Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja też mam problem niedawno nabyłem passka b5 2003 avb 101k m ale mam z nim same problemy brak mocy i ogromne spalanie 16 litrów mam powoli dosyc tego autka pozdrawiam andrzej
a komp co powiedział ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz w FAQ jest to temat polaczony z rozrzadem to zadam tutaj pytanie.szukalem odpowiedzi ale w ilosci tych wszystkich postow ciezko jest cos znalesc czasami. kupilem AVF-a tydzien temu i chce w nim wymienic rozrzad tylko mam pytanie bo podobno sa dwa rodzaje, niestety nie pamietam o jakich mi mowili. hm pneumtyczny i..... czy automatyczny i jakis jeszcze moze ktos mi powiedziec jaki kupic, i polecic jakas dobra firme, bo z tego co zauwazylem to na allegro ceny kompletu to 320zl:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po vinie trzeba sie dowiedziec bo z 2002 roku byly dwa rodzaje, w polowie tego roku montowano juz napinacz mechaniczny.

 

Z firm skf, ruville, continental...

Edytowane przez Marcin4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob to moge zrobic??jakie oznaczenie jest to jednego rodzaju jakie do drugiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzewbuje zdjecie rozrzadu paska 01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się utwierdzić czy aby na pewno padł mi przepływomierz.

Silnik AFN. Objawy są takie ze turbo tak jakby wo gule nie ładowało, nie swista tak jak prędzej. Po podpięciu VAGa przeplywka pokazuje ze daje o polowe za mało wiatru, niestety nie dysponuje logami. W tryb awaryjny nie wchodzi. Czy od zepsutej przeplywki możne aż tak sie mulic ?? Nie mam sposobu by sprawdzić na innej przeplywce, chyba ze ktos z forumowiczów by pomógł, woj. Lubuskie Zielona Góra lub okolice, także Żary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli przeplywka nie daje wiatru to najwidoczniej to moze byc przyczyna ze Twoj powoz nie jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozrząd kupić VW passat 115 KM pompowtryski 1,9 TDi. Chciałem kupić na allegro jakie polecacie chodzi o cały komplet pompa wody napinacz pasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki rozrząd kupić VW passat 115 KM pompowtryski 1,9 TDi. Chciałem kupić na allegro jakie polecacie chodzi o cały komplet pompa wody napinacz pasek

 

Ja kupiłem u kolegi z forum maciejek

zestaw rozrządu Ruville z pompą wody - za 600PLN

Wszystko pasowało idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności