Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

No na frajdę z jazdy nie liczę, kiedy jadę z żoną i 2 miesięcznym synkiem :-P to jest jedyny moment kiedy muszę uprawiać Eco Driving ;-)

 

To fakt, w tych okolicznościach masz perfekcyjne warunki do takiej jazdy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie kiedy wychodzi nowe CC i jak bedzie wygladac cos wiadomo ? Mam dylemat czy czekać bo napewno design bedzie ładniejszy i pewnie lepiej dopracowany co passat wszystkie bolączki wyeliminowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników AID w modelu MY2016, czy VW coś zmienił w wyglądzie wyświetlacza, animacji zegarów....Może ktoś wrzuciłby kilka zdjęć. Wcześniej ktoś pisał, że zrezygnowano z dodatkowej osłony plastikowej, która rysowała się od samego patrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba ten concept GTE Coupe, z tego co wyczytałem to ma być tylko 6cm krótszy od Audi A6 a jednocześnie ma mieć większy rozstaw osi ok. 3m. Ciekawe czy wpadnie w lukę miedzy Passatem a Phaetonen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncept piękny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podoba ten concept GTE Coupe, z tego co wyczytałem to ma być tylko 6cm krótszy od Audi A6 a jednocześnie ma mieć większy rozstaw osi ok. 3m. Ciekawe czy wpadnie w lukę miedzy Passatem a Phaetonen...

Jeśli ma być jeszcze droższy to naprawdę nie wiem kto rozsądny to kupi, skoro w tych pieniądzach będzie można dostać podobne auto ze śmigiełkiem lub celownikiem na masce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć i czołem. Chciałbym prosić o ocenę leasingu na Passata B8, który udało mi się wynegocjować: 20% wpłaty własnej, 25% wykupu, 5 lat, wartość całości 109,75%. Czy przy takich parametrach(chcę mieć niską ratę) to dobra propozycja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem. Chciałbym prosić o ocenę leasingu na Passata B8, który udało mi się wynegocjować: 20% wpłaty własnej, 25% wykupu, 5 lat, wartość całości 109,75%. Czy przy takich parametrach(chcę mieć niską ratę) to dobra propozycja?

 

Ja przy 30% wpłaty i 1 % wykup dostałem 105,7 % na 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 45% wpłata i 19% wykup na 24 miesiące najlepszą ofertę mam teraz 102,6 :) To już całość kosztów - GAP nie wliczam bo mnie nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem. Chciałbym prosić o ocenę leasingu na Passata B8, który udało mi się wynegocjować: 20% wpłaty własnej, 25% wykupu, 5 lat, wartość całości 109,75%. Czy przy takich parametrach(chcę mieć niską ratę) to dobra propozycja?

 

A nie lepiej EasyDrive? Niski koszt a po 3 latach albo wymieniasz albo wezmiesz kolejny leasing ma pozostała kwotę. Moim zdaniem wychodzi najtaniej a nie angażujesz swoich środków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy problem globalny. U mnie prawy spryskiwacz (od strony pasażera) również chowa się ok. 2mm za głęboko. Jak na zdj. Szyltona. Lewy ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, wygląda obciachowo.

 

Właśnie zostawiłem Paska na akcję serwisową, mają jakieś dwa punkty do zrobienia z listy 24.... :)

W serwisie gość powiedział, że jak dostali tą książkę to się przerazili...

 

Ciekawe co będzie u mnie, mają mi powiedzieć jak odbiorę.

 

Czyli mamy problem globalny. U mnie prawy spryskiwacz (od strony pasażera) również chowa się ok. 2mm za głęboko. Jak na zdj. Szyltona. Lewy ok.

 

No i po temacie. Trwało 5 godzin (miało trwać 1,5). Nowy sterownik wgrany. Pierwszy punkt z listy to "przygotowanie samochodu" :), drugi wgranie sterowników. Ciekawy jestem czy to dotyczy aktywnych świateł DLC.

Edytowane przez Massat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ma być jeszcze droższy to naprawdę nie wiem kto rozsądny to kupi, skoro w tych pieniądzach będzie można dostać podobne auto ze śmigiełkiem lub celownikiem na masce.

 

Ja bym tak nie generalizował, zobacz ile osób na tym forum zestawiło Passata za kwotę oscylującą w granicach 200tyś zł. Mój kolega wziął sobie BMW 320i w tej cenie, nie powiem ładne auto, ale to jest zupełnie inna grupa docelowa. Po pierwsze słabszy silnik, nie wygląda zbyt efektownie, małe felgi, z wyposażenia dodatkowego to tylko LEDy, aktywny tempomat, czujniki parkowania i skóra, nawet małą nawigacje zostawił. W Passacie za tą cenę masz wszystkie nowinki techniczne które zdecydowanie wpływają na komfort. Ja akurat jestem gadżeciarzem i korzystam ze wszystkich udogodnień, bardzo to lubię :) Kardynalnym argumentem są też gabaryty auta, Klasa C, BMW3 czy Audi A4 mają zdecydowanie mniej miejsca w środku, a o przestrzeni bagażowej nie wspomnę. Także myślę, że i na nowe CC które mogłoby być 5-10% droższe od B8 znajdzie się sporo chętnych.

Niektórzy mówią, że nie ma się czym podniecać bo to tylko Volkswagen, ok szanuję to, ale równie dobrze można powiedzieć, że nie ma się co jarać Audi bo to tylko Audi, przecież jest jeszcze Aston, Bentley, Lambo. Pomijając markę, to mimo tych wszystkich pejoratywnych wrażeń, które dostarczył mi mój B8 (stuki w podsufitce, rezonanse boczków, wklęsły sprysk) to jestem z niego mega zadowolony, a jestem bardzo pedantyczny jeśli chodzi o te sprawy i żadna taka pierdoła mi nie umknie.

Uśmiecham się do siebie za każdym razem gdy do niego podchodzę i oglądam za siebie kilka razy jak już go zamknę. Nie żałuję ani złotówki wydanej na to auto i nawet jeśli dziś stałbym przed wyborem to nie wybrałbym Superba czy Mazdy 6, ani tym bardziej auta Premium. Jak będę dysponował budżetem 260tyś... to wtedy pomyślę ;) B8 to na prawdę fajne auto, jak najbardziej rekomenduję jaranie się nim, szczególnie na tym forum :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli mamy problem globalny. U mnie prawy spryskiwacz (od strony pasażera) również chowa się ok. 2mm za głęboko. Jak na zdj. Szyltona. Lewy ok.

 

U mnie dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uśmiecham się do siebie za każdym razem gdy do niego podchodzę i oglądam za siebie kilka razy jak już go zamknę. Nie żałuję ani złotówki wydanej na to auto i nawet jeśli dziś stałbym przed wyborem to nie wybrałbym Superba czy Mazdy 6, ani tym bardziej auta Premium. Jak będę dysponował budżetem 260tyś... to wtedy pomyślę B8 to na prawdę fajne auto, jak najbardziej rekomenduję jaranie się nim, szczególnie na tym forum

Uważaj bo jakiś headhunter zatrudni Ciebie w reklamie VW.

A tak na poważnie zgadzam się z Tobą w 100%. Ja się długo wahałem co wybrać. Zawsze wypierałem się VW jak tylko mogłem. Mówiłem sobie, aby nie kupować aut przy budowie których brałem udział. Ale B8 jest mi troszkę bliższy niż inne auta. Może dlatego, że cały projekt VW48x był, delikatnie mówiąc, pod górkę.

 

nie ma się co jarać Audi bo to tylko Audi, przecież jest jeszcze Aston, Bentley, Lambo

przecież Lambo to Audi, a Bentley to VW. Większość z tych luksusowych aut i tak jest budowana na liniach na których budowane są "normalne" samochody ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej EasyDrive? Niski koszt a po 3 latach albo wymieniasz albo wezmiesz kolejny leasing ma pozostała kwotę. Moim zdaniem wychodzi najtaniej a nie angażujesz swoich środków

Easy drive to alternatywna opcja, sprawdzam różne warianty. Dzięki za odpowiedzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 45% wpłata i 19% wykup na 24 miesiące najlepszą ofertę mam teraz 102,6 :) To już całość kosztów - GAP nie wliczam bo mnie nie interesuje.

 

 

Przy takich warunkach masz leasing 100 % idealeasing ma to w swojej ofercie. Ja takie coś podpisałem i nawet dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam idea 100% mam taki leasing na inne auto i na razie jest wszystko ok nawet ubezpieczenie bierzesz u dealera i nie płacisz zadnych kar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności