Skocz do zawartości
DarekTDI

dorobienie drugiego pilota Passat B6

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłem u gościa. Zaprogramował mi normalnie używany kluczyk. Co więcej, ja miałem ten zapasowy a głównego nie było i bez problemu nadpisał używany na ten główny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłem u gościa. Zaprogramował mi normalnie używany kluczyk. Co więcej, ja miałem ten zapasowy a głównego nie było i bez problemu nadpisał używany na ten główny.

 

obaliłeś ogólnie panujące przekonanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też człowieka dorabiają/ kodujący kluczyki powiedział że jak chcę aby było taniej mogę kupić używany. Musi być tylko odpowiedni, bo są różne typy transpondera

Edytowane przez jacb82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak je rozróżnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla 100% pewnosci wymienie jeszcze baterie jutro

 

DZIALA!!

 

 

- kluczyk awaryjny (plastikowy grot) wyjmij z kluczyka samochodu

- zdejmij zaślepkę klamki w drzwiach kierowcy

- naciśnij przycisk otwierania w kluczyku (pilocie) samochodu i stań bezpośrednio przy samochodzie (auto się nie otworzy)

- w ciągu jednej minuty otwórz samochód kluczykiem awaryjnym (grotem)

- kluczykiem samochodu włącz zapłon. Dopasowanie jest zakończone

 

Dodam tylko ze po otworzeniu samochodem grotem (kluczykiem awaryjnym) wlaczyl sie alarm, ale po uruchomieniu silnika wylaczyl sie a kluczyk dziala !!!

 

Dziekuje badzo kolegom za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie udało się zakodować kluczyka z Harkana bo mam wymieniony sterownik stacyjki

Edytowane przez jacb82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DZIALA!!

 

 

- kluczyk awaryjny (plastikowy grot) wyjmij z kluczyka samochodu

- zdejmij zaślepkę klamki w drzwiach kierowcy

- naciśnij przycisk otwierania w kluczyku (pilocie) samochodu i stań bezpośrednio przy samochodzie (auto się nie otworzy)

- w ciągu jednej minuty otwórz samochód kluczykiem awaryjnym (grotem)

- kluczykiem samochodu włącz zapłon. Dopasowanie jest zakończone

 

 

Dodam tylko ze po otworzeniu samochodem grotem (kluczykiem awaryjnym) wlaczyl sie alarm, ale po uruchomieniu silnika wylaczyl sie a kluczyk dziala !!!

 

Dziekuje badzo kolegom za pomoc!

 

A u mnie tez sie wlaczyl alarm ale kluczyk sie nie zakodwal. Kontrolka sie pali, bateria nowa. Wie moze ktos gdzie w VCDSem mozna sprawdzic ile kluczykow jest zapisanych w komputerze, gdyz jeden nagle przestal dzialac.

 

Pozdr I dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez kiedys sie nie udalo robiac dokladnie to samo

dla pewnosci ...

otworz i zamknik auto pierwsze dzialajacym kluczem

zaraz potem zrob to co napisane powyzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Sprobuje raz jeszcze. A czy mozliwe jest ze popsula sie tylko ta czesc kluczyka ktora nadaje fale? Nie znam sie wiec sorki za pytanie ktore moze byc smieszne dla niektorych.

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok Sprobuje raz jeszcze. A czy mozliwe jest ze popsula sie tylko ta czesc kluczyka ktora nadaje fale? Nie znam sie wiec sorki za pytanie ktore moze byc smieszne dla niektorych.

 

Pzdr

oczywiscie ze tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania kompletny kluczyk zakupiony w harkan.pl. Cena 200zl z wysyłką. Kluczyk do b6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłem u gościa. Zaprogramował mi normalnie używany kluczyk.

Czy ktoś jeszcze może to potwierdzić? Ewentualnie, w jakich miastach są tacy „Magicy” i ile kasują za takie sztuczki? Ja jak mam okazję to pytam różnych „specjalistów” od kluczy i zawsze odpowiedź brzmiała tak samo: ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy,kupiłem passata b6 2.0 2008 rok,niestety tylko z jednym kluczykiem(pilotem) ,macie jakieś namiary na kogoś kto dorobi(zakoduje) pilota na terenie slaska najlepiej okolice Jatrzębie Zdrój,Wodzisław,Rybnik,Żory,ASO Magro w Rybniku zaśpiewało 549pln pilot 300pln kodowanie!!!

 

edit: Panowie nie ma problemu w zaprogramowaniu używanego kluczyka,dzisiaj byłem w Katowicach u p.Arka Tomonia. ,dorobił mi kluczyk bez problemu do tego dał mi jeszcze pin,całość usługi ok.1h,jego cena standartowa 600zl (w cenie używany kluczyk w bardzo dobrym stanie,nowy grot serwisowy z frezowaniem,kodowanie) ,cena jest elastyczna mi zrobił za 550zł.Polecam chłopaka,naprawdę ma dobry sprzęt i pojęcie o tym co robi,do tego cały czas mówi co robi,nic nie ukrywa.

Jakby ktoś chciał kontakt proszę:

Arkadiusz Tomoń

F.P.H.U. ARTOM

Lwowska 32 SELGROS

40-389 Katowice

32 2088042, 507 404 772

 

Edytowane przez mnieteczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aso wv nowy kluczyk bez grota wraz z kodiwanuem 650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam przy okazji tematu dotyczącego pilota.

Ile razy klikacie na pilocie podczas zamykania samochodu?

Raz czy dwa, bo nie mogę do końca tego wyłapać.

W poprzednim samochodzie miałem na dwa, raz to zamykanie z zewnątrz, dwa zamykanie od wewnątrz.

Jak to jest w B6?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz 1(jeden) raz na zamkniętą kłódkę i auto zamknięte. Dokładnie tak samo z otwieraniem z tą różnicą, że naciskasz otwartą kłódkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie od kiedy b6 ma grot w pilocie pilot jest calkiem elektroniczny bez grota a jesli ktos chce moge podac namiar do dorobienia takowego kluczyka na terenie slaska niedaleko katowic sam dorabialem i jest duzo taniej niz w serwisie i nie musisz miec zadnego pilota gosc ma wszystko co trzeba i jest naprawde dobry w tym co robi musisz tylko podjechac samochodem do niego

wlasnie o tym koledze mowie co wczesnie kolega wspomnial tez tam dorabialem

tylko chodzi o jakis nr komfortu jak masz 16 jest ok szybciej a jak ja mialem 17 to juz troche zabawy bylo ale dal rade jest ok

 

Arkadiusz Tomoń

F.P.H.U. ARTOM

Lwowska 32 SELGROS

40-389 Katowice

32 2088042, 507 404 772

Edytowane przez 38slaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie od kiedy b6 ma grot w pilocie pilot jest calkiem elektroniczny bez grota

 

W b6 jest schowany plastikowy grot w pilocie i to o nim mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam dokupiony kluczyk do passata b6 nowy ,nie mam pinu ,pomoże mi ktoś zaprogramować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności