Skocz do zawartości

husky200

  • Liczba zawartości

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O husky200

  • Urodziny 02/04/1985

Informacje osobiste

  • Imię
    Dawid
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    pomorskie

Samochód

  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR) DSG
  • Rok produkcji
    2007
  1. Napęd pompy oleju wymieniony ....w dniu dzisiejszym odstawiłem auto o 7 rano a o 13 napęd pompy zmodyfikowany (poprawiony) i mam nadzieję, że będzie służyć długo i szczęśliwie usługa wraz ze zmianą oleju i filtra dzięki forumowicze za polecenie porządnego specjalisty w tej dziedzinie.
  2. Dzięki za pomoc . We wtorek jestem umówiony do warsztatu Tomka i mam nadzieję, że będę mieć święty spokój ☺
  3. witam wszystkich, czy ktoś ma namiary na nowe mapy do mfd2 dvd? pisałem do użytkowników, którzy oferują pomoc za pośrednictwem meila ale z ich strony jedynie ciszaaa. skąd ściągnać aktualne mapy pl z unlockiem itp? między ciszą ...a ciszą ....
  4. ok jutro od rana będę działać ... dzięki koledzy za pomoc ale będę pytać jeszcze dużo bo trochę trzeba jeszcze usprawnić i ulepszyć passata... po naprawach pierwsze muszą być relingi, które są czarne a trzeba by je chyba pokryć chromem ...ale na to przyjdzie czas
  5. dzięki za odpowiedź ale to więcej niż przewidywałem... jutro do nich zadzwonię . Pytanie czy olej w DSG też wymieniają bo to mi też potrzebne . Z góry dzięki za odpowiedź
  6. witam serdecznie, zakupiłem passata b6 2.0tdi 170 KM z DSG rocznik 10.2007r. i od razu chciałbym zająć się nieszczęsną pompą oleju. Z tego co się zorientowałem to wchodzą dwa rozwiązania albo wymiana na pompę od 1.9 tdi albo wymiana napędu ... i teraz pytanie kto takie coś potrafi zrobić z pomorskiego i jakie są tego koszta? vin: WVWZZZ3CZ8E098728 ps. wiem, że passat ciulowy pod względem silnika ale względy finansowe pozwoliły na zakup akurat takiego modelu i teraz trzeba go jakoś usprawnić
  7. przecz tak przeczytałem ok. 30 stron ale co z tego jak większość linków do alledrogo itp. nie działa;/ z resztą ostatnie strony poświęcone są w większości drl w halogenach. Halogeny mam fabryczne dlatego nie chcę ich ruszać więc szukam prostszego rozwiązania (niekoniecznie takiego trendy;) ) dlatego też szukam ledów dopasowanych do krzywizny auta a najlepiej coś nowego w stylu tych osram (zamiast punktowych diod tzw. listwa - wydaje mi się, że odrobinę ładniejsza).
  8. hej, kupiłem b6 z obrzydliwymi, prostymi, niedziałającymi listwami led. Muszę wymienić na coś rozsądnego. Wiem, że teraz jest trend na okrągłe drl ale czy macie coś sprawdzonego z "tradycyjnych" ledów, które wpisują się ładnie w krzywiznę auta. Znalazłem ciekawy produkt osram 101 http://http://www.youtube.com/watch?v=nKzDfTBQTCA&playnext=1&list=PLE34CDFB3643AA6D7&feature=results_main z tym, że one są proste i będą źle wyglądać. Macie jakieś fajne propozycje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności