Skocz do zawartości
makeć

Luźne pogawędki na każdy temat , zerknij na pierwszą stronę :)

Rekomendowane odpowiedzi

link musiałem usunąć dla bezpieczeństwa

Edytowane przez arcicha1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest tu jakiś forumowicz z Malborka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo i ja będę naznaczony, właśnie zamówiłem regionalną vlepe pomorskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,ja jestem chętny na chipa do swojego 1.8t AEB tylko słyszałem że w Tune-up nie mają sprzętu do zchipowania tego silnika bo niby stary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że to ściema jest, tdi na pompie też jest z tego okresu i robią, jednak wystarczy zadzwonić by się upewnić na stówę :)

Edytowane przez armadamusic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręciłem się dzisiaj trochę po trójmieście i nic, zero Passatów z wlepami :)

 

Nie wiem jak to zrobiłem, pewnie dlatego, że mnie ta ładniejsza płeć zagadała. Jako pierwszy cel obraliśmy Szadółki. Po otwarciu tej pięknej obwodnicy byłem tam już kilka razy, na lotnisko też czasami jeżdżę, więc droga już znana. I tak jedziemy, jedziemy i coś mi qrwa nie gra, bo ani Szadółek, Matarni, zjazdu na lotnisko no ale ciśniemy dalej, oczywiście na znaki nie patrzę, bo po co ;) I taki jadę przelotową 140 km/h i nagle w oddali widzę coś błyskającego, myślę roboty drogowe, zwalniam, mijam ostatni zjazd na Gdańsk (ostatnia deska ratu nku jak się okazało :D ) i mym oczom ukazują się......................... bramki na A1 :D I pojawił się problem, co tu teraz zrobić..........

 

Do tej pory nie mam pojęcia, gdzie się zaje**łem i źle skręciłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to pewnie zamiast odbic na prawo z południowej poleciałeś do końca i dalej na obwodową w stronę pruszcza itd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak :D Dobrze, że blisko od tych bramek był ten zjazd na Gdańsk. Wsteczny, awaryjne i dzida :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pierwszy, dużo ludzi widziałem już cofających tak jak ty :) szczególnie w wakacje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdunik Ty dupalu mieszkam 3 minuty autem od Szadułek wystarczyło dać cynk złamasie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdunik Ty dupalu mieszkam 3 minuty autem od Szadułek wystarczyło dać cynk złamasie ;P

 

Będę miał to na uwadze następnym razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Koledzy macie namiary na dobrego lakiernika u nas w 3city, bo dziś jakiś sk**wiel zarysował mi przedni błotnik i drzwi od strony kierowcy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wuja na chyloni na meksyku, klepie, maluje, szpachluje że mucha nie siada :) z czystym sercem mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz Ja za 3 tygodnie będę w domu, to się w tej sprawie do Ciebie odezwę, wiesz może jakie koszta? tak pi razy oko :)

2012-10-15-869.jpg

a tak to wygląda

to jest przednie nadkole od strony kierowcy + drzwi i tylne na wysokości pomiędzy szybą a klamką i tam jest wgniecenie, a oczywiście sprawcy brak :wsciekly

2012-10-15-863.jpg

Edytowane przez Piontek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że bierze 250 za element, ale lepiej pojedziemy razem i sie pogada :)

jak będziesz chciał jechać to wal śmiało, pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki:) napewno się odezwę jak wrócę, jeszcze raz dzięki:respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Trójmiasto

 

Właśnie się przeprowadziłem z rodzinnego miasta do Gdańska w związku z tym szukam pracy, jeśli ktoś miałby jakiś namiar na jakąś pracę fizyczną np. na budowie w charakterze pomocnika, byłbym wdzięczny.

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się przeprowadziłem z rodzinnego miasta do Gdańska w związku z tym szukam pracy, jeśli ktoś miałby jakiś namiar na jakąś pracę fizyczną np. na budowie w charakterze pomocnika, byłbym wdzięczny.

 

może na start zacznij od tego KLIK jak im się spodobasz to może będą coś mieli więcej..

 

sam o tym myślałem bo na urlopie siedze a nie jestem typem człowieka który siedzi w domu ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam .........czy jest tu moze ktos ze Slupska lub okolic ?........bardzo potrzebuje kogos wlasnie z tych rejonow kto moglby podjechac i obejrzec fotele do passata b6.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego a jaka miejscowosc konkretnie z tymi fotelami, ja mam 60km do Słupska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności