Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć - ja przynajmniej nic w ustawieniach telefonu nie zmieniałem. Podłączyłem i działa ;). Jedynie co domawiałem to złącze USB z obsługą urządzeń od Apple'a. Może dlatego działa u mnie. Ale z drugiej strony Ty masz CarPlay więc powinno działać jeszcze lepiej.

Ogólnie mnie przestaje cokolwiek dziwić w B8. Każde auto jest inne ;).

 

Masz premium, DP a domówiłeś złącze do obsługi AUX i Apple? To za 290 zł?

Niby się nie da tego zrobić.

 

U mnie było tak ze mi to dołożyli ale w finalna cena jest -290 zł bo jak powiedziałem ze te opcje się jednak chyba wykluczają z DP i dostanę to w standardzie to uznał moją rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz premium, DP a domówiłeś złącze do obsługi AUX i Apple? To za 290 zł?

Niby się nie da tego zrobić.

Jak zamawiałem to tej opcji nie było w cenniku. Jakoś kilka tygodni po złożeniu zamówienia opcja ta weszła do cennika. Więc ją domówiłem. Nikt mi nic nie mówił, że się nie da. Na fakturze cena wzrosła o 290PLN, więc chyba zaimplementowali to coś.

W każdym bądź razie mogę sobie w ograniczonym zakresie sterować z poziomu DP telefonem. Chodzi np. o dostęp do muzyki zarówno tej w telefonie jak i AppleMusic. Przykładowo mam dostęp do list stworzonych w AppleMusic (listy tworzone na komputerze). Ze Spotify tak różowo nie jest ;).

Ostatnio mój syn oglądał na YouTubie Lego Ninjago na moim telefonie i w aucie miałem Surround jak w kinie ;).

Krótko dźwięk jest streamowany bez żadnego problemu - źródło dźwięku (muzyka, YouTube itp.) nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnąłem temat powiadomień sms w iphonie. Jak wejdziecie w ustawienia bluetooth w iphonie i ustawienia przy opcji zestaw vw to tak jest opcja pokazuj powiadomienia. po zaznaczeniu jest ikona smsa na DP i można smsa odczytać, odpisać z DP już nie. Powiadomień dźwiękowych tak jak nie miałem tak nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się odpalić aplikację e-remote dla Car-Netu?

Próbowałem na androidzie i wywala mnie od razu. Na IOS dokładnie to samo. Widzę po komentarzach że to jakiś bubel - kolejny od VW :-)

 

Wlaczę z podłączeniem Android auto.

 

Wrzuciłem apk z waszego linku, na telefonie działa.

Podłączam do auta, wybieram telefon i po chwili wywala mi Dane nie są odbierane. Sprawdź polączenie lub ustawienia w urządzeniu mobilnym.

 

Co robię nie tak?

 

Telefon LG G3S, Android 5.02 ze wszystkimi updatami.

DP z pakietem tel premium.

(nie mam karty w telefonie ale to chyba nie problem?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już działa. Zabrakło mi cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, już działa. Zabrakło mi cierpliwości.

 

Działa coś w tej aplikacji? Jest przeznaczona dla samochodów elektrycznych i hybryd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika że nie tylko.

Możesz sprawdzić gdzie auto zaparkowane jest, zobaczyć statystyki jazdy, przebieg itd. Możesz sprawdzić czy są zamknięte drzwi, okna.

Zainstalowałem ją z ciekawości żeby zobaczyć czy można też zdalnie otworzyć bagażnik i zamknąć później. Ale skoro nie działa to testy są niemożliwe.

 

Volvo ma bardzo rozbbudowaną aplikację łacznie z możliwością zdalnego odpalenia auta. Albo włączenia klimy żeby w upał się przedmuchało zanim dojdziesz do niego. I w Volvo to działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zrobić żeby w DM słuchając muzyki za pośrednictwem Spotify wyświetlały się okładki płyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywajac jako zrodla urzadzenia BT z DM z odpalonym Spotify na fonie okladki wyswietlaja mi sie jakoby z automatu. Nic nie ustawialem i nic nie zmienialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też. Nawet jak odtwaarzam rzeczy z mp3 to się wyświetlają, a nie mam ich w foderach z mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też. Nawet jak odtwaarzam rzeczy z mp3 to się wyświetlają, a nie mam ich w foderach z mp3

 

też to zauwazyłwem, ze okładki sie wyswietlają pomimo ,że nie ma ich nagranych na karcie, niektóre konkretych płyt a niektóre tak ogólnie np rock, czy pop. Tak ze system musi miec jakąs baze danych wgrana.

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć - ja przynajmniej nic w ustawieniach telefonu nie zmieniałem. Podłączyłem i działa ;). Jedynie co domawiałem to złącze USB z obsługą urządzeń od Apple'a. Może dlatego działa u mnie. Ale z drugiej strony Ty masz CarPlay więc powinno działać jeszcze lepiej.

Ogólnie mnie przestaje cokolwiek dziwić w B8. Każde auto jest inne ;).

 

Jak zamawiałeś DP + instalacje Premium nie było wówczas w standardzie złącza multimedialnego AUX-IN z USB (możliwość podłączenia urządzeń typu iPod/iPhone) w żadnym z nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było USB+AUX-IN. Ja domówiłem tylko obsługę dla owocowych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było USB+AUX-IN. Ja domówiłem tylko obsługę dla owocowych urządzeń.

 

Jak ona się objawia? Tzn. zakładam że podpinasz pod USB w schowku i działa ci Car Play?

Ile to kosztowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Było USB+AUX-IN. Ja domówiłem tylko obsługę dla owocowych urządzeń.

 

Czyli posiadasz dwa zestawy AUX-IN;USB ? Pytam bo nie odnajduje celu takiego rozwiązania. Czy ten podstawowy zestaw instalowany (łączony) wraz z radiem, nawigacją, instalacją telefoniczną nie jest kompatybilny ze smartfonami o różnych systemach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli posiadasz dwa zestawy AUX-IN;USB ? Pytam bo nie odnajduje celu takiego rozwiązania. Czy ten podstawowy zestaw instalowany (łączony) wraz z radiem, nawigacją, instalacją telefoniczną nie jest kompatybilny ze smartfonami o różnych systemach?

 

Raczej nie ma dwóch USB. ja chyba mam podobną sytuację - miałem Discovery Pro i domówiłem za 290 zestaw AUX i USB obsługujący urządzenia Apple. ALe finalnie dostałem i tak jedno usb w schowku a 290 zł zostało odliczone od ceny (bo się zapytałem).

Mam podejrzenie że obsługa Apple nie była standartem w DP z produkcji przed 22 tygodniem i tam trzeba było to dokupić. Teraz ten element jest w standartowym opisie DP i Discovery.

 

Ciekawostka - wg konfiguratora nie można zamówić DP i zestawu tel Comfort. Ktoś ma takie połączenie?

 

Bo jeśli się rzeczywiście nie da to będę dalej pluł sobie w brodę że wziąłem Premium i straciłem półeczkę na telefon. I tak wolałbym DP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak pisze Tomek77 - jedno złącze USB i Aux w schowku. Mam model MJ2015 - czyli bez CarPlay'a. Dlatego wziąłem dodatkowo obsługę dla urządzeń Apple'a abym mógł z poziomu DP obsługiwać iPhona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc w moim DM okładki się nie wyświetlają i jest to trochę irytujące. Może to kwestia telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc w moim DM okładki się nie wyświetlają i jest to trochę irytujące. Może to kwestia telefonu?

 

W katalogu z albumem umieść .jpg okładki o nazwie "cover" i bedziesz widział okładkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności