Skocz do zawartości
DarekTDI

dorobienie drugiego pilota Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Surowy grot u harkana 20 zł + 35 zł dorobienie u klucznika "za rogiem", a w ASO ponad 150 zł
pisanie bezsensu aby posty nabijać??

Harkan 20zl klucz + wysyłka 16zl. Klucznik za rogiem 35zl + 150 laweta do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisanie bezsensu aby posty nabijać??

Harkan 20zl klucz + wysyłka 16zl. Klucznik za rogiem 35zl + 150 laweta do niego.

 

na tym forum akurat za ilość postów nic nie przysługuje, więc nie miałem zamiaru nabijać sobie postów. Widocznie nie zrozumieliśmy się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!! nie ma możliwości zaprogramowania w ASO kluczyka, zamówionego i kupionego poza ASO !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UWAGA !!! nie ma możliwości zaprogramowania w ASO kluczyka, zamówionego i kupionego poza ASO !!!!

 

mówisz na podstawie jednego ASO czy byłeś w kilku ASO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mówisz na podstawie jednego ASO czy byłeś w kilku ASO?

mówię na podstawie jednego ASO, człowieka ze sklepu HARKAN oraz człowieka z firmy zajmującej sie kodowaniem kluczyków.

HARKAN jest na tyle uczciwy, że mogę mu oddać klucz, bo mi nie powiedział przed zakupem o tym. W rozmowie telefonicznej powiedział, że nie da sie zaprogramować kluczyka w oficjalnej procedurze w ASO kluczyka który nie był zamawiany w ASO.

Nawet w ASO wzieli drugi kluczyk zamówiony do innego auta, który czekał na te auto aby zakodować i sie nie da zakodować takiego kluczyka, bo jest wstępnie zaprogramowany do danego auta.

Edytowane przez jacb82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mówię na podstawie jednego ASO, człowieka ze sklepu HARKAN oraz człowieka z firmy zajmującej sie kodowaniem kluczyków.

HARKAN jest na tyle uczciwy, że mogę mu oddać klucz, bo mi nie powiedział przed zakupem o tym. W rozmowie telefonicznej powiedział, że nie da sie zaprogramować kluczyka w oficjalnej procedurze w ASO kluczyka który nie był zamawiany w ASO.

Nawet w ASO wzieli drugi kluczyk zamówiony do innego auta, który czekał na te auto aby zakodować i sie nie da zakodować takiego kluczyka, bo jest wstępnie zaprogramowany do danego auta.

 

Ja pisałem z Harkan'em poprzez email i mi odpisał że spokojnie jego kluczyk-pilot zakoduje w ASO. To już teraz niewiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek z ciekawości, ale chyba ktoś wcześniej już to robił (zakup u Harkana i kodowanie w ASO), chyba że robił to tylko w teorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak kodują ofertowicze z Allegro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kolega zakupul u harkana i kodowal w aso wv ja zakupilem kluczyk w skodzie i kodowalem w aso wv wszystko bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek z Harkana mi powiedział, że kluczyk nie zamówiony w ASO nie da sie zakodować w ASO "oficjalną" drogą. Natomiast dziś taki kluczyk (z Harkana) zakodował mi pracownik ASO, ale nie w ASO tylko przy użyciu prywatnego sprzętu. Poprostu kluczyk aby dał sie zakodować w ASO oficjalną drogą, musi być wcześniej wstępnie zakodowany na serwerach VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko w rekach fachowcow z aso niektorzy szukaja tylko wymowek aby nie wykonac uslugi a inni pottafia zrobic ci do nich nalerzy bez wnikania w temat (wydaje mi sie ze oni nie maja prywatnego sprzetu w pracy --wymowka)ale najwazniejsze ze da sie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gościa dzisiaj i oferował mi używany kluczyk, oczywiście po cenie. Usunięcie poprzedniego kluczyka w cenie.

Będzie to działać dobrze i czy da sie to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywany kluczyk nadaje sie jako bryloczek do spodni...nie mozna bez konca kodowac tych modulów raz i po ptakach chyba ze elektronika nowa w starej obudowie tylko po co takie kombinacje a jaka cena tegi uzywanego kluczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

350 zł, 500 za nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem auto z 2 kluczykami, ale jeden nie dziala...

jak sprawdzic czy to od mojego auta?

mam dostep do vcds

ewentualnie czy mozna go zaprogramowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem auto z 2 kluczykami, ale jeden nie dziala...

jak sprawdzic czy to od mojego auta?

mam dostep do vcds

ewentualnie czy mozna go zaprogramowac?

 

Jeśli pytasz o kluczyk w sensie pilot-nadajnik to czy sprawdzałeś baterię? Jak bateria dobra to spróbuj go dopasować do auta a mianowicie używając kluczyka-nadajnika który nie działa:

 

- kluczyk awaryjny (plastikowy grot) wyjmij z kluczyka samochodu

- zdejmij zaślepkę klamki w drzwiach kierowcy

- naciśnij przycisk otwierania w kluczyku (pilocie) samochodu i stań bezpośrednio przy samochodzie (auto się nie otworzy)

- w ciągu jednej minuty otwórz samochód kluczykiem awaryjnym (grotem)

- kluczykiem samochodu włącz zapłon. Dopasowanie jest zakończone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Ale najpierw wymien bateryjke i zobacz czy trybi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pytasz o kluczyk w sensie pilot-nadajnik to czy sprawdzałeś baterię? Jak bateria dobra to spróbuj go dopasować do auta a mianowicie używając kluczyka-nadajnika który nie działa:

 

- kluczyk awaryjny (plastikowy grot) wyjmij z kluczyka samochodu

- zdejmij zaślepkę klamki w drzwiach kierowcy

- naciśnij przycisk otwierania w kluczyku (pilocie) samochodu i stań bezpośrednio przy samochodzie (auto się nie otworzy)

- w ciągu jednej minuty otwórz samochód kluczykiem awaryjnym (grotem)

- kluczykiem samochodu włącz zapłon. Dopasowanie jest zakończone

przy nacisnieciu otwarcia drzwi na drugim pilocie mruga czerwona dioda

przy nacisnieciu otwarcia drzwi na dzialajacym pilocie otwieraja sie drzwi...

[video=youtube_share;wGfIUV5ERfk]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy nacisnieciu otwarcia drzwi na drugim pilocie mruga czerwona dioda

przy nacisnieciu otwarcia drzwi na dzialajacym pilocie otwieraja sie drzwi...

[video=youtube_share;wGfIUV5ERfk]

 

a czy robiłeś to o czym Ci napisałem bo nic o tym nie wspomniałeś? Może poprostu kluczyk jest rozładowanym lub niedopasowany. Mój działający pilot po naciśnięciu również mruga na czerwono, a mimo to działa i otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy robiłeś to o czym Ci napisałem bo nic o tym nie wspomniałeś? Może poprostu kluczyk jest rozładowanym lub niedopasowany. Mój działający pilot po naciśnięciu również mruga na czerwono, a mimo to działa i otwiera.

tak oczywiscie ze robilem

ale nie dziala :( jedynie mruga na czerwono....

dla 100% pewnosci wymienie jeszcze baterie jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności