Skocz do zawartości
morda

Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Szarpie między ~2k a 3k RPM przy bucie w podłodze

2. Dużo zapłonów wypada na 2 cylindrze - może to tylko cewka zaczyna padać. Z drugiej strony nie na tyle, żeby wyłączyć cylinder - raz już tak miałem, że cewka padła kompletnie i na 3 gary to nie jedzie.

 

Chciałem zamienić miejscami cewki - to mogę zrobić pod domem - ale nie wiem jak odpiąć wtyczki a nie chcę połamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Tune up w Gdańsku.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Chociaż turbo to raczej by przy wszystkich obrotach źle dmuchało. Kiedy świece zmieniałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: ~36 kkm temu

 

EDIT2: Właśnie zamieniłem cewki miejscami - zaraz okaże się czy dalsza pomoc będzie potrzebna

 

EDIT3: Cewka do wymiany :)

Edytowane przez elmiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie

 

Przewód idący do turbo ( zasilający ją w olej ) został ukręcony podczas wymiany turbo. co robić ? jakiś numer OE ? gdzie go dostać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje 2 zakladow.

Pierwszy kogos od automatow, tylko ktos kto nie bedzie robic calej skrzyni tylko zdiagnozuje i naprawi problem w plycie sterujacej (w niej jest problem) no i oczywiscie nie bedzie za to zyczyc sobie milionow :)

Drugi to serwis elektroniki. Mianowicie swiruje mi czasami ekran od radia 2 DIN i oczywiscie skonczyla sie gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do radia to uderz do Autorad ul.Kocurki 1 w Gdańsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co nigdzie nie bylem bo za bardzo nie mam jak sie poruszac... auto jezdzi tylko i wylacznie na 1 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do radia to uderz do Autorad ul.Kocurki 1 w Gdańsku.

Bawia sie w takie rzeczy? Bo kawalek do nich mam i nie chce jechac na darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to tak. Zadzwoń do nich i zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam specjalistów od renowacji felg w Gdyni i okolicach, piaskowanie stalówek. Macie jakiś serwis godny polecenia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej i bardzo dobrze Gdańsk Jasień ul. Leszczynowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny słuszny w tym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki Panowie, w takim razie tam uderzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, zakupiłem passata b6 2.0tdi 170 KM z DSG rocznik 10.2007r. i od razu chciałbym zająć się nieszczęsną pompą oleju. Z tego co się zorientowałem to wchodzą dwa rozwiązania albo wymiana na pompę od 1.9 tdi albo wymiana napędu ... i teraz pytanie kto takie coś potrafi zrobić z pomorskiego i jakie są tego koszta?

vin: WVWZZZ3CZ8E098728

ps. wiem, że passat ciulowy pod względem silnika ale względy finansowe pozwoliły na zakup akurat takiego modelu i teraz trzeba go jakoś usprawnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pruszczu są goście, fanatycy OOOO, dają radę, często wpada jakiś gratis (np. mój Ziomuś dostał test zegarów i doświetlanie zakrętów w A4B8). Za wymianę na pompę z 1.9 w zeszłym roku wołali 2000-2400 zł.

On w końcu tego nie robił, także nie powiem Ci jaki efekt, ale robią tego dużo i na Audicowych forach są podobno znani z dobrej roboty.

A-Z serwis:

http://az.gda.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i zapytaj to forumowy mechanik z Gdyni Krystian 500333133 z czystym sumieniem jak dla mnie najlepszy spec od koncernu VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź ale to więcej niż przewidywałem...:( jutro do nich zadzwonię . Pytanie czy olej w DSG też wymieniają bo to mi też potrzebne . Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian ogarnia wszystko nawet naprawia DSG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jutro od rana będę działać ...:) dzięki koledzy za pomoc ale będę pytać jeszcze dużo bo trochę trzeba jeszcze usprawnić i ulepszyć passata... po naprawach pierwsze muszą być relingi, które są czarne a trzeba by je chyba pokryć chromem ...ale na to przyjdzie czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności