Skocz do zawartości
Gość marcc

Silnik AFN, a olej roślinny z "Biedronki".

Rekomendowane odpowiedzi

A jak pojde cos tobie ukrasc to tez moge powiedziec ze kazdy zarabia jak sobie chce?

 

Gdzie jest moderator ktory powinien usuwac takie watki o zachecaniu do oszust podatkowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciebie nie okradaja wiec w czym problem ?

 

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

 

ksiadz sie odezwal hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciebie nie okradaja wiec w czym problem ?

 

---------- Post added at 15:34 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

 

ksiadz sie odezwal hahaha

problem w hipokryzji.

 

ksiezy niecierpie ani nie wierze w bajki o bogu,dla twojej informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest sztuką dawać,bezpodstawnie zresztą,zarabiać innym.Sztuką jest jeździć oszczędnie oraz pewnie.Nasi rodzimi dystrybutorzy paliw uczciwością nie grzeszą,olej rodem z "Biedrony" to naturalnie nie najlepszy pomysł,lecz jeśli ktoś z forumowiczów posiada alternatywę dla naszych nędznych poniekąd dystrybutorów paliw,niechaj korzysta:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wtrącę swoje 3 grosze jako osoba, która pracowała troszkę na wytwórni biopaliw. Otóż Biodiesel produkowany min. z oleju rzepakowego przechodzi bardzo skomplikowane i długotrwałe procesy w celu wyeliminowania niepożądanych substancji, np gliceryny w dużym stopniu, oraz wielu innych syfów, które wyglądają po tych procesach jak zwykły szlam.

Substancje, których nie pozbędziecie się w wirówkach, oraz innych separatorach, będą przepływać przez wasze wtryskiwacze, pompy etc. Czy i jaki wpływ to będzie miało?? Tego nie stwierdzę, ale nie polecam osobiście, nawet biodiesla z dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a idz pan w chu. z olejami roslinnymi... czego to polak nie wymysli ehh ... a pozniej smieja sie ze narod debili . Nie dość , że dizel oszczędna jednostka , to te jeszcze se chcą oleje z biedrony wlewac buehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wspomne o staniu w korku za takim "ropniakiem"... kolega ma racje afn"iki mało pala to po cholere jeszcze kabinować... silnik jest na ropke a wszystko inne kiedyś da znać o sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem w hipokryzji.

 

ksiezy niecierpie ani nie wierze w bajki o bogu,dla twojej informacji

nie obrazaj a nie bedziesz obrazany ! ja mam dosc swoich problemow i nie mam czasu by sie podniecac (tak jak ty) ze ktos sobie leje olej z frytkownicy do baku nie moj problem, niech sobie nawet szcza do baku albi i krew upuszcza a jak sie tobie to nie podoba to nie czytaj lub zglos ich do skarbowki napewno ktos sie tym zainteresuje :):) pozdrawiam milej niedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kidrowiec nie pyskuj , bo takich jak Ty to ja ... jedną ręką, nie dopiszę tutaj bo jeszcze będziesz starał się wpoić każdemu na tym forum że może ja Ci grożę ? haha

z chęcią okradłbym całe to państwo, łącznie z Tobą. Jeżeli złodziej okrada złodzieja to nie jest to przestępstwo. Przemyśl pare razy zanim coś napiszesz. A jeżeli jesteś taki mądry podaj mi tytuł swojej książki którą zapewne napisałeś, chętnie przejdę się do księgarni i ją kupię, abyś miał pieniądze na paliwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie..on ma rację..nie można szukać oszczędności na paliwie kosztem mniejszych wpływów do budżetu państwa,. Wszak to przecież z akcyzy budowane sa nasze ekspresówki i autostrady .Uszanujmy to lejmy tylko markowe paliwo..przecież rządzący również leją za swoje pieniążki dobre paliwo ze stacji aby nie okradać państwa...to niemoralne. Nie można tak robić oj nie można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie..on ma rację..nie można szukać oszczędności na paliwie kosztem mniejszych wpływów do budżetu państwa,. Wszak to przecież z akcyzy budowane sa nasze ekspresówki i autostrady .Uszanujmy to lejmy tylko markowe paliwo..przecież rządzący również leją za swoje pieniążki dobre paliwo ze stacji aby nie okradać państwa...to niemoralne. Nie można tak robić oj nie można...
hehehhhehehehehe dobre poolska kraj gdzie wszystko jest po 5 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polacy sa cwani do tego stopnia,ze okradaja sami siebie. A potem narzekanie,ze kraj biedny ! Wlasnie przez takich cwaniaczkow.

 

chlopie nie rob se wstydu takimi wypowiedziami

 

Gdzie jest moderator ktory powinien usuwac takie watki o zachecaniu do oszust podatkowych?

 

poszedl do biedronki po olej

 

 

wyliczylem ze w zyciu przejezdzilem 12000 litrow paliwa (jestem jeszcze mlody). nie wiem czy to sie liczy ale w pracy dziennie zuzywam dodatkowo 30 litrow. powiedz mi gdzie ja, uczciwy obywatel moge odebrac kase za tankowanie na stacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jakie sliczne drogi mamy z akcyzy na paliwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az przypomina sie:

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kidrowiec nie pyskuj , bo takich jak Ty to ja ... jedną ręką

haha taki twardziel jestes przed kompem? inaczej bys spiewal w realu,gwarantuje.

 

powiedz mi gdzie ja, uczciwy obywatel moge odebrac kase za tankowanie na stacji?
wlasnie przez takich jak ty nigdy w tym kraju nic sie nie zmieni,na szczescie mnie to juz nie dotyczy i nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego takich jak ja? przeciez nie tankuje w biedronce

 

gdybys byl troche madrzejszy to wiedzialbys ze lanie przez kogos paliwa z biedronki to kropla w morzu (i to przesadnie powiedziane) jezeli chodzi o $ polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a co powiecie na olej z polomarketu???

:D:D:D po ta sa stacje benzynowe zeby na nich tankowac... dla mnie koniec tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polsce przy zarobkach 1500zl 1 l kosztuje 5 zl , w niemczech przy zarobkach 1500 euro 1 l kosztuje " niech bedzie ze 1,5 euro " , polska to chory kraj fakt, ale trudno , nie pasuje to można wyjechać , granice otwarte :) . Jeśli ktoś jeździ dizlem który pali 5-6 l na 100 km i ma zamiar lać jeszcze jakiś olej roślinny żeby oszczedzić to jest nie poważny :) i podejrzewam, że tego samego zdania jest 99 ,9 % użytkowników tego forum :) , potem będą nowe tematy, że sie nie zbiera, że coś z wtryskami itd :) oszczedzisz 100 zl z olejem, a potem wybulisz 1000 zl na nowe wtryski albo na inne graty ... interes jak balas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie..on ma rację..nie można szukać oszczędności na paliwie kosztem mniejszych wpływów do budżetu państwa,. Wszak to przecież z akcyzy budowane sa nasze ekspresówki i autostrady .Uszanujmy to lejmy tylko markowe paliwo..przecież rządzący również leją za swoje pieniążki dobre paliwo ze stacji aby nie okradać państwa...to niemoralne. Nie można tak robić oj nie można...

 

:lol:lol:lol:lol:lol2:lol2 poprawiłeś mi humor na dobranoc.

 

ale w sumie nie ma sie co dziwić że ludzie kombinują, wyplata mała, życie drogie a on 5,39/ltr. Ostatnio zmieniłem stacje na "prywatną" (4,00/ltr) i sobie chwale, ale na rzepak czy słonecznik nigdy bym sie nie zdecydował- no chyba że do jakiegoś starego diesla, co go nie jest szkoda.

 

Panowie, pomyślcie czy się opłaca, na sam zakup wydaliśmy kilkanaście tyś, do tego utrzymanie ( co w przypadku paszczaków nie jest tanie), i jeszcze próba zaoszczędzenia na paliwie.

 

czajek19- dobrze prawisz, trafna wypowiedź.:dobrze

 

 

A co do okradania naszego państwa- jak można okraść kogoś 2 razy z tego samego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności