Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A polecacie jakiegoś tunera w Łodzi lub okolicach?

Troche sie napaliłem na Dynosoft z Katowic. Ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dzis gruche od turbo i nadal to samo. Blad przeładowania. Przypomnę że aktualnie jest turbo od 170km a posiadam 2.0 tdi cba 140km. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chriso

No tak na zdrowy rozum. Bez modyfikacji programu dałeś większą suszarkę, która daje teraz więcej powietrza niż komp myśli że dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana gruchy nic Ci nie da, ponieważ masz większą turbinę i daje więcej powietrza niż silnik(komputer)chce. jeśli chcesz zostać przy tej turbinie to musisz "poinformować"komputer że masz inna turbinę nie wiem czy jest to do zrobienia przez Vaga ale jak pojedziesz do tunera to na pewno Ci to ogarnie i przy okazji pare koni doda :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Nie pomyslalem o tym. Przeciez inna mieszanka jest. Dzieki za pomoc. Pozostaje zmiana softu. 170 moze cos wiecej z tego zrobia. Dodam ze nie chce wywalac dpf. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daje więcej powietrza niż silnik(komputer)chce

ta... a ropa ma octany... i w ogóle magnetyzery dają +600KM do respektu...

młodykulka... Jaką miałes turbinę w oryginale? (obstawiam gt1749VA/B - bo w początkowych 140 takie szły) Jakie turbo zamontowałeś??

Gt1749VC czy bv43? sterowanie gruchy miałeś podciśnieniowe czy elektryczno podciśnieniowe?

 

Po zmianie turbiny na większą nie zmienia Ci się samoczynnie mieszanka.. to nie dwusuw, że po rozwierceniu kanałów masz od razu więcej powietrza... Czujnik ciśnienia doładowania nie puści Ci za dużego ciśnienia..ECU będzie regulowało kierownicami ciśnienie..

 

Sam montowałeś turbo? Ktoś to robił? Co na VAGu w 8, 10 i 11? Co w błedach? A nie jakieś pierdoły, zanim pojedziesz gdziekolwiek , do kogokolwiek na SOFT , musisz, ale to bezapelacyjnie musisz!!! mieć wszystko OK z samochodem... Inaczej przysporzysz sobie tylko ogromnych kosztów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie gruchy mam podcisnienie i elektryka. Dokladnego modelu turbo nie podam ale jest z silnika cbb. Turbo sam montowalem. Błąd tylko ze przekroczona górna granica ciśnienia doładowania. Zadnego innego niemam. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrób logi 8 10 i 11 kanał...

w CBBB występowały i BV43a i GT1749MV ;-) ale obstawmy BV43A (popularna CAHA) żeby z niej coś wycisnąć (a 170KM to nie jest jej max) powinieneś faktycznie zrobić remap... Ale najpierw dojdź ładu... Wkręciłeś zaślepkę za sondę EGT? lub wstawiłeś sondę EGT?? Dokręciłeś dokładnie wszystko ? Pospinałeś doloty wyloty?

 

No i logi.. obowiązkowo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaślepki zadnej nie wstawiałem. Wszystko jest przełożone z jednego turbo do drugiego. Wszystko pospinane i podokręcane. Uszczelki nowe założone oczywiście. A logi do czego potrzebne? Bo niby innych błędów niema. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi są potrzeba do tego by zobaczyć przebieg doładowania.... czyli jak de facto turbina się zachowuje... ;-) same błędy to kopanie w jaja po omacku - wiesz że musisz ale nie wiesz czy trafisz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ok. Do weekendu postaram sie to ogarnąć :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde odechciało mi się troche z tym nowym softem. Trochę wysoka cena. Chyba wsadzę seryjne turbo i spokoj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troche sie napaliłem na Dynosoft z Katowic. Ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi?

Aligator :) , mogę polecić gość ma głowę na karku i wie co robi :ok: , robiłem u niego z ~ 2 lata temu ;) . Na Śląsku lepszego nie znajdziesz , fury zjeżdzją się do niego z całej Polski .

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko jeszcze macie Ctr Tuning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo od 140km wsadzilem spowrotem. I problem ten sam. Brak mocy. Okazalo sie ze podcnienie ktore idzie do f. Powietrza bylo nie drozne. Po odetkaniu brak problemu. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde odechciało mi się troche z tym nowym softem. Trochę wysoka cena. Chyba wsadzę seryjne turbo i spokoj :)

 

Mięczak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś się orientuje odnośnie tego gdzie w Poznaniu najlepiej zrobić chipa do passka CR 140km?

I ile średnio to kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał może ktoś z was z czegoś takiego http://allegro.pl/wieksza-moc-vw-passat-b6-1-9-tdi-105km-30km-i4041964561.html. Posiadam Passat 1.9 tdi 2006 rok, na aukcji rozpisują że dają gwarancje, pytanie jak to działa ?. Testował ktoś ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój z tym g......... jedz na porządny program z hamownią ...na pewno będziesz zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na aukcji rozpisują że dają gwarancje

 

no na boxa a nie na samochód ;) ;)

a po zamontowaniu tego raczej bym się martwił o samochód a nie o tego power box-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności