Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opory powietrza i pakiet bluemotion. Jechal caly czas za ciezarowka 80km/h ale o tym juz nikt nie napisze...
no bo jak by to napisali to większość by tak zaczęła jeździć :P a tak na serio to wynik nie zły tylko jak ktoś chce to niech se tak jeździ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na zdjęciu maska nie ma siłowników? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego na zdjęciu maska nie ma siłowników? :o

Ale za to jest ten pręt do podtrzymywania maski, tak jak to było w starszych autach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę. Kolejne oszczędności czy BHP/ochrona środowiska ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszczędności, tak samo jak brak elektromechanicznego hamulca postojowego i brak climatronica;)

 

Amerykańce nie potrzebują luksusów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Czytałem ten artykuł i chciałem osiągnąć wynik ale w druga strone. No i wyszło około 49l/100km i jak na złość padła mi koma żeby cyknac fotke, mam tylko cos takiego http://desmond.imageshack.us/Himg215/scaled.php?server=215&filename=dsc00277me.jpg&res=landing Aha z góry zastrzegam że to nie fota z zimy kiedy panowały mrozy -27 ;) Autko to oczywiście B5 AFN

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oszczędności, tak samo jak brak elektromechanicznego hamulca postojowego i brak climatronica;)

 

Amerykańce nie potrzebują luksusów

 

amerykanie to jedni z największych idiotów na świecie troche techniki i się gubią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie widać to po ich gospodarce i technologii. Siłowniki co jakiś czas trzeba wymieniać, pręta nie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto też zauważyć że mają oni drogi po których można się ekonomicznie poruszać, w polsce wszędzie mamy światła skrzyżowania, ograniczenia i gotujących się za nami cwaniaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Czytałem ten artykuł i chciałem osiągnąć wynik ale w druga strone. No i wyszło około 49l/100km i jak na złość padła mi koma żeby cyknac fotke, mam tylko cos takiego http://desmond.imageshack.us/Himg215...pg&res=landing Aha z góry zastrzegam że to nie fota z zimy kiedy panowały mrozy -27 Autko to oczywiście B5 AFN

heh xD a benzyną jak ciśniesz to za chiny ludowe takiego wyniku nie osiągniesz....diesel jest strasznie nieekonomiczny przy ostrzejszej jeździe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh xD a benzyną jak ciśniesz to za chiny ludowe takiego wyniku nie osiągniesz....diesel jest strasznie nieekonomiczny przy ostrzejszej jeździe...
Wcale jazda nie musi być ostra. Wystarczy odpalić i kawałek się przejechać aby MFA zaczął przeliczać spalanie. Potem się zatrzymać i zostawić na jałowym. Silnik pracuje, paliwo się spala a km nie ubywają ;) Mój 1Z po przejechaniu ok 0,5 km i postoju ok 20-30 min pokazał ponad 87 litrów. Jakby postał z godzinkę to pewnie skali w MFA by zabrakło :lol

MFA_spalanie_jalowy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oszczędności, tak samo jak brak elektromechanicznego hamulca postojowego i brak climatronica;)

 

Amerykańce nie potrzebują luksusów

 

:o to jaki jest hamulec w B6 w USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B6 to nie wiem, ale w B7 zwykła dźwignia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności