Skocz do zawartości
jedrus

najlepsze teksty z forum

Rekomendowane odpowiedzi

Same problemy z tym zlotem mam.

1. pojade sam - jestem skazany na: "super focha", odcięcie od lodówki, pranie samemu gaci i skarpetek, szatański kontrplan typu " przeciez obiecałam cioci/wujkowi (odpowiednie wpisać) że wtedy ich odwiedzimy" czy też zwiększenie częstotliwości spełniania obowiązków małzeńskich a w moim wieku i kondycja już nie ta co kiedyś a i pikawe trzeba szanować

2. a na moje oczywiste "jedziemy razem" usłyszałem - no i co ja tam bede robic?

Więc poddaje się, szlafrok, ciepłe kapcie, pilot od telewizora i zapażony rumianek.)

 

:D zlot powodem małżeńskich rozterek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie Zmiany na forum - opłata za dostęp

 

Z ciekawości policzyłem na oko odpowiedzi z pierwszych 4 stron. 19 PRZECIW, 15 ZA, 40 Z DUPY (kategoria "z dupy" oznacza posty nie na temat. Liczyłem pobieżnie więc i nie precyzyjnie - nie czepiać się)

Trzeba to wrzucić do regulaminu, że za posty "z dupy" będą punkty ŻEGNAY :lol3 :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź MiRobert'a w wątku czyżby to przegub?

 

Inna sugestia , podjechać do mechanika, zjeb...krzyczeć, rzucić w twarz rękawice, żądać satysfakcji :-)

 

:ok :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe określenie jednostki mocy audio ;) - jak ją nazwać ?

temat

 

Radio ze skalą do 35 już przy 4 masuje jądra z odległości 5 metrów...

 

:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tematu grupy regionalnej

 

Niestety w domu już nie, bo mam doskonałe oprogramowanie szpiegująco - zniechęcające "żona"
Wyeliminować i działać dalej towarzyszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat o parkowaniu:

 

Kiedyś spotkała mnie podobna sytuacja: Zaparkowałem auto bezpośrednio pod budynkiem firmy w której pracowałem, na miejscu ogólnodostępnym, i jakiś pacan podszedł do mnie i oznajmił:

- "... bo w Warszawie to jest tak (mam blachy WSK), że jak ktoś raz stanie na danym miejscu, to już jest jego miejsce, i już zawsze będzie tam stawać"

 

Na co mu odparłem, że w takim razie mu przy**#@dolę, i to też będzie jego miejsce, i już zawsze będzie ty dostawać. Facet zdębiał i sobie poszedł. Autu nic się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogadane Łysemu w wątku o dudnieniu po zmianie opon

Cytat:
Napisał Łysy

No ale ile ich widzę na fotce?? Napisałem o tej co widzę. Skoro wy nie widzicie że jest ok to przecież nie mój problem

 

wybacz lysy nie podwazam twoich kompetencji bron boze ale po fotce to mozesz rozmiar cyckow ocenic a nie stan opony przepraszam ale pracowalem w serwisie moze nie dlugo bo rok ale wyzombkowanie ocenisz tylko jak przejedziesz dlonia po powierzchni opony pozdrawiam

 

:lol3 :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle J@ceq - tym razem przekonuje mojego imiennika Endrju o tym, dlaczego warto mieć bluże z kapturem:

 

No dobra nie chciałem pisać przy wszystkich ale mnie zmusiłeś. Po pracy z kolegami albo jak wracasz z piwiarni i żeby sąsiedzi cię nie poznali. Tylko nie pisz że po pracy też nie pijesz i nie chodzisz do piwiarni. Jak tak napiszesz to np. od kochanki zeby cię znajomi nie poznali i nie donieśli żonie. Jeśli napiszesz że nie masz kochanki to ci odpowiem że kiedyś znajdziesz, a wówczas kaptur jak w sam raz się przyda. A jeśli powiesz że nie będziesz miał kochanki to ci odpowiem że nigdy nie mów nigdy, a tak poza tym to nie wiadomo co ty w tym sanatorium wyprawiałeś.

Ehhh Andrzejku nie wyłamuj się, jak z kapturem to z kapturem.

Założymy kółko Ku klux klan i będziemy bić białasów. albo każdego członka innego klubu. Zaczniemy na ogólnopolskim, tam przyjadą innymi autami niż passaty. Zaczniemy od najwyższej władzy np. Jedrek - Łopel, Boomax - Peugelot, przy okazji zeby nie marnować czasu załatwimy Gajdusa - Miecio. Nie martw się będziemy zakapturzeni.

Dominik mi się opcja zakapturzonej bluzy podoba (proszę o czarną)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda J@ceq jest niemożliwy.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda J@ceq jest niemożliwy.
No co ale cię przekonałem. Czego się nie robi dla kolegów. :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co ale cię przekonałem. Czego się nie robi dla kolegów. :P:D

 

No więc doszliśmy do wniosku że jednak kaptur się przyda :lol Siłę przebicia masz niesamowitą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to się ten wywód Jacka z tym kojarzy:

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=yBHJ0vyUoco[/ame]

 

:D

 

---------- Post added at 09:24 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

 

a dokładniej z tym fragmentem:

 

A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały tędy przechodził w przyszłości,którego jeszcze nie macie, więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię "Misia" to jeden z moich ulubionych filmów. I wiesz że chyba pisząc to podświadomie musiałem widzieć ten fragment filmu. Wiesz Andrzeju chyba coś w tej podświadomości jest. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie o trwałości silnika 1.4TSI wywiązała się dyskusja na temat spalania silników 1.4 i 1.8 i padła sugestia że 1.8 jest oszczędniejszy.

A oto odpowiedź:

Poza tym jakby 160 koni zjadło paszę przeznaczoną dla 122 to by chabety z głodu popadały Bez obrazy

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ja jestem pijany i nie rozumię.

a piles? :lol no troszke namieszane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności