Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ze swoim sprzedawcą sprawdzałem i AppConnect jest płatne.. kod aktywacyjny kosztuje 1032 zł ... poczekam aż trochę stanieje ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ze swoim sprzedawcą sprawdzałem i AppConnect jest płatne.. kod aktywacyjny kosztuje 1032 zł ... poczekam aż trochę stanieje ..

A to dla wszystkich wersji zarówno DM jak i DP? Chyba Car Net i MirrorLink też były dodatkowo płatne dla DM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to dla wszystkich wersji zarówno DM jak i DP? Chyba Car Net i MirrorLink też były dodatkowo płatne dla DM...

 

Ogólnie mi powiedział, że jest to płatne.. Taka informacja zakończyła rozmowę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ze swoim sprzedawcą sprawdzałem i AppConnect jest płatne.. kod aktywacyjny kosztuje 1032 zł ... poczekam aż trochę stanieje ..

 

W tym momencie juz nie ma dla mnie znaczenia czy mój hardware by to przyjął czy nie. Ciekawe ile z tego bierze VW a ile Apple ale na mnie nie zarobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym momencie juz nie ma dla mnie znaczenia czy mój hardware by to przyjął czy nie. Ciekawe ile z tego bierze VW a ile Apple ale na mnie nie zarobią.

 

Na mnie tez nie. W dupach sie poprzewracało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek, od dwóch dni nie działa mi pokazywanie mapy nawigacji na ekranie AID. Miał już ktoś taki defekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawostek, od dwóch dni nie działa mi pokazywanie mapy nawigacji na ekranie AID. Miał już ktoś taki defekt?

 

Z czystej ciekawości ... odłącz klemy od aku na jakieś 30 sekund może trochę dłużej i zobacz czy pomoże... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawostek, od dwóch dni nie działa mi pokazywanie mapy nawigacji na ekranie AID. Miał już ktoś taki defekt?

Ale jak to wygląda, czarny ekran i tylko kółeczko się kręci, czy Ci w ogóle zakładka Nawigacja nie wchodzi?

Jeśli nie aktualizowałes jeszcze map na 2015/2016, to zrób to. Jeśli już to robiłeś, to przeinstaluj je raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemieccy koledzy twierdzą, że tak się dzieje po aktualizacji map. Problem ponoć leży w błędzie magistrali danych. Wystarczy skasować ów błąd i będzie wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

3 dni i przeczytałem 174 strony :-)

Mam pytanie do kolegów z Krakowa , który salon krakowskich dealerów VW polecacie, ewentualnie jakaś konkretna osobę ?

Dziękuję za podpowiedź :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że nie ... każdy pieniądz wpływający do salonu musi być zafakturowany.

 

Zgadza się musi być faktura, ale to nie jest problemem. Sam przerabiałem opcję dopłaty do auta w wynajmie i są salony w których da się to zrobić. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to więcej informacji udzielę na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale muszę przyznać, że wczoraj podczas wyprzedzania samochodu na mokrej drodze na 3 biegu przy prędkości 70km/h po wciśnięciu pedału gazu samochód zaczął mi buksować :D Pierwszy raz w życiu musiałem ująć gazu przy wyprzedzaniu samochodu ... ale to tak na marginesie, poza konkursem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enduan - żeby było fajniej (oczywiście na suchym) włącz ESP Sport - wtedy piszczy jeszcze na 3 na suchej nawierzchni ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to wygląda, czarny ekran i tylko kółeczko się kręci, czy Ci w ogóle zakładka Nawigacja nie wchodzi?

Jeśli nie aktualizowałes jeszcze map na 2015/2016, to zrób to. Jeśli już to robiłeś, to przeinstaluj je raz jeszcze.

 

Aktualizacje oczywiście zrobiłem i od tego czasu jest błąd. Dzięki kolego za podpowiedź, podjadę skasować błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ale muszę przyznać, że wczoraj podczas wyprzedzania samochodu na mokrej drodze na 3 biegu przy prędkości 70km/h po wciśnięciu pedału gazu samochód zaczął mi buksować :D Pierwszy raz w życiu musiałem ująć gazu przy wyprzedzaniu samochodu ... ale to tak na marginesie, poza konkursem :)

 

Zobaczysz w zimie ;-) Mam 1.8 tfsi 160hp i napęd na przód - masakra przy dynamicznym przyśpieszaniu. Fakt samochód się trzyma toru jazdy ale jak już wcześniej pisałem nie wyobrażam sobie 2.0 tsi + napęd na jedną oś + zima + dynamiczna jazda, dlatego wybrałem ..... 4Motion ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz w zimie ;-) Mam 1.8 tfsi 160hp i napęd na przód - masakra przy dynamicznym przyśpieszaniu. Fakt samochód się trzyma toru jazdy ale jak już wcześniej pisałem nie wyobrażam sobie 2.0 tsi + napęd na jedną oś + zima + dynamiczna jazda, dlatego wybrałem ..... 4Motion ;-)

 

Ja mam teraz 209 ps i 430nm, manuala i oske :) Trzeba troche uwazac a uslizgi na 3 biegu nie sa niczym nowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiecie .. do tej pory jeździłem 115 konnym dieslem ..więc dla mnie to nowość ;p Powiedzcie mi gdy wkaczycie silnik i naciśnięcie na przycisk menu w klimie, możecie z ekranu sterować klima z tyłu ? U mnie się to da Ale tyłko na włączonym zapłonie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w 1.8 tsi z DSG tez będą piskały oponki na 3 ... :diablica:diablica:diablica ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności