Skocz do zawartości
serek

PAUL WALKER nie żyje aktor m.in. Fast&Furious

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z żalem piszę o tragicznej śmierci aktora Paula Walkera, który zmarł w wypadku samochodowym niedaleko LA w USA. Więcej na stronach google.

 

afp_paul_walker600.jpeg

 

tu m.in. pierwsze relacje

 

http://www.tmz.com/2013/11/30/paul-walker-dead-dies-car-accident-fatal-fire-crash/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film stał się rzeczywistością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybsi niz onety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby poniosła pewność siebie? Musiał nieźle po garach dawać, generalnie te porsche jest bardzo mocną konstrukcją... :kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda go:rozpacz

z tego co wyczytałem to on tego auta nie prowadził.

 

Tutaj niby filmik tuż po zdarzeniu:

[video=youtube_share;q49wXD45gwk]http://youtu.be/q49wXD45gwk

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, to jak z tym gościem od M5 E34 który szalał po Gruzji czy gdzie tam, również zginął. null_zpsc020b87c.jpg

 

Paul i Diesel są dla mnie ikonami motoryzacji, szkoda że tylko w filmach... Chociaż nie wiadomo, może w życiu codziennym ogarniają dobrze furmanki. :beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie wypadek Zientarskiego i jego kolegi w Ferrari ? Tu Porsche i też nic z auta nie zostało. Tak więc te auta szybko jeżdżą ale niestety, nie współmiernie do swojej konstrukcji. Z drugiej strony auto z takimi możliwościami powinno być chyba pancerne.

Wniosek: takim autem i taką prędkością tylko na zamkniętym torze.

 

szkoda go

 

Pewnie, że szkoda. Mam jakiś sentyment do tego chłopaka, widząc go na ekranie nie tylko w filmach za kierownicą.

Jakiś czas temu oglądałem jego wizytę w Japonii w szkole Driftu, na prywatne zaproszenie kierownika tej szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Who the fuck is Paul Walker?

A na poważnie to "więksi" od niego umierali i osobnych tematów na forum jakoś o nich nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może umierali i więksi, ale jednak był swego rodzaju ,, ikoną motoryzacji " i myślę że warto o tym człowieku wspomnieć;)

Jestem wielkim fanem serii fast and furious i jest mi wręcz bardzo przykro że zmarł główny bohater;(

Jeździło się takim eclipsem jak był na nie boom po filmie;p

hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Who the fuck is Paul Walker?

A na poważnie to "więksi" od niego umierali i osobnych tematów na forum jakoś o nich nie było.

facebook-lubie-to-ps-14.jpg

 

 

był swego rodzaju ,, ikoną motoryzacji "

Że co??

np. Alain Prost jest ikona motoryzacji. A Walker co najwyżej ikoną widowiskowych filmów dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem ,, swojego rodzaju"..

Dla dzieci czy nie dla dzieci;p mi się podobają:)

Edytowane przez passat1.8t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony auto z takimi możliwościami powinno być chyba pancerne.

 

Nawet pancerne auto nic nie da bo człowiek w nim nie przeżyje przeciążenia w chwili uderzenia w przeszkodę. Za przykład śmiało tu można wskazać testy nad małym autkiem Smart I, mało kto wie że ten niby niepozorny mały samochodzik jest tak zbudowany że w chwili typowego Crasch testu jego konstrukcja w porównaniu do innych aut odkształca się w znacznie mniejszym stopniu. Pamiętam jak producent Smarta twierdził że to auto stworzy przełom w motoryzacji...... tak było dopóki nie przeprowadzili testów zderzeniowych z manekinem uzbrojonym w czujniki. Jak się okazało przy zderzeniu z zaporą betonową przy prędkości 112 km/h, manekin był w stanie nienaruszonym i teoretycznie w samym Smarcie można było bez najmniejszego problemu otworzyć drzwi żeby wydobyć kierowcę. Problemem okazały się przeciążenia których doznał by kierowca w chwili uderzenia, jak się potem okazało mogły by być śmiertelne. Z analizy czujników w manekinie ustalono że kierowcy pas połamał by żebra, w miejscu przepasania w dużym stopniu doszło by do uszkodzeń narządów wewnętrznych, a impet uderzenia głowy kierowcy w poduszkę a potem w zagłówek spowodował by uszkodzenia mózgu. Ogólnie mówiąc kierowca zewnętrznie byłby praktycznie nie tknięty ale obrażenia wewnętrzne prawdopodobnie spowodowałby śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem test zderzeniowy S klasy ze Smartem;p i S klasa wyglądala ,, nie ciekawie" mimo to wolałbym w niej siedzieć ze względu na to że auto przyjmie siłę uderzenia a nie moje ciało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek ? Szkoda że nie jechali smartem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wniosek ? Szkoda że nie jechali smartem ?

 

Chyba S klasą bo w smarcie i tak by nie przeżyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ktoś wyżej napisał,szkoda chłopa,tylko z motoryzacja miał tyle wspólnego co moja kobieta,nie rozumiem dlaczego teraz kazdy go utorsamia jako ikone motoryzacji?jezdził autem jak kazdy z nas,w filmie jezdził automatem w którym zmieniał 30 razy bieg zeby rozpędzić sie do 100mil,bruce lee też zginą tragicznie a mimo to nie robili z tego powodu przejazdów przez miasto zeby oddać mu hołd,tak wiec z całym szacunkiem dla zmarłego ale to ze zagrał w kilku badziewnych filmach których oglądać nawet po pijaku sie nie da to nie robi z niego żadnej ikony motoryzacji,Zientarski też miał wypadek,to jest ikona motoryzacji,a mimo to na fb nie zakładali stron o nim,nikt mu nie współczuł kazdy tylko widział to ze zapier**ł i ktoś zginą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zientarski też miał wypadek,to jest ikona motoryzacji,a mimo to na fb nie zakładali stron o nim,nikt mu nie współczuł kazdy tylko widział to ze zapier**ł i ktoś zginą

 

żadna z niego ikona motoryzacji, a temat o śmierci P.W. założyłem informacyjnie a nie ku czci jego osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko z motoryzacja miał tyle wspólnego co moja kobieta,

 

Nie wiem ile Twoja kolego kobieta ma wspólnego z motoryzacją ale w/g Twojego porównania ma chyba więcej niż myślisz. Paul miał w USA kilkanaście sklepów motoryzacyjnych których był właścicielem i kilka serwisów zajmujących się tuningiem aut, ponadto zajmował się opieką nad autami innych gwiazd (serwis, parking itp) był miłośnikiem aut a to że grał w filmach takich a nie innych to już inna bajka.

 

A co do Zientarskiego - jak sądzę piszesz o młodym - cóż to za ikona motoryzacji? Karierę zrobił dzięki seniorowi Włodzimierzowi Zientarskiemu, bo gdyby nie tatuś to nikt by nie usłyszał o takim kimś jak Maciej Zientarski a że łajza jeździć nie umie to i co rusz słychać że a to rozwalił się Porsche a to znów kogoś rozjechał skuterem - no bez jaj znam lepsze gwiazdy Polskiej motoryzacji niż Maciej Zientarski.

Edytowane przez wladek1181

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności