azibela
-
Liczba zawartości
14 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O azibela
- Urodziny 04/04/1981
Informacje osobiste
-
Imię
Wojciech
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Kraków
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (ATJ)
-
Rok produkcji
2000
-
Brak świateł pozycyjnych prawy przód i tył
azibela odpowiedział dj_macgyver → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
U mnie brak świateł pozycyjnych żarówki w porządku bezpiecznik również natomiast brak napięcia w obudowie żarówki świateł pozycyjnych. Kabel czerwony i brązowy brak napięcia. Pomocy gdzie dalej szukać przyczyny. -
[B5] Jakie tarcze hamulcowe i jakie klocki?
azibela odpowiedział cooler → na temat → Hamulce, felgi, opony
Jakie tarcze i klocki polecacie do B5 1,9 TDI z 2000 roku na tylną oś. ---------- Dodano o 16:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:01 ---------- Jaka grubość tarczy -
ok dzięki dzisiaj to wypróbuje
-
Czy duży problem jest z demontażem rozrusznika
-
U mnie taki sam przypadek rozrusznik nie raguje swiecą się kontrolki a rozrusznik nie kręci. Musze przekręcię pare razy kluczyki zapłon aby zaskoczył. Co to może być co zrobić.
-
Po przekręceniu na zapłon kontrolki nie przygasają świecą się tak samo i wogóle nie słychać pracy rozrusznika. ---------- Dodano o 15:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:58 ---------- akumlator naładowany
-
Zapalają się kontrolki słychać przekażniki a passat nie odpala trzeba parę razy przekręcać kluczyk i zapłon aby zaskoczył co to może być szczotki do wymiany czy coś innego
-
Zapalają się kontrolki słychać przekażniki a passat nie odpala trzeba parę razy przekręcać kluczyk i zapłon aby zaskoczył co to może być szczotki do wymiany czy coś innego
-
A co z awaria kiedy rozrusznik wogóle nie reaguje po przekręceniu kluczyka ---------- Dodano o 15:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 15:37 ---------- Zapalają się kontrolki słychać przekażniki a passat nie odpala trzeba parę razy przekręcać kluczyk i zapłon aby zaskoczył co to może być szczotki do wymiany czy coś innego
-
Jaki rozrząd kupić VW passat 115 KM pompowtryski 1,9 TDi. Chciałem kupić na allegro jakie polecacie chodzi o cały komplet pompa wody napinacz pasek
-
Jak zdjąć przedni i tylni zderzak w B5 3B – manual
azibela odpowiedział adams → na temat → Poradniki i instrukcje
Ok szkoda że nie ma żadnego sposobu oryginalnego. Tylko trzeba się tak bawić. -
Jak zdjąć przedni i tylni zderzak w B5 3B – manual
azibela odpowiedział adams → na temat → Poradniki i instrukcje
Jestem laikiem co oznacza trytka. To jakiś rodzaj wsuwki ---------- Dodano o 19:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:17 ---------- Ok już wiem ale trzeba jakieś otworki zrobić żeby zamocować opaskę -
Jak zdjąć przedni i tylni zderzak w B5 3B – manual
azibela odpowiedział adams → na temat → Poradniki i instrukcje
Może do wymiany ślizgi zderzaka tylnego tylko jest problem bo odstaje tylko sama końcówka albo można by było czymś ją od środka nadkola przymocować -
Jak zdjąć przedni i tylni zderzak w B5 3B – manual
azibela odpowiedział adams → na temat → Poradniki i instrukcje
Panowie u mnie w pasku jest mały problem z tylnym zderzakiem. Odstaje końcówka zderzaka co to może być.
