Skocz do zawartości

azibela

  • Liczba zawartości

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O azibela

  • Urodziny 04/04/1981

Informacje osobiste

  • Imię
    Wojciech
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Kraków

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (ATJ)
  • Rok produkcji
    2000
  1. U mnie brak świateł pozycyjnych żarówki w porządku bezpiecznik również natomiast brak napięcia w obudowie żarówki świateł pozycyjnych. Kabel czerwony i brązowy brak napięcia. Pomocy gdzie dalej szukać przyczyny.
  2. Jakie tarcze i klocki polecacie do B5 1,9 TDI z 2000 roku na tylną oś. ---------- Dodano o 16:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:01 ---------- Jaka grubość tarczy
  3. ok dzięki dzisiaj to wypróbuje
  4. Czy duży problem jest z demontażem rozrusznika
  5. U mnie taki sam przypadek rozrusznik nie raguje swiecą się kontrolki a rozrusznik nie kręci. Musze przekręcię pare razy kluczyki zapłon aby zaskoczył. Co to może być co zrobić.
  6. Po przekręceniu na zapłon kontrolki nie przygasają świecą się tak samo i wogóle nie słychać pracy rozrusznika. ---------- Dodano o 15:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:58 ---------- akumlator naładowany
  7. Zapalają się kontrolki słychać przekażniki a passat nie odpala trzeba parę razy przekręcać kluczyk i zapłon aby zaskoczył co to może być szczotki do wymiany czy coś innego
  8. Zapalają się kontrolki słychać przekażniki a passat nie odpala trzeba parę razy przekręcać kluczyk i zapłon aby zaskoczył co to może być szczotki do wymiany czy coś innego
  9. A co z awaria kiedy rozrusznik wogóle nie reaguje po przekręceniu kluczyka ---------- Dodano o 15:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:37 ---------- Zapalają się kontrolki słychać przekażniki a passat nie odpala trzeba parę razy przekręcać kluczyk i zapłon aby zaskoczył co to może być szczotki do wymiany czy coś innego
  10. Jaki rozrząd kupić VW passat 115 KM pompowtryski 1,9 TDi. Chciałem kupić na allegro jakie polecacie chodzi o cały komplet pompa wody napinacz pasek
  11. Ok szkoda że nie ma żadnego sposobu oryginalnego. Tylko trzeba się tak bawić.
  12. Jestem laikiem co oznacza trytka. To jakiś rodzaj wsuwki ---------- Dodano o 19:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:17 ---------- Ok już wiem ale trzeba jakieś otworki zrobić żeby zamocować opaskę
  13. Może do wymiany ślizgi zderzaka tylnego tylko jest problem bo odstaje tylko sama końcówka albo można by było czymś ją od środka nadkola przymocować
  14. Panowie u mnie w pasku jest mały problem z tylnym zderzakiem. Odstaje końcówka zderzaka co to może być.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności