Skocz do zawartości
Gość MMarcu

[B5] Rozrząd w TDI, ceny i firmy

Rekomendowane odpowiedzi

"Niestety" mam u siebie napinacz hydrauliczny więc raczej będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co polecicie z allegro do Passat B5 1.9 TDI silnik AVF 130KM,2003 rok

r vin: WVWZZZ3BZ3E422255

 

http://allegro.pl/rozrzad-passat-b5-...699937746.html

http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-...737893068.html

jak juz to ten drugi zestaw:) w pierwszym ktos bardzo przegiął z cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Nie łatwiej jest zamówić rozrząd u kogoś na forum? Nie chcę robić tutaj nikomu reklamy. Ale kupując u kogoś sprawdzonego masz pewność, że cena będzie ok i że dobierze Ci odpowiednie części.

 

Tym zestawom z allegro osobiście bym nie ufał. Widziałem sporo ciekawych aukcji, na których były "orginalne" uniwersalne rozrządy, bo inaczej nie potrafię nazwać zestawu pasującego do golfa III, IV, pasiora b5fl i audi a4 b7. Weź tu potem rozmawiaj z takim allegrowiczem, który nie wie co sprzedaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz jakiś namiar na kogoś z forum co handluje ,to nie ma problemu.Po prostu mam taka prace że łatwiej mi szukać w internecie części niż w sklepach stacjonarnych bo one czynne do 17-18 tylko.

 

Passat B5 1.9 TDI silnik AVF 130KM,2003 rok

r vin: WVWZZZ3BZ3E422255

Jakby co to pisać na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz jakiś namiar na kogoś z forum co handluje ,to nie ma problemu.Po prostu mam taka prace że łatwiej mi szukać w internecie części niż w sklepach stacjonarnych bo one czynne do 17-18 tylko.

 

Passat B5 1.9 TDI silnik AVF 130KM,2003 rok

r vin: WVWZZZ3BZ3E422255

Jakby co to pisać na priv

Uderz do Kolegi Weso który Ci odpowiadał na twoje pytanie dwa posty wyżej. Kolega godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem. Nie chcę robić nikomu reklamy, ale ja kupowałem od Pitera http://forum.vw-passat.pl/members/21999-Piter i mogę z czystym sumieniem polecić :fajny

 

Ja szukałem zestawu do siebie na aledrogo, w IC i najlepsze ceny ma kolega Piter z Łodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam zestawu do mojego AVF i widzę zestawy z dodatkowym elementem: Tłumik drgań napinacz rozrządu.

Jak to jest z jego wymianą, trzeba, można, co ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szukam zestawu do mojego AVF i widzę zestawy z dodatkowym elementem: Tłumik drgań napinacz rozrządu.

Jak to jest z jego wymianą, trzeba, można, co ile?

masz 2003 rok wiec juz nie masz tłumika drgań:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz 2003 rok wiec juz nie masz tłumika drgań

 

To się nazywa właściwy człowiek we właściwym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa właściwy człowiek we właściwym miejscu

o ile podpis jest prawdziwy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Na wstępie dodam że jest to mój pierwszy VW , no i jak to bywa po zakupie auta trzeba zmienić rozrząd podjechałem do warsztatu i szczena mi opadła za wszystko 1600 zł. (pasek,rolki pompa,napinacz hydrauliczny itp) :( . Za samą robociznę chcą 350 zł. na Aledrogo zestawy chodzą po 700 zł. to jest suma 1050 o co tu kaman . Czyli lepiej wychodzi samemu kupić części . Jak tak to jaki zestaw.Prosił bym o linka i wyrozumienie bo jestem w tych rzeczach całkiem zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ladnie doliczyli do cesci:)

rozrzad z pommpa i paskami klinowmi to koszt ok 700 zł do ciebie, tylko dowiedz sie czy jak przywieziesz swoje czesci, to cie wiecej nie skroja za robote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko dowiedz sie czy jak przywieziesz swoje czesci

 

I czy włożą Twoje części a nie swoje ;) A Twoje zachowają na pamiątkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwornie drogo :oszit Mi BOSCH SERVICE zawołał 1200 zł na oryginalnych częściach. Ostatecznie zamknąłem się w 900 zł na częściach Ina / SKF / Gates.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem u kolegi WESO :) cały rozrząd z pompą do mojego staruszka za naprawdę dobre pieniądze(przynajmniej tam mi się wydaje :) ) to już chyba drugi zakup u w/w kolegi myślę że mogę polecić :) Co mi się podobało pomimo tego że podałem numer VIN kolega poprosił jeszcze o numery z obudowy rozrządu bo w moim roczniku były jakieś dwie różne części montowane, i aby nie było przypału potrzebny był ten numer. Piszę o tym ponieważ na allegro każdy sprzedający twierdzi że po numerze VIN 100% będzie pasował, i jak widać można było się trochę przejechać, nie dość że koszty to jeszcze ile czasu w "du..e" :) Pozdrawiam

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego WESO możesz mi puścić na priv cene za komplet do mojego Passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o rozrządzie marki febi bilstein? cały zestaw + pompa + ew. napinacz hydrauliczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności