Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj napiszę wieczorem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto prezentuje się super, szczerze życze bezawaryjnego użytkowania.

 

Patrząc na te zdjęcia widze, że VW zaczerpnął natchnienie przy felgach właśnie z C5. we flocie mamy kilka aut C5 w najbogatszej wersji wyposażenia i mają identyczne felgi jak twój pasek.. zaznacze, że tamte auta mają po 5 lat juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Citroenie czy Peugeot też dają bogate wyposażenie za grosze albo cenie. Żaden Japoniec czy Francuz nie będzie nigdy taki jak Niemieckie auto. Coś za coś jest niestety.

Fakt, Niemcy musieliby trochę podgonić jakość... ;)

 

A tak na poważnie - wczoraj byłem odstawić swojego Paska do serwisu, a że obok jest salon Mazdy to poszedłem zobaczyć jak wygląda 6 po lifcie.

Jak już ktoś pisał, cenowo i jakościowo zjada B8 na śniadanie.

W 6 - ładna biała, mięciutka skóra, w B8 - derma i to jeszcze łatana zwykłym materiałem tam gdzie nie widać.

VW ma jedną niezaprzeczalną zaletę - jest duży. Bo w przypadku Mazdy kombi to taki niewiele większy hatchback...

 

Jak tylko mi przejdzie w firmie silnik 2.2 (teoretycznie mam ograniczenie do 2.0) to już mam głównego kandydata na następną furę :)

 

Jeździłem też wczoraj nowym Mondeo - niestety przeciętniak... Niby poprawne auto, ale poza wyglądem zewnętrznym to takie nijakie (akurat Pasat ma odwrotnie, fajny w środku a na zewnątrz nudny jak flaki z olejem). Prowadzenie też bez szału, czym zawsze się Ford chwalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniasz jakość Mondeo w środku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jaki przebiegiem i stanem paliwa odebrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie odebrałem , ale w papierach jest 10 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iqm1: byłem i ogladalem...jednym slowem piękne auto..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pokrętła nawiewów są podświetlane , komuś wpadło to w oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItajcie,

 

Zamówiłem, zarejestrowałem się i jestem :-) Zamowiony TSi 220km, nie chcialem czekac do czerwca na 280ps ...

Na diesla 240 sa teraz zalozone dosc ostre restrykcje przy zamawianiu, czas oczekiwania jest duzo dluzszy. Auto generalnie kombi, z "prawie" wszystkim - pracuje w koncernie VW i rabaty licza sie od ceny koncowej ;-)

Wstepny termin odbioru - 4 miesiace :(

 

[ATTACH=CONFIG]129414[/ATTACH]

 

Pozdrowienia z Pyrlandii. :-)

Edytowane przez mateoosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki masz procentowo rabat pracowniczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki masz procentowo rabat pracowniczy?

 

ciekawy jestem jakiej spodziewasz się odpowiedzi............... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/

W 6 - ładna biała, mięciutka skóra, w B8 - derma i to jeszcze łatana zwykłym materiałem tam gdzie nie widać.

 

No właśnie Viena w Highline to derma ? Handlowiec gadał co innego ...

A Nappę łatwo zarysować ? Czy w ogóle nappa to prawdziwa skóra czy też wyrób skóropochodny pod dyktando ekoterroryzmu ?

Ma ktoś u siebie nappę, żeby się pochwalić wrażeniami ?

 

W Maździe i A4 skóra wyglądała i pachniała luksusem ... W Pasku nigdzie nappy nie mają żeby ją ocenić a za 1390pln dopłaty

można by się było zastanowić ...

 

Przy okazji do cennika weszło 4x4 - 2.0TDI BM cena bazowa 139790 pln ...* (chyba za kombi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki masz procentowo rabat pracowniczy?

...powiedzmy, ze ... sympatyczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...powiedzmy, ze ... sympatyczny :)

 

dobra odpowiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak oceniasz jakość Mondeo w środku?

Nie jest tak źle jak wszyscy piszą, ale szału też nie ma. Jeździłem wersją średnią ( chyba Gold się nazywa czy jakoś tak) i razi mnóstwo przycisków na desce, jak z jakiejś Kii czy Hyundaia. Ale nic nie trzeszczy, dopasowanie też poprawne.

Na salonie stał też Titanium ale oprócz zegarów i innych ramek to nie zauważyłem większych różnic (niestety nie miał ani skóry, ani navi z dużym wyświetlaczem).

Co mi się podobało, to wysoko prowadzony tunel środkowy, jest wrażenie jakby auto Cię oplatało - naprawdę przyjemnie.

 

/

 

No właśnie Viena w Highline to derma ? Handlowiec gadał co innego ...

A Nappę łatwo zarysować ? Czy w ogóle nappa to prawdziwa skóra czy też wyrób skóropochodny pod dyktando ekoterroryzmu ?

Ma ktoś u siebie nappę, żeby się pochwalić wrażeniami ?

 

W Maździe i A4 skóra wyglądała i pachniała luksusem ... W Pasku nigdzie nappy nie mają żeby ją ocenić a za 1390pln dopłaty

można by się było zastanowić .

Podejrzewam, że jest tak jak w poprzedniku - nawet jak dopłacasz za pełną skórę, to jest ona tylko na środkowym pasie, a boki i tył siedzeń obite są pseudo skórą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przewidywana data odbioru II połowa czerwca więc nie tak źle… czytając tutejsze daty spodziewałem się sierpnia :)

Zamówiony 2.0 tdi 150 KM, highline, tungsten z antracytowymi felgami dartford - w salonie Centrum Wrocław stoi w takiej właśnie konfiguracji i wygląda świetnie :) Jak dostanę informację o przewidywanej dacie odbioru dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy pokrętła nawiewów są podświetlane , komuś wpadło to w oko.

 

Tak są podświetlane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w VAG wszystko jest podświetlone. Ambiente robi robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WItajcie,

 

Zamówiłem, zarejestrowałem się i jestem :-) Zamowiony TSi 220km, nie chcialem czekac do czerwca na 280ps ...

Na diesla 240 sa teraz zalozone dosc ostre restrykcje przy zamawianiu, czas oczekiwania jest duzo dluzszy. Auto generalnie kombi, z "prawie" wszystkim - pracuje w koncernie VW i rabaty licza sie od ceny koncowej ;-)

Wstepny termin odbioru - 4 miesiace :(

 

[ATTACH=CONFIG]129414[/ATTACH]

 

Pozdrowienia z Pyrlandii. :-)

 

Zaglądnąłem do twojej specyfikacji i masz zamówioną szybe podgrzewaną i instalację telefoniczną Comfort.

A niby tak się nie da. Jak szyba to musi być premium.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

/

 

No właśnie Viena w Highline to derma ? Handlowiec gadał co innego ...

A Nappę łatwo zarysować ? Czy w ogóle nappa to prawdziwa skóra czy też wyrób skóropochodny pod dyktando ekoterroryzmu ?

Ma ktoś u siebie nappę, żeby się pochwalić wrażeniami ?

 

W Maździe i A4 skóra wyglądała i pachniała luksusem ... W Pasku nigdzie nappy nie mają żeby ją ocenić a za 1390pln dopłaty

można by się było zastanowić ...

 

Przy okazji do cennika weszło 4x4 - 2.0TDI BM cena bazowa 139790 pln ...* (chyba za kombi)

 

Widziałem kilka szt z pełną skórą.

Wygląda lepiej od Vienny, jest taka gładziutka i delikatna. Vienna jest taka z wyglądu gruba, jakby z duzą iląścią w sumie nie wiem czego - porów? Ale np. skóra w Maździe wygląda dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę na ten moment powiedzieć tyle - nie rozczarowałem się - auto jest po prostu takie jak miało być ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności