Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

pakiet RLine wyklucza Easy Open -sprawdzcie konfigurator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konfiguratorze discover pro wyklucza się np. z rear seat entertainment co nie jest prawdą, trzeba by się dowiedzieć od dealera. Niewiem czemu miało by się to wykluczać, tylny zderzak jest taki sam jak w 2.0 TSI albo bi-turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pakiet RLine wyklucza Easy Open -sprawdzcie konfigurator

masz rację - jedno wyklucza drugie ale warto mieć Easy Open :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rline wyklucza easy open, czemu tego nie wie chyba nikt. Jeden z kolegow na forum wymienial caly komplet zderzakow i spojlerow na te od rlina i mowil ze w zderzaku tylnym jest normalnie zaslepiona dziura na czujnik od easy open. Przelozyl i dziala bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie chyba najlepszą opcją jest poczekanie na facelifting. jakby był na poczatku 2017 to z chęcia bym kupił tego co jest teraz po dużych rabatach. będzie golf pokazany 1 października z ekranem 10 calowym. szok....

dotykowo dużo funkcji będzie tam zaimplementowanych...

btw. widziałem wczoraj a4 nową - środek prawie jak w samolocie :P szkoda że jak się doposaży to 20% cena większa conajmniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie chyba najlepszą opcją jest poczekanie na facelifting. jakby był na poczatku 2017 to z chęcia bym kupił tego co jest teraz po dużych rabatach. będzie golf pokazany 1 października z ekranem 10 calowym. szok....

dotykowo dużo funkcji będzie tam zaimplementowanych...

btw. widziałem wczoraj a4 nową - środek prawie jak w samolocie :P szkoda że jak się doposaży to 20% cena większa conajmniej...

 

to czekaj albo kupuj innego. temat tego topicu to: Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po face lifting to nie będzie b8?

nie umiesz sie zdecydować czy audi, merc czy pasek czy golf - idz do wrożki lub psychologa, albo rzuć kostka :-)

 

a mowiąc bardziej serio: masz konkretne pytania do passka albo wątpliwości to pytaj. Sam nie wiesz czego chcesz - nikt za ciebie tego wiedziec nie będzie. Dopóki sam nie ustalisz jakie masz priorytety to trudno Ci bedzie zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowy chciałbym z gwarancją na 5 lat - to wtedy nie bać się skrzyni dsg jeśli bym wział tsi. za mało chyba jeżdzę żeby dopłacać 17k. chciałem na auto wydać 120 wychodzi ze 150k. ale już auto na 5-8 lat to szkoda czegoś nie dokupić i tak cena rośnie. ten easy open do sedana chyba nie aż tak istotny dla mnie ale pakiet drogowy już byłoby fajnie....

zaraz wyjdzie lift -

http://www.auto-motor-i-sport.pl/wydarzenia/VW-Passat-tak-moze-wygladac-Passat-po-face-liftingu,22881,1

a ja będę brał to faktycznie chyba nówka bo chcę w połowie leasing...chyba mało się opłaca używkę demo.

Na ile wiarygodna Waszym zdaniem jest ta informacja o faceliftingu? Chciałem zamawiać samochód na początku roku, ale w tej sytuacji nie wiem czy się nie wstrzymać kilka miesięcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jest zły moment. albo zawsze dobry

 

- a to koniec roku to tracisz na roczniku,

- a to: nowy model/face to masz grzechy młodości

- a to: koniec modelu to zaraz będzie nowy

itp itd

 

- a to: koniec roku to masz rok modelowy z kolejnego roku a nie z obecnego

- a to: nowy model to masz premie od nowości

- a to koniec modelu to ponaprawiali co mieli popsute

itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie zadnego face liftingu w 2017 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje ze to za wczesnie facelifting po niecalych trzech latach, a w zasadzie to dwoch...troche za wczesnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W HL masz multifunkcje z lopatkamibdo dsg w serii od MY 2017, ogrzewanie to dodatkowa opcja. Mnie tez sie wydawalo bezsensem ale zamowilem i w zimie po odsniezaniu samochodu nieraz juz ja docenilem. Fajna sprawa a koszty niewysokie

Ok, namówiles mnie.

Bylem tez w Skodzie przejechac sie LK 190km TDI, niestety odnioslem wrazenie ze to auto nie jedzie. Miejsca faktycznie z tylu co niemiara, ale co do dodatkow, za duzo rzeczy by mi brakowalo z paska. No i na wersje ktora bym chcial czas oczekiwania 12mc, az mi szczeka opadla.

Tak wiec wybór padl na 190km 4Motion B8 Variant. Ciekawe czy czas oczekiwania na wk44 jest realny.

pozdrawiam i dzieki wszystkim wypowiadajacym sie w temacie.

Mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, namówiles mnie.

Bylem tez w Skodzie przejechac sie LK 190km TDI, niestety odnioslem wrazenie ze to auto nie jedzie. Miejsca faktycznie z tylu co niemiara, ale co do dodatkow, za duzo rzeczy by mi brakowalo z paska. No i na wersje ktora bym chcial czas oczekiwania 12mc, az mi szczeka opadla.

Tak wiec wybór padl na 190km 4Motion B8 Variant. Ciekawe czy czas oczekiwania na wk44 jest realny.

pozdrawiam i dzieki wszystkim wypowiadajacym sie w temacie.

Mini

 

 

jakich rzeczy by Ci brakowało?

12m na auto - chyba jakis bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, namówiles mnie.

Bylem tez w Skodzie przejechac sie LK 190km TDI, niestety odnioslem wrazenie ze to auto nie jedzie. Miejsca faktycznie z tylu co niemiara, ale co do dodatkow, za duzo rzeczy by mi brakowalo z paska. ...

Mini

 

a to ciekawe. czego by ci brakowało w Superbie z dodatków w porównaniu do Passka? Istotna różnica o jakiej wiem to brak AID w Skodzie L&K - czego jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 12... Dla wersji max.

Mocno bylem zdziwiony. Zabrakło mi nie tylko AID się też opcji otwierania bezkluczykowego i zamykania dla tylnych drzwi, kamery z góry, dzwiekochlonnej szyby przedniej, grzanych tylnych taboretow, Top Led i lekko wygodniejszych foteli... Zabrakło mi też możliwości zamówienia regulowanych przegród w kombi które zostały zastąpione przez plastiki z rzepem. A na dodatek mocno się rozczarowalem jak na pytanie jak szybko schlodzic auto bo nie widzę przycisku AC pani zaczela kręcić temp klimy dochodząc do LO i wlaczajac obieg zamknięty...

M.

Edytowane przez minime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do liftingu Passka to najpierw musi wyjść odświerzony Golf, którego lifting też już dawno zapowiadali, a wciąż go jeszcze nie ma. Co prawda strategia VAG zakłada po 3 roku lifting, a co 5 lat nowy model więc jeśli na koniec roku zaprezentują w końcu Golfa 7 po lifcie (produkowany od 2013) to analogicznie odświerzony Passat to w najlepszym wypadku będzie dopiero początek 2018, a realnie to już chyba będzie MY2019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez dieselgate VAG ma mocne opóźnienie z premierami (+ wstrzymanie części prac np nad DSG 10) - mniej wiecej od 1/2 roku do roku. Golf 7 miał premierę w 2012. Nowy CC już dawno miał być (patrząc na pierwotna linię czasową premier).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

 

Jestem nowym użytkownikiem forum.

Kilka dni temu zamówiłem swojego Passata (obecnie jeżdżę Insignią), niestety odbiór dopiero w grudniu.

Czy jest dostępna w internecie instrukcja obsługi auta? Chciałbym ją przestudiować już teraz. Pytam ponieważ nie mogę znaleźć, w oplu nie było z tym problemu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Centrala w Polsce nie dysponuje instrukcją w PDF, tak mi odpowiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności