Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości jakie rabaty dają na mondeo?

Jak się trochę poszuka to do 18% można zejść. Ja jeszcze mam coś przy odbiorze dodatkowo dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do plastików ochronych AID i zegarka uzywam tego http://janniezbedny.pl/produkty/sciereczki-domowe/sciereczka-do-kurzu-antyelektrostatyczna

gdyż wygląda na to, że nawet recznik papierowy jest za twardy i powoduje rysy.

 

Dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla osób, które się dziwią, że niektóre elementy wyposażenia nie są dostępne w Polsce - oficjalna odpowiedź*VW:

 

Niestety na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji, żeby na polskim rynku w modelu Nowy Passat miał się pojawić aktywny tempomat do 210 km/h oraz szyby akustyczne boczne.

 

Tak jak słusznie Pan zauważył, na każdym rynku specyfikacje Passata różnią się od siebie – niestety wymienionych elementów w Polsce nie posiadamy w ofercie.

 

Dostrzeżone przez Pana różnice mogą być spowodowane wieloma okolicznościami charakteryzującymi dany kraj, takimi jak inne standardy wyposażenia poszczególnych modeli, indywidualne umowy podmiotów lokalnych (dealerów, importera). Koncern VW AG stara się zawsze dostosować swoją politykę cenową do lokalnych wymagań rynkowych, oferując klientom o różnych wymaganiach produkty, które zaspokajałyby ich potrzeby w możliwie jak największym stopniu. Oczywiście ostatecznej oceny dokonują jednak zawsze klienci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko: ogrzewanie kierownicy obsługuje się z tego samego przycisku co ogrzewanie fotela kierowcy ? tzn. jeśli włączymy ogrzewanie fotela to mamy podgrzewanie kierownicy, ale nigdy osobno ?

 

Ogrzewanie jest pod jednym przyciskiem, ale kiedy go klikniesz pojawia się animacja na ekranie Infotainment, gdzie wybierasz sobie dotykowo, czy chcesz wył/wł. ogrzewanie kierownicy, albo włączyć wentylacje foteli, albo wszystko na raz oraz intensywność.

Standardowo jest tak, że przy włączeniu grzania siedzenia grzeje i kierownicę, ale jak wspomniałem wyżej, możesz ją zaraz wyłączyć.

Fajną opcją jest jednoczesne grzanie i dmuchanie w fotelach, kiedy np w mokrych spodniach się wsiada to szybko wysychają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci za odp. Funkcja "dmuchania" dostępna jest tylko w fotelach klimatyzowanych (opcja). Nie mam tego ale i tak jest ok. Cieszy mnie to rozwiązanie o którym wspomniałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!!

 

Chlopaki, wystarczy sciereczka do okularow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Was wie może jak obecnie wygląda poziom rabatowania? 7%-10% lub więcej jest dostępne?

Mowa oczywiście o zakupie na firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 10% i handlowiec twierdził, że to już max jest, że jemu zostało ok 800 netto na tym aucie i że zarabia więcej na golfie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czy ktoś z Was wie może jak obecnie wygląda poziom rabatowania? 7%-10% lub więcej jest dostępne?

Mowa oczywiście o zakupie na firmę.

 

Generalnie, żeby podawane na forum informacje o rabatowaniu były miarodajne to niech każdy wskazuje czy brał: na firmę, w kredycie/leasingu, w grupie zawodowej i czy jeden czy więcej samochodów. Bo inaczej to te informacje takie trochę od sasa do lasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo passat to mała czarna, a M6 to suknia z falbanami. Co kto woli, zawsze to pozostanie kwestią gustu, a o gustach się nie dyskutuje. :-)

 

Hehe, jeśli porównania tekstylne, to passat mi bardziej pasuje do fartucha kuchennego niż małej czarnej ;) Co jak co, ale w przypadku naszych aut jedyne czego nie można im zarzucić, to uroda [emoji5]

 

A wracając do B8, to ciekaw jestem jak będzie wyglądała sytuacja terminów koło października. Bo jeśli nadal będą się trzymali wersji 6-9 miesięcy to zdecydowanie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja kilka stron wcześniej dokładnie opisałem moje rozpoznanie cenowe:

http://forum.vw-passat.pl/threads/143378-Kupujemy-B8-na-co-zwr%C3%B3ci%C4%87-uwag%C4%99?p=2247324#post2247324

Leasing, nie VW Bank, firma, 1 auto, ale kolejne u tego samego dealera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]132319[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132320[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132321[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132322[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132323[/ATTACH]

 

Kto czeka ten się doczeka :jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny ! Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piekny ! Gratulacje :)

 

Dzięki. Jeszcze tylko papierologia i jazda. Żona się śmieje, że chyba będę w nim spał, i uważa że powinienem mu dać jakieś imię.:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! , ja słyszałem od mojej żonki , że częściej patrzę w swoją konfigurację i prospekt niż na nią :)

ps

dawaj więcej zdjęć i filmów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia po zrobieniu powłoki ceramicznej - naprawdę fajnie to wygląda w słońcu :)

 

[ATTACH=CONFIG]132325[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132326[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132327[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132324[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia po zrobieniu powłoki ceramicznej - naprawdę fajnie to wygląda w słońcu :)

 

[ATTACH=CONFIG]132325[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132326[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132327[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132324[/ATTACH]

 

super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!! , ja słyszałem od mojej żonki , że częściej patrzę w swoją konfigurację i prospekt niż na nią :)

ps

dawaj więcej zdjęć i filmów :)

 

Papiery, przelew i tablice i już siedzę w środku. Będą kolejne zdjęcia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, żeby podawane na forum informacje o rabatowaniu były miarodajne to niech każdy wskazuje czy brał: na firmę, w kredycie/leasingu, w grupie zawodowej i czy jeden czy więcej samochodów. Bo inaczej to te informacje takie trochę od sasa do lasa.

 

Firma, auto w leasingu + grupy zawodowe, luźne zapytania do 4 dealerów rabat 8-9-9-10% nie wiem czy coś więcej niż 10% da się ugrać chyba ciężko, dodam że to pierwszy vw i zakup jednej szt. (dziwne bo ktoś pisał że 8-9 na osobę prywatą wyrwał), wczoraj rozmawiałem z handlowcem i mówi że to zależy od polityki danego dealera (może przy podpisaniu umowy też coś dorzucają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz polityka rabatowa na pewno sie zmieni... ludzie rezygnują z aut, więc dealerzy robia co mogą, żeby przyciągnąć klienta....

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Zdjęcia po zrobieniu powłoki ceramicznej - naprawdę fajnie to wygląda w słońcu :)

 

[ATTACH=CONFIG]132325[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132326[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132327[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132324[/ATTACH]

 

piękny....

 

patrząc na Twój przód lampa - maska utierdzam sie w przekonaniu, że coś z moim spasowaniem jest nie tak... ;/ maska jakoś za bardzo wciśniąta w atrapę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności