Karol180 Zgłoś #2381 Napisano 2 Grudnia 2014 Witam cudotwórców :respect, mam prośbę ze swoim pasztetem. Wrzuci mi ktoś tą felgę http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/40/50/78/4840507875 do mojego paszteta? Zdjęcie paszteta: Rozmiar tej felgi 20" oryginalnie. Pozdro Karol180 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcin96 Zgłoś #2382 Napisano 2 Grudnia 2014 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Karol180 Zgłoś #2383 Napisano 2 Grudnia 2014 Dzięki wielkie Marcin96 trochę za małe wyszły (może dlatego że na passacie mam 18" a te srebrne są 20") zawsze to trochę rozjaśniło. Jeszcze raz dzięki :respect Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
passacik Zgłoś #2384 Napisano 3 Grudnia 2014 Witam Czy da rade "założyć" te felgi na mojego passata? wybierzcie najlepsze zdjęcie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcin96 Zgłoś #2385 Napisano 3 Grudnia 2014 (edytowane) Na 1 zdjęciu wstawiłem ciut inne felgi, ale myślę że wygląda podobnie Edytowane 3 Grudnia 2014 przez Marcin96 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
passat2004 Zgłoś #2386 Napisano 3 Grudnia 2014 witam dało by radę wrzucić mi te felgi do passata b5 3b kombi srebny http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/79/95/76/4779957610 http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/47/79/95/76/4779957610_1 z góry wielkie dzięki Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
patrykwola Zgłoś #2387 Napisano 5 Grudnia 2014 Witam wstawcie te felgi do mojego Paska. Dziekuje Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcin96 Zgłoś #2388 Napisano 6 Grudnia 2014 Proszę Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
aro76 Zgłoś #2389 Napisano 9 Grudnia 2014 witam potrzebuje wrzucić te felgi na moje autko http://classifieds.wheel-whores.com/classifieds/ads/view/4293 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pagani92 Zgłoś #2390 Napisano 12 Grudnia 2014 Witam, Koledzy pomóżcie, jestem po formacie i nie mam PS, a trzeba szybko decyzję podjąć Felgi z CLS-a niestety nie znalazłem lepszego zdjęcia. http://web412.can20.de/dateien/felgenuebersicht/5_speichen_design.jpg Na moim pasku, ewentualnie na innej B5, bo też z powodu formata nie mam wszystkich zdjęć. https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1653766_628468870558958_2020171812_n.jpg?oh=eee748580db5e70ecd3bb99d0507c957&oe=5504F3CE&__gda__=1430242858_7208ae80174bbc731ab8f3d5dcc863c8 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotr0488 Zgłoś #2391 Napisano 12 Grudnia 2014 Witam panowie. Może ktoś wstawić ta felge Lorinser RT na ten samochód Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
WojtasTDI Zgłoś #2392 Napisano 13 Grudnia 2014 Czy ktoś może na którejś z tych fot (najlepiej na wszystkich) : Zrobić felgi w takim kolorze ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kbc85 Zgłoś #2393 Napisano 20 Grudnia 2014 Ja też mam prośbę o zmianę koloru. Czarny środek, czarne całe, grafit środek i kolorek kolegi WojtasTDI Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
VWroza Zgłoś #2394 Napisano 6 Stycznia 2015 Witam Poraz kolejny prosze o pomoc tym razem pacjent Passat CC (Y) Jezeli ktos by znalazl chwile czasu i checi to sa opcje na 3 kola lecz nie mozna sie zdecydowac Tu nasz kandydat a takie mamy kola do niego 1 Audi Q5 Hybrid http://wheelmarket24.de/original-audi-q5-8r-19-zoll-felgen-10-arm-turbinen-design-hybrid-design-sonderlackierung-titan-matt.html 2 rotiform DIA http://classifieds.wheel-whores.com/classifieds/ads/view/3577 3 rotiform VCE http://legacygt.com/forums/showthread.php/va-rotiform-vce-tires-227377.html? z gory wielkie dzieki za poswiecony czas Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vipereeek Zgłoś #2395 Napisano 6 Stycznia 2015 Poraz kolejny prosze o pomoc tym razem pacjent Passat CC (Y)Jezeli ktos by znalazl chwile czasu i checi to sa opcje na 3 kola lecz nie mozna sie zdecydowac Łap i się decyduj. Pozdro. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mario-ZX9R Zgłoś #2396 Napisano 8 Stycznia 2015 Wstawi mi ktoś felgi PLW PXI 18" z Czarnym rotorem i polerowanym rantem do pastucha z dołu. z gory dzieki:) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dawid7737 Zgłoś #2397 Napisano 12 Stycznia 2015 Witam potrzebuje zmienić felgi w tej S3 10934386_848489491870481_1818348205_n na felgi z tych zdjęć http://prntscr.com/5rbv3g aby wybrać kolor oraz w pasku 20140820_185015 na również 3 kolory aby wybrać http://prntscr.com/5rbxqo (prócz czarnych) W oby autach mile widziane dobre spasowanie dziękuje bardzo Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
djteat Zgłoś #2398 Napisano 12 Stycznia 2015 Witam, kupilem felgi do passata, lecz sa deliaktnie odrapane w kilku miejscach, i padl pomysl co by z tym ciekawego zrobic, bede wdzieczny za wszelkie opinie, a najbardziej na kilka wersjii zmian naniesionych Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kbc85 Zgłoś #2399 Napisano 16 Stycznia 2015 dawid7737 Nie obraź się ale zapożyczyłem sobie od Ciebie twoje zdjęcie do swojego VT. Mamy ten sam kolorek i twój też jest obniżony, a ja nie mam zdjęcia w tym położeniu samochodu. Koledzy proszę o zamianę felg na te: (Takie mam na dzień dzisiejszy). Passat kolegi ma chyba 18" patrząc na foto, ja mam 19" więc proszę o ciut większe felgi. I zmienić kolor na numer 023 z tej palety barw: Z góry dziękuję za pomoc. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kbc85 Zgłoś #2400 Napisano 18 Stycznia 2015 (edytowane) Namęczyłem się sam i wyszło mi takie coś. Jak myślicie? Kolor niby inny ale coś w tam widać. Czy może lepiej czerwony. Edytowane 18 Stycznia 2015 przez kbc85 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach