Skocz do zawartości
POPEK

Pochłaniacz wilgoci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przejeżdżając dziś obok biedronki zauważyłem pewną ofertę gazetkową na wystawie, mianowicie jest coś takiego jak pochłaniacz wilgotności samochodowy. Niby ma to pochłaniać brzydkie zapachy, zapobiegać parowaniu szyb itd itp. Miał ktoś takie coś ? To seria jakoś działa czy to tylko jakiś shit. Link niżej:

 

 

http://fanbiedronki.pl/gazetka/2012.10.15.gazetka/2179,Kolpaki,komplet

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego na starym mieszkaniu,mozna to dostac w kazdym real tesco itp,duzy pojemnik na wode i worek z tym czyms co pochłania wilgoć,zdało egzamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale zobacz na link tam jest pokazane jak jakaś gąbka i że produkt pochodzenia naturalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dlatego powiedziałem ze miałem coś podobnego :P,to kosztuje 9zł to mozna spróbowac za tamto płaciłem chyba 30zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem w tamtym roku:D 2 woreczki zakupiłem i woziłem bo mi szyby parowały i bez zmian :D Ale to pewnie dlatego że dużo wody w bagażniku :D Może jeśli była by to tylko nie wielka ilość i położyć coś takiego pod dywanikiem albo z tyłu za siedzeniem to może to coś da, ale jak tego dotykałem to nie było nawet wilgotne więc nie wiem czy w ogóle działa :D 9zł to nie majątek więc możesz przetestować u siebie, może lepiej wypadnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dotykałem to nie było nawet wilgotne więc nie wiem czy w ogóle działa 9zł to nie majątek więc możesz przetestować u siebie, może lepiej wypadnie
ja miałem takie ze też wilgoci nie "piło" woda zbierała sie w tym pudełku pod tym woreczkiem,a jak ten woreczek zrobił sie twardy jak kamień to wtedy do mikrofalówki chyba na 4min i znów mozna było wilgoć zbierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie ma żadnego pojemnika na to, to zwykły worek z czymś sypkim w środku. Przez całą zime i chyba wiosne jeździł w aucie jeden pod dywanikiem a drugi pod siedzeniem i nie zmienił swojego wyglądu, kształtu itd tak że ciężko powiedzieć czy działa :D Ja tego nie zauważyłem, ale jak mówiłem może tylko u mnie :) Taki z pojemnikiem też miałem w pokoju, też z biedronki chyba dobra rzecz ale nie do auta bo przewróci się i woda się wylewa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki jak gdzieś w bierdonce będe to kupie i przetestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i zmień tytuł bo "pochałaniacz" to to nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu kupiłem w jakimś markecie "Pochłaniacz wilgoci do łazienek". Takie pudełko z jakimś granulatem. Doszedłem do wniosku, że skoro ma działać w łazience to czemu nie w aucie. U mnie sprawdziło się. I faktycznie na dnie tego pudełka zebrało się jakieś pół szklanki wody, a szyby nie parowały. No chyba, że wiozłem paru zaperfumowanych pasażerów:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem to biedronkowe coś i od 2 tygodni wożę w aucie. Tylko nie wiem, co u mnie tak naprawdę pomogło bo w momencie włożenia tego do auta porządnie przetrzepałem jeszcze filtr kabinowy i przy kominku go osuszyłem. A na koniec wypryskałem szybę przednią od środka środkiem, który zapobiega parowaniu. Powiem tylko, że te 3 zabiegi pomogły - parowania nie ma. A co faktycznie miało największy wpływ? Trzeba obserwować. Wg mnie te 9 zł jeszcze można zaryzykować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na koniec wypryskałem szybę przednią od środka środkiem
a co to za środek?musze też o czymś takim pomyśleć,w łazience wysmarowałem lustro pianką do golenia i teraz nie paruje,myślałem zeby też tak w aucie zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zakupiłem w Inter Marche środek ' Anty Para ' za jakieś 9-10 zł. Wygląda to jak śnieg w sprayu ;) Ale od momentu jak wszystkie szyby tym wypsikałem, to nie parują mi szyby :) Także śmiało mogę polecić ten spray. Pozdrawiam Panowie :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co to za środek?musze też o czymś takim pomyśleć,w łazience wysmarowałem lustro pianką do golenia i teraz nie paruje,myślałem zeby też tak w aucie zrobić

 

Specjalnie nie chciałem robić reklamy, ale skoro pytasz to poniżej na zdjęciu znajduje się dokładnie to czego użyłem. Koszt w ubiegłym roku to około 15zł. Wiem, że za 10 spokojnie też da się znaleźć... ;)

 

photo-08dd1cbd-05f0-4547-b175-d5e03afc7dea-for_zoom.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w realu i dokładnie to kupiłem,zawsze byłem zadowolony z produktów tej firmy,jutro sprawdzimy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłem w realu i dokładnie to kupiłem,zawsze byłem zadowolony z produktów tej firmy,jutro sprawdzimy

 

daj znać, bo ja też kupiłem w tamtym roku w sprayu taka piana się wytworzyła po psikaniu, pisało żeby najpierw wytrzeć szybę dokładnie ją umyć potem znowu do sucha potem tym preparatem potem znowu do sucha, jednym słowem po fakcie kapnąłem się że sami na instrukcji dali mi do zrozumienia że ten preparat nie pomaga a 1 dobrym rozwiązaniem jest wyczyszczenie porządnie szyb.

 

w tym roku chciałbym spr z jakimś nowym wynalazkiem, AUTOLAND też jest w większości supermarketów, ale myślałem zawsze że to jakaś podruba SONAXA jakoś tak dziwnie zwyczajnie wygląda no ale jak się okaże że działa to również zakupie.

w sumie to najbardziej zależy mi na tylnej szybie, bo ona głównie paruje ale jak Piotrek napisał że kupił i zadziałało to chyba w ciemno spr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje również coś takiego

http://www.youtube.com/watch?v=RX8T0BCf8ZI

Mam, czyści fajnie szyby ale żeby jakoś był przełom to nie widziałem. Ponownie umyłem szyby, odtłuściłem i nałożyłem 2 warstwy takie czegoś

http://tako-myjnia.pl/images/offers/real/moje-auto-antypara-250-ml-63.jpg

Na razie jestem zadowolony.

 

No i polecam na zewnętrzne części szyby zapodać niewidzialną wycieraczkę np z Autolandu, daje niesamowity efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności