Skocz do zawartości
masbet

Mój blog - z punktu widzenia handlarza

Rekomendowane odpowiedzi

E, niee... Po 1:00 poszedłem sobie pojeździć moim W124, kupionym w cenie kebaba. Posiedziałem sobie w nim, powdychałem zapach Mercedesa... zapach tych 6 milionów ludzi,których ten "skansen" przewiózł (zapewne jako taksówka), na dystansie miliarda kilometrów...

 

Ile takie cacuszko będziesz cenił, tak z ciekawości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile takie cacuszko będziesz cenił, tak z ciekawości?

 

Jeszcze nie wiem. Na 100% najtaniej w Małopolsce. Coś między 3, a 4 tys* W chwili obecnej jeszcze raczej nie wystawiam - chcę się pobujać trochę:D A tak serio, to nie mam pojęcia. Muszę pojeździć i ocenic, ile tam trzeba naprawiać...

 

 

 

*Forintów oczywiście

Edytowane przez masbet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nam się kolega zawiesił ostatnio? Rozumiem, rodzina się powiększyła, doszło mnóstwo nowych obowiązków, życie przewróciło się do góry nogami i w związku z tym pewnie chwilowy kryzys weny.

Czy będzie kontynuacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś nam się kolega zawiesił ostatnio? Rozumiem, rodzina się powiększyła, doszło mnóstwo nowych obowiązków, życie przewróciło się do góry nogami i w związku z tym pewnie chwilowy kryzys weny.

Czy będzie kontynuacja?

 

Witam!

Żyję i oczywiście będzie cały czas kontynuacja! Mam tak mało czasu teraz, że nie wyrabiam się z niczym, stąd ta "obstrukcja tfurcza". Uprzejmie proszę o zagladanie na bloga, ponieważ być może dzisiaj w nocy uda mi się tekst dokończyć i opublikować ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tak mało czasu teraz, że nie wyrabiam się z niczym

Wkrótce się przyzwyczaisz ;)

 

Uprzejmie proszę o zagladanie na bloga

Zaglądam cały czas, choć myślałem, że coś się stało, bo się nie pokazywałeś ani na blogu ani na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje bloga,super się czytało i czekam z nie cierpliwością na nastęne wpisy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialnie się go czyta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Samochodowy

całkiem niezły blog trzeba przyznać, miło się czyta

Edytowane przez Samochodowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności