Skocz do zawartości
stiepa

CHROM GRILL LISTWY CHROMOWANE- czy ktoś stosował ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupowałem z otworami na PDC być może bez otworów ma już tablicę EU. Natomiast jakość ma słabą chrom odstaje od nerki, jak przykładałem do auta to też odstawał. Natomiast cenę ma b. dobą ze znaczkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=3059986444&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

a co myslicie o tym czy to jakis szajs czy ok ?? koles powiedzial ze wysyla z metra i trzeba sobie samemu przyciac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cięte z metra to szajs w temacie listewek. Spróbować możesz, to nie majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jw.

 

bo do tego przydałby się jeszcze jakiś spojler duży :P ja już się nauczyłem, że "seria" ma swój urok, jakakolwiek by nie była. Oczywiście jeżeli robić upgrade do wyższej wersji "serii" to po całości, a nie tylko w części. U mnie na osiedlu stoi comfortline z chrom pakietem i wnętrze mi się gryzie, ale z zewnątrz wygląda jak HLka, no może prawie bo ma stal i ori kołpaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/show_item.php?item=3059986444&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

a co myslicie o tym czy to jakis szajs czy ok ?? koles powiedzial ze wysyla z metra i trzeba sobie samemu przyciac

 

Nie polecam kolego tego, miałem je u siebie i po 3 miesiącach powychodziły bąble na tym chrom popękany i robi się z czasem żółty.

 

Szkoda kasy, lepiej poszukaj grilla od HL albo samego środeczka bo ceny tego nie są wysokie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem jak moze byc ok z metra no nic musze szukac dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myslalem jak moze byc ok z metra no nic musze szukac dalej ;)

 

Kupujesz taki, przekładasz chrom ze swojego i masz oryginał highline + wymiana znaczka bo w HL jest większy.

 

http://allegro.pl/vw-passat-b6-05-3c-grill-atrapa-oryg-i3001464262.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dwa latka temu przywiozłem swojego paska i miał wszystkie chromy ładne. Los chciał iż na jakiś czas musiałem zamieszkać w bloku i od razu zniknęły mi listwy chromowe z grilla i kratki pod grillem. Zdziwiłem się że są to elementy demontowalne, myślałem iż jest to zespolone z kratką grilla. Jakbym wcześniej wiedział iż te elementy są na wsuwki to bym je jakoś przykleił a tak pozostały tylko rowki po chromach. Co polecacie żeby zastąpić oryginały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej będzie kupić ori gril, połamany jakiś, niekompletny i listewki przełożyć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam dwa latka temu przywiozłem swojego paska i miał wszystkie chromy ładne. Los chciał iż na jakiś czas musiałem zamieszkać w bloku i od razu zniknęły mi listwy chromowe z grilla i kratki pod grillem. Zdziwiłem się że są to elementy demontowalne, myślałem iż jest to zespolone z kratką grilla. Jakbym wcześniej wiedział iż te elementy są na wsuwki to bym je jakoś przykleił a tak pozostały tylko rowki po chromach. Co polecacie żeby zastąpić oryginały?

 

Dwa posty wyżej dałem linka do nerki z chromami a ty się pytasz co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwa posty wyżej dałem linka do nerki z chromami a ty się pytasz co zrobić ?

Pytam się.

Bo nie wiem czy wkładać oryginały czy może są jakieś podróbki w miarę eleganckie a nie kuszące tych sku...ałych złodziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytam się.

Bo nie wiem czy wkładać oryginały czy może są jakieś podróbki w miarę eleganckie a nie kuszące tych sku...ałych złodziei.

 

A myślisz że złodziej odróżni ori od podróbek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, taniej będzie używany ori. Ori na pewno będzie pasował idealnie. A czy ten będzie dobry ? Jest ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem od tego gościa, słaba jakość chromu, słabo dopasowany chrom do nerki, przysłał grill z ułamanym zaczepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie aukcji najlepszy jest kawałek o tym że grill posiada certyfikację ISO9001 :lol. Nie kupowałbym tego za żadne skarby. Za te pieniążki można przygarnąć ori w bardzo pięknym stanie. Kupić z wysyłką pocztową za pobraniem i zastrzec sobie prawo do sprawdzenia przy listonoszu (dodatkowy koszt jakieś 7 złotych). Jeśli sprzedający nie ma nic do ukrycia to powinien się zgodzić, a jak się nie zgodzi, to olać ciepłym moczem i szukać następnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie związane z ta przekładką chromu do nerek highline. Czy czujniki parkowania też dokładnie się pokrywają w obydwu atrapach ??? i czy chrom dokładnie pasuje do nerek highline ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam pytanie związane z ta przekładką chromu do nerek highline. Czy czujniki parkowania też dokładnie się pokrywają w obydwu atrapach ??? i czy chrom dokładnie pasuje do nerek highline ??

 

tak i tak

 

 

Może ma ktoś

 

reg. forum pkt 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie odnośnie tych listewek chromowych. Czy da się przełożyć same te listewki od HL do zwykłego grilla, czy trzeba wymienić całą nerkę. I jeszcze jedno, co myślicie o tych nakładkach http://allegro.pl/nakladki-listwy-chrom-grill-vw-passat-b6-t5-i3485378983.html miałem kiedyś coś takiego w B5 i wyglądało całkiem fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności