Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość crazychorsee

a czy ktos wie jak rozebrac scyzoryk ??

bo przeszukalem forum i nic nie znalazlem a baterie czas zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość owz
witam..ja natomiast mam dwa kluczyki (PassatB5)99,nie są to scyzoryki...jak zapasowymuruchamiam silnik to pracuje tylko kilka sekund,,,czego brakuje a dzwi otwieram z breloczka... ktopomoze i doradzi..pozdrawiam...

 

najprawdopodobniej zapas nie ma zakodowanego immo i nie rozbraja :) tak wygląda właśnie jak immo nie jest rozbrojone - auto odpala i po 3-4 sekundach gaśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie jak rozebrac scyzoryk ??

bo przeszukalem forum i nic nie znalazlem a baterie czas zmienic.

 

Poszukaj tematu Makaja, On rozbierał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw2005

jak mamwprowadzic immo .. i czy moge zrobic to sam....czy tylko ASO ..i za ile.. pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw2005

ja pytałem ...czy immo moge wgrac sam do zapasowki czy tez konieczne jest zczytanie w ASO lub ...bede wdzieczny za odpowiedz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw2005

czy immo sam moge zrobic bez komputera czy nie ....pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy immo sam moge zrobic bez komputera czy nie
tak, ale tylko jeśli przełożysz z czynnego klucza. Nie, jeśli dorabiasz nowy dodatkowy klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dorabiałem sobie scyzoryk 3 przyciski. Cenowo wyglądało to tak :

 

Klucz z pilotem na allegro 65 zł

Rzeżbienie nowego grota + grot + wymiana 60 zł

Czysty transponder (crypto 48) + wymiana 50 zł

Kodowanie w ASO 160 zł

 

---

Całość 335 zł w warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gustdelf

Mam to samo pytanie gdzie mozna kupic transponder crypto 48?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś oni mieli, teraz może chwilowo nie mają. Monitoruj allegro, ja kupiłem za 15 zł i działa!!! wczoraj wgrałem immo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pytałem ...czy immo moge wgrac sam do zapasowki czy tez konieczne jest zczytanie w ASO lub ...bede wdzieczny za odpowiedz...

 

ale masz zapasowke pelna czy tylko taka cienka ?

 

u mnie w ksiazce auta napisali ze sa 2 kluczyki normalne + 1 cienki bez immobilaziera,

 

oczywiscie jak kupowalem to byl tylko 1 ;)

 

aha, odnosnie dorabiania kluczyka - oryginalny chowamy w domu i jezdzimy dorobionym w razie czego oddajemu z AC do ubezp. oryginalny i po sprawie ;)

 

a teksty ze poddaja badaniu technicznemu kluczyk i znajduja slady ze ktos dorabial kluczyk sa bezzasadne - rownie dobrze dorabiac mogl poprzedni wlasciciel i niech udowodnia kto dorabial kluczyk ?

 

ja tez myslalem dorobic ale w sumie po co ?

nie zostawiam auta wlaczonego pod garazem a jak mnie ktos sila wyrzuci z auta to bedzie protokol z napasci i tyle ...AC sie nalezy

jak zgubie czy szlag go trafi to wtedy kupi sie nowy zestaw i zglosi do ubezpieczelni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kupiłeś transponder ?

 

Transponder kupiłem tam gdzie dorabiałem grot czyli w punkcie dorabiania w SELGROSIE tym na modlińskiej.

 

 

Na allegro i w sklepach internetowych też widziałem. Ceny różne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Też potrzebuję zapasowego kluczyka z imo (oryginalnie mam 3-przyciskowy, ale w zapasie funkcję zdalnego sterowania juz mogę sobie darować). Tak czy inaczej naczytałem się tutaj trochę i nie wiem, czy jak kupiętakie coś , wsadzę do tego dorobiony z oryginału grot, to do tego trzeba jeszcze transponder (czy tam jak to mówia pastylkę), czy to już można zaprogramować jakoś VAG-iem, żeby kluczyk zadziałał ok - konkretnie immobilajzer.

Druga sprawa skoro już bym taki kluczyk kupił, jak ten na allegro, to żeby juz używać pilota zdalnego sterowania, to jego częstotliwość musi być taka sama jak sczytana z modułu komfortu, tak? I wtedy możemy zastosować procedurę dodawania kluczyka do systemu przy użyciu albo oprogramowania albo poprzez procedurę przy użyciu oryginału, tak?

 

pozdrawiam, juras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga sprawa skoro już bym taki kluczyk kupił, jak ten na allegro, to żeby juz używać pilota zdalnego sterowania, to jego częstotliwość musi być taka sama jak sczytana z modułu komfortu, tak?

Tak, najlepiej jak nr kat. pilota jest taki sam jak nr modułu. Zerknij pod dywanik i sprawdź jak masz komfort. Można też VAG'iem jeśli posiadasz, sprawdzić nr komfortu.

 

w zapasie funkcję zdalnego sterowania juz mogę sobie darować

może po prostu wymień baterie.

W zakładach gdzie dorabia sie klucze pytaj czy mają urządzenie do zczytania immo/rodzaju transpondera. Wkłada gość kluczyk do urządzenia i już wie jaki masz transponder. Pytaj gościa z aukcji czy transponder czysty i jaki. Może nie będziesz potrzebował kupować nowego. Nie wiem jaki podchodzi do twojego ale zawsze możesz zagadnąć tu.

 

czy to już można zaprogramować jakoś VAG-iem

jeśli masz HEX'a to tak. Potrzebujesz jeszcze znać PIN do zalogowania się w immo.

 

narazie to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Otóż dowiedziałem się w punkcie dorabiania kluczy, że jak nie mam pinu imo (a nie mam) to należy go zczytać z licznika (a może z kompa?) co udaje się w 50%. Wtedy już można zaprogramować transponder (ten mam od kolegi czysty, program i interfejs też jest). Więc po prostu chcemy na próbę dorobić sami kluczyk (oczywiście najpierw rzeźbimy grot). Dorobienie samego kluczyka z imo 250PLN w Lublinie a z pilotem 3-przyciskowym 500PLN. To trochę dużo. Jak nie będzie wyjście to ok, ale może warto spróbować.

 

juras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot kupisz w ASO = 200 zł, grot+dorobienie = 50 zł.

Kupujesz dowolny klucz 3 przyciskowy na allegro, przekładasz pilot do drugiej części klucza, zbędny pilot sprzedajesz. Masz swój cały kompletny kluczyk scyzor 250 zł minus koszt sprzedania zbędnego pilota.

 

Immo można wydobyć np. VAG-TACHO pytaj elektromechaników samochodowych, mają różne cuda. Dojdzie jeszcze koszt zczytania immo jakieś 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niemcur

A ja mam 1 kluczyk do B6. Jak dorobić drugi? Wiem, że przeprogramowanie kodu w kluczykach i komputerze kosztuje 230zł. A ile kosztuje sam dodatkowy kluczyk do B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności