aro76 Zgłoś #2481 Napisano 10 Grudnia 2015 A nielepiej poszukac jakies bixy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pavvlo1988 Zgłoś #2482 Napisano 10 Grudnia 2015 dzięki każde info cenna uwaga teraz pora na własne przemyślenia co lepiej i korzystniej bo jakbym nie było z każej strony na to spojrzeć wszystko ma swoje plusy i minusy podro PS: nie wygląda źle na tych lampach Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pavvlo1988 Zgłoś #2483 Napisano 23 Grudnia 2015 widziałem na żywo te lampy w ciemnym Hl oraz w Audi A3 jest ...kiepsko na aukcji takie duże te lampy a w rzeczywistości jakieś takie male i ogólnie jest słabo:dodupy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
masterunio Zgłoś #2484 Napisano 23 Grudnia 2015 Nie kupuj tych lamp jeśli sugerujesz się drl. Widziałem parę pasków z tymi lampami i bardzo słabo świecą te diody. Za tą kasę lepiej poszukać porządnych do świateł do jazdy dziennej. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pavvlo1988 Zgłoś #2485 Napisano 25 Grudnia 2015 tak tak to już wiem co tym co zobaczyłem pozdro Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Vpuchaty Zgłoś #2486 Napisano 30 Grudnia 2015 (edytowane) Pilna prośba, potrzebuje wizualizacji felg 8x18 ANZIO ULTRA na passacie b5lf kombi czarnym na gwincie felga: Edytowane 30 Grudnia 2015 przez Vpuchaty Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
arek31 Zgłoś #2487 Napisano 31 Stycznia 2016 witam dało by rade przemalować felgi na biało bądź inny fajny kolor który by fajnie wyglądał Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bochum80 Zgłoś #2488 Napisano 13 Lutego 2016 Pany, da radę to sklecić razem i 40mm niżej i bez linczu, że nie ta marka Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Łukasz Zgłoś #2489 Napisano 13 Lutego 2016 Ładna fela. Co to za wzór? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bochum80 Zgłoś #2490 Napisano 13 Lutego 2016 Ładna fela. Co to za wzór? Ori z S-Klasse W221 Ale wracając do tematu... ktoś / coś?? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gegas Zgłoś #2491 Napisano 19 Lutego 2016 (edytowane) Panowie jako,że znudził mi się kolor felg to mogę prosić o biały i jasny srebrny na moje koła ? Może macie jakieś sugestie ? Chętnie przeczytam. Edytowane 24 Lutego 2016 przez Gegas Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Vincent27 Zgłoś #2492 Napisano 23 Lutego 2016 (edytowane) Chcialbym pomalowac te felgi na czarno albo tylko wnętrze tych felg. Z gory dziękuję Edytowane 27 Lutego 2016 przez Vincent27 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
siemi1 Zgłoś #2493 Napisano 5 Sierpnia 2016 (edytowane) Koledzy ktoś pomoglby jak by takie paski wygladayla na moim aucie? http://www.wish.com/c/5717b40590294b5d0ea65451 Zastanawiam sie czy to bedzie dobrze wygladalo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edytowane 5 Sierpnia 2016 przez siemi1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kbc85 Zgłoś #2494 Napisano 6 Sierpnia 2016 Zostaw jak jest. Po co Ci robić choinkę. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
siemi1 Zgłoś #2495 Napisano 6 Sierpnia 2016 Widzialem dzis fabie z podobnymi ale sport line i rzeczywiscie choinka daruje soebi ale felga 18 by sie przydala to by sporo zmienilo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bochum80 Zgłoś #2496 Napisano 11 Sierpnia 2016 Pany, da radę to sklecić razem i 40mm niżej i bez linczu, że nie ta marka [ATTACH=CONFIG]141279[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]141280[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]141281[/ATTACH] Sam se zrobiłem Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
stinger Zgłoś #2497 Napisano 16 Listopada 2016 Witam Potrzebuje wstawić te felgi jak na aukcji : http://allegro.pl/felgi-17-bbs-vw-passat-b5-w8-5x112-7-5jx17h2-et45-i6239389717.html do mojego passata ze zdjecia Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kbc85 Zgłoś #2498 Napisano 16 Listopada 2016 Tak na szybko. Chyba to co masz jest lepsze. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
stinger Zgłoś #2499 Napisano 16 Listopada 2016 [ATTACH=CONFIG]149561[/ATTACH]Tak na szybko. Chyba to co masz jest lepsze. dzieki wielkie mysle ze masz racje czarne nie pasują do zielonego. A czy dużo roboty miałbyś jakby były te same felgi tylko srebrne z czerwonym rantem? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pikopiko Zgłoś #2500 Napisano 17 Listopada 2016 (edytowane) Poproszę o zmianę felg. Wszystkie mają taką samą średnicę... Edytowane 17 Listopada 2016 przez pikopiko Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach