Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

PYTANIE: DYNAUDIO

temat dla mnie bardzo wazny.. a nikt w VW nie potrafi odpowiedziec jednoznacznie.

Moze ktos kto ma Dynaudio w swoim B8 i odpowie raz dwa, bez sciemniania: ILE JEST GLOSNIKOW? 10 czy 12?

Wszystkie polskie papiery, poza katalogiem, mowia ze glosnikow jest 10 i 10 kanalow wzmacniacza.

Niemcy mowia ze 12 glosnikow i 12 kanalow.

Jak liczyc wszystkie glosniki, razem z niskotonowym w kole zapasowym i centralnym na desce rozdzielczej to jest 12.

Blagam, niech ktos kto ma dostep napisze z czego sie sklada Dynaudio w polskim B8 i jest to wciaz zestaw confidence 12 glosnikow, 700W czy jakas atrapa HI-FI...

W B8 Dynaudio ma 12 głośników: po 3 w przednich drzwiach, po 2 w tylnych, Subwoofer w kole zapasowym i średniotonowy na podszybiu zamontowany za kratką pomiędzy dwoma otworami na nawiew "komfortowy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W B8 Dynaudio ma 12 głośników: po 3 w przednich drzwiach, po 2 w tylnych, Subwoofer w kole zapasowym i średniotonowy na podszybiu zamontowany za kratką pomiędzy dwoma otworami na nawiew "komfortowy"

 

tu masz cały komplet DYNAUDIO

 

http://allegro.pl/vw-passat-b8-glosniki-dynaudio-wzmacniacz-komplet-i5346013836.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W B8 Dynaudio ma 12 głośników: po 3 w przednich drzwiach, po 2 w tylnych, Subwoofer w kole zapasowym i średniotonowy na podszybiu zamontowany za kratką pomiędzy dwoma otworami na nawiew "komfortowy"

 

To byłaby dobra wiadomość. Komplet z Allegro podesłany przez RADEK potwierdzałby to. Dzięki!

Czy to znaczyłoby ze polski konfigurator i tabela handlowa do zamówień ma błąd ( z reszta niejedyny /(€;/;;:(:(!7&&)&)???

Edytowane przez panny z wilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znasz odpowiedz na moje pytanie o DA?

Chcesz wejsc w temat czy tak tylko pogadac o glosnikach?

DA jest prawdziwym producentem glosnikow hi-end. W przeciwienstwie do, na przyklad meega drogiego bang&olufsen..

Nie wiem o czym mamy rozmawiać, skoro DA jest takie zajebiste, a B&O nawet nie potrafi niczego zrobić.

 

A tak swoją drogą ktoś z was ma info czy już gdzieś na Mazowszu są testówki 280hp?

Względnie 240 w dieslu lub 220 w benzynie, jednak wolałbym tak czy siak benzynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o czym mamy rozmawiać, skoro DA jest takie zajebiste, a B&O nawet nie potrafi niczego zrobić.

 

.

 

Bredzisz. Nie mamy o czym gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kto ma sedana, mógłby napisać jakjest z dostepnością bagażników dachowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na jakie rabaty można liczyć ,teraz zamawiając B8 za gotówkę na osobę prywatną , i dwa kiedy zamówić autko żeby było do odbioru w styczniu 2016 z rokiem produkcji 2016.Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy na jakie rabaty można liczyć ,teraz zamawiając B8 za gotówkę na osobę prywatną , i dwa kiedy zamówić autko żeby było do odbioru w styczniu 2016 z rokiem produkcji 2016.Dzieki.

Ja dostałem 9,5% jeśli chodzi o zamówienie na styczeń to już chyba ostania chwila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 9,5 na prywatną osobę ,to chyba bobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli 9,5 na prywatną osobę ,to chyba bobrze.

 

Nawet bardzo dobrze jak na prywatną osobę, mi po wstępnych rozmowach 10% trudno złamać na firmę (zaliczam się do grup zawodowych) i w leasingu .

Edytowane przez Lukas27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet bardzo dobrze jak na prywatną osobę, mi po wstępnych rozmowach 10% trudno złamać na firmę (zaliczam się do grup zawodowych) i w leasingu .

Powiem Wam koledzy, że jakoś specjalnie trudno nie było dostać ten rabat, całe negocjacje łącznie z jazdą próbną zajęły może z 1,5-2h. Cena katalogowa auta była ok 184K. Sprzedawca powiedział, że podciągnie sobie ten samochód pod zamówienie flotowe. Niech robi co chce ja jestem usatysfakcjonowany ;) tylko ten czas oczekiwania.... Listopad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam koledzy, że jakoś specjalnie trudno nie było dostać ten rabat, całe negocjacje łącznie z jazdą próbną zajęły może z 1,5-2h. Cena katalogowa auta była ok 184K. Sprzedawca powiedział, że podciągnie sobie ten samochód pod zamówienie flotowe. Niech robi co chce ja jestem usatysfakcjonowany ;) tylko ten czas oczekiwania.... Listopad.

 

Zapewne cena auta miała znaczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bardzo dobry rabat, ja dostałem 6,9% ale i cena auta już jest wyższa i podstawa wynosi 118490 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytania 2:

1. Czy komuś udało się zamówić listwy wykońćzeniowe w oliwnym drzewie (to matowe). Nie jest dostępne w polskim konfiguratorze, a w niemieckim tak

2. Czy komus udało się zamówić ACC z ograniczeniem prędkości do 210? To samo, u nas nie ma w DE jest.

 

I teraz do cen :)

Tak dla porównania:

Cena katalogowa niemiecka: 47 642,86 E netto

Cena po rabatach niemiecka: 38 590,71 E netto

Rabat 19% !!!! Co prawda to jest rabat dla Grosskunde i auta do odbioru osobistego w Wolfsburgu :)

 

W Polsce udało się 10% na firmę, po negocjacjach 154 200 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybkie pytania 2:

 

Rabat 19% !!!! Co prawda to jest rabat dla Grosskunde i auta do odbioru osobistego w Wolfsburgu :)

 

U nas dla Grosskunde też pewnie podobny rabat można wyjąć - por. rabaty pracownicze. Tylko problem w tym by stać się Grosskunde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie udało się zbić 8% z ceny 145800. Dodam tylko, że termin realizacji mam na 08-06-2015 i do końca bieżącego tygodnia "dealer" obiecał dać znać, bo może być szybciej. Zamawiałem w lutym.

Edytowane przez mles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, że termin realizacji mam na 08-06-20015 i do końca bieżącego tygodnia dealer obiecał dać znać, bo może być szybciej. Zamawialem w lutym.

 

Na 100% dealer potwierdzi, że będzie szybciej, jeśli nie to ja już bym pisał testament dla potomnych :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem wiadomość od mojego dealera, że prawie na pewno samochód odbiorę na koniec czerwca ! :D Termin był ( niepotwierdzony) na 36 tydzień.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałem wiadomość od mojego dealera, że prawie na pewno samochód odbiorę na koniec czerwca ! :D Termin był ( niepotwierdzony) na 36 tydzień.. :D

 

Masz cyfrowe zegary w konfiguracji?

Kiedy zamawiales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to nie błąd w systemie ... jutro będzie potwierdzenie.. Nie, nie mam AID. Mam zwykłe analogowe zegary. Zamawiałem 20 marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności