app na galaxy s5 oryginalny kabel wszystko ok ale po podpięciu informacja na telefonie że w twoim kraju usługa niedostępna ;) Coś zrobiłem źle? ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Link do Android Auto jest gdzieś w tym wątku. Trzeba go przeczytać.

Google street view pokazuje się w samej nawigacji. Masz tam do "zaptaszkowania wybór" - Mapy 2D, Mapy 3 D, Google Streetview.

 

Jak dojdziesz do maksymalnego powiększenia mapy (30 m) to w następnym kroku dostaniesz widok street view.

Chociaż jestem gadzeciarzem to car net mnie kupił. Oprócz sprawdzenia pogody na razie mi się to nie przydało. Zresztą mimo pełnego zasięgu 3G (w skodzie bym miał LTE) strasznie wolno odświeżała się pogoda i wiadomości. Mieszkam przy granicy i 98% proponowanych stacji benzynowych jest po niemieckiej stronie. Czasami pojawia się jakaś z ceną w złotówkach ale w odległości 30-40 km od miejsca w którym jestem. Czyli jakieś polskie stacje są w bazie cen ale jest ich bardzo niewiele.

Do tego nie działająca aplikacja e-remote Car-Net daje pełen obraz że płacimy za coś co jest g.... warte.

 

 

I jeszcze jedno - w samym android auto wkurza mnie jak zaimplementowano Spotify. Jest dostęp do playlist ale nie ma do całej bazy utworów. Nie mogę wejść do opcji Twoja muzyka - Utwory i słuchać sobie całej swojej biblioteki (np. losowo wybranych kawałków).

Przełączanie między playlistami trwa zauważalnie dłużej niż w telefonie.

 

Podoba mi się nawigacja bo podaje realny czas dojazdu i wydaje mi się że jednak lepiej uwzględnia korki. Zaznaczam że chodzi mi jednak o to że nawet przy braku korków na początku długiej trasy nawigacja VW podaje nawet i godzinę dłuższy czas dojazdu. Przy nawigacji Google czasami trudno mi nadążyć żeby wyrobić się w czasie który ona podaje :-)

 

dzięki za info wszystko poza AA ogarnąłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś próbowałem tego u siebie android app na galaxy s5 oryginalny kabel wszystko ok ale po podpięciu informacja na telefonie że w twoim kraju usługa niedostępna ;) Coś zrobiłem źle? ;)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

dzięki za info wszystko poza AA ogarnąłem

 

Za pierwszym razem u mnie też coś nie poszło. Ale potem okazało się że na telefonie wyskoczyły jakieś prośby o zgodę na dostęp do czegoś tam i ukryły mi się pod właściwą aplikacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem u mnie też coś nie poszło. Ale potem okazało się że na telefonie wyskoczyły jakieś prośby o zgodę na dostęp do czegoś tam i ukryły mi się pod właściwą aplikacją.

Potestowalem raz jeszcze i wszysktko dziala.

Andoid auto;

Działa nawigacja google nawet w czasie jazdy

Spotify i google music dziala

dostep do telefonu

i chyba google now chyba ☺

Probowal ktoś czy da sie odpalic yt? Bo ja zapomniałem ☺

ogólne wrażenia z car net android auto i trafic biorac pod uwagę że jest darmowe bardzo pozytywne. Co do mirror linka to udalo się tam tylko spotify odpalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o Android Auto... A jak sytuacja wygląda z Apple CarPlay? U mnie przy podłączeniu iPhone 6 nic nie działa. Ikonka cały czas jest szara. Nadal jest to w PL niedostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogaty płaci podwójnie. Na forum czytałem że ta przyjemność kosztuje dodatkowe 1040 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.. ma ktoś Iphone i jest w stanie wycisnąć coś więcej niż daje sam marny car-net ?

BTW. czy google street view działa na samym car-net w Discovery Media ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy da się uruchomić w DP cyfrowe radio DAP+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potestowalem raz jeszcze i wszysktko dziala.

Andoid auto;

Działa nawigacja google nawet w czasie jazdy

Spotify i google music dziala

dostep do telefonu

i chyba google now chyba ☺

Probowal ktoś czy da sie odpalic yt? Bo ja zapomniałem ☺

ogólne wrażenia z car net android auto i trafic biorac pod uwagę że jest darmowe bardzo pozytywne. Co do mirror linka to udalo się tam tylko spotify odpalić

Możesz napisać krok po kroku co zrobiłeś?

Ja podłączyłem tel kablem do USB w podłokietniku uruchomiłem Android Auto i nic :( w AA pokazuje mi info żeby podłączyć tel.

Na ekranie Discovery Media (nie pro) pokazuje się przez chwilę że odczytuje USB, i nic się nie dzieje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz napisać krok po kroku co zrobiłeś?

Ja podłączyłem tel kablem do USB w podłokietniku uruchomiłem Android Auto i nic :( w AA pokazuje mi info żeby podłączyć tel.

Na ekranie Discovery Media (nie pro) pokazuje się przez chwilę że odczytuje USB, i nic się nie dzieje :(

 

Pytanie nr 1.

 

W głównym menu (tym przewijanym po wciśnięciu przycisku Setup) na ekranie nawigacji masz opcję AppConnect?

 

Jak masz to wchodzisz w to i masz na dole możliwość wyszukania swojego urządzenia. Tylko nie próbuj wcisnąć loga Car Play, Apple Car czy Mirror link bo to nic nie daje.

 

Zrób to a jak będzie dalej problem to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz napisać krok po kroku co zrobiłeś?

Ja podłączyłem tel kablem do USB w podłokietniku uruchomiłem Android Auto i nic :( w AA pokazuje mi info żeby podłączyć tel.

Na ekranie Discovery Media (nie pro) pokazuje się przez chwilę że odczytuje USB, i nic się nie dzieje :(

Zainstalowales AA w fonie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie nr 1.

 

W głównym menu (tym przewijanym po wciśnięciu przycisku Setup) na ekranie nawigacji masz opcję AppConnect?

 

Jak masz to wchodzisz w to i masz na dole możliwość wyszukania swojego urządzenia. Tylko nie próbuj wcisnąć loga Car Play, Apple Car czy Mirror link bo to nic nie daje.

 

Zrób to a jak będzie dalej problem to daj znać.

 

A co zrobić jak po wciśnięciu AppConnect wywala mi komunikat, że mam się zgłosić do dealera żeby to aktywować ?

Car-net aktywowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co zrobić jak po wciśnięciu AppConnect wywala mi komunikat, że mam się zgłosić do dealera żeby to aktywować ?

Car-net aktywowany.

 

Bo to jest dodatkowo płatna aplikacja względem car-net. Ok 1040 zł, jak tego nie kupowałeś wraz z autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie nr 1.

 

W głównym menu (tym przewijanym po wciśnięciu przycisku Setup) na ekranie nawigacji masz opcję AppConnect?

 

Jak masz to wchodzisz w to i masz na dole możliwość wyszukania swojego urządzenia. Tylko nie próbuj wcisnąć loga Car Play, Apple Car czy Mirror link bo to nic nie daje.

 

Zrób to a jak będzie dalej problem to daj znać.

To tu jest problem bo po kliknęciu AppConnect pokazuje mi komunikat żebym zgłosił się do dealera :)

 

Zainstalowales AA w fonie ?

oczywiście :) (z linka z forum, tylko nowsza wersję chyba 1.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest dodatkowo płatna aplikacja względem car-net. Ok 1040 zł, jak tego nie kupowałeś wraz z autem.

 

Nie. Tylko Car Play (Apple) jest dodatkowo płatny. Ja auto odbierałem 30.10 i u mnie Android Auto działa a do niego nie dopłacałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Tylko Car Play (Apple) jest dodatkowo płatny. Ja auto odbierałem 30.10 i u mnie Android Auto działa a do niego nie dopłacałem

 

Ja nic nie dopłacałem do CarPlay i działa. Co prawda tylko po kablu, ale działa. Pamiętajcie, żeby w iP włączyć przedtem siri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tu jest problem bo po kliknęciu AppConnect pokazuje mi komunikat żebym zgłosił się do dealera :)

 

 

oczywiście :) (z linka z forum, tylko nowsza wersję chyba 1.4

Po kolei

1 zainstalowac AA w telefonie

2 wejsc w app connect i zmienic ustawienia na AA

3 podpiąć telefon do usb polaczy sie automatycznie zamiast ikonki app connect bedIesz mial AA

uwaga najprawdopodobniej musisz miec karte z interenetem w samochodzie bo jak podlaczasz kablem to blutooth przechodzi w tryb glosnomowiacy i nie sharuje internetu. Przynajmniej u mnie tak bylo. Podjechalem do orange za 9 zl kupilem starter skonfigurowalem hot spot w aucie AA dziala telefon blutooth wylacznie do rozmow lub audio bluetooth. Internet z gniazda sim w w aucie telefon wifi z hot spota w aucie tak to u mnie dziala ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności