husky200
-
Liczba zawartości
8 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O husky200
- Urodziny 02/04/1985
Informacje osobiste
-
Imię
Dawid
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
pomorskie
Samochód
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 170KM (BMR) DSG
-
Rok produkcji
2007
-
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
husky200 odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
Napęd pompy oleju wymieniony ....w dniu dzisiejszym odstawiłem auto o 7 rano a o 13 napęd pompy zmodyfikowany (poprawiony) i mam nadzieję, że będzie służyć długo i szczęśliwie usługa wraz ze zmianą oleju i filtra dzięki forumowicze za polecenie porządnego specjalisty w tej dziedzinie. -
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
husky200 odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
Dzięki za pomoc . We wtorek jestem umówiony do warsztatu Tomka i mam nadzieję, że będę mieć święty spokój âş -
Mapa do navi MFD2 DVD
husky200 odpowiedział Michał2008 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
witam wszystkich, czy ktoś ma namiary na nowe mapy do mfd2 dvd? pisałem do użytkowników, którzy oferują pomoc za pośrednictwem meila ale z ich strony jedynie ciszaaa. skąd ściągnać aktualne mapy pl z unlockiem itp? między ciszą ...a ciszą .... -
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
husky200 odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
ok jutro od rana będę działać ... dzięki koledzy za pomoc ale będę pytać jeszcze dużo bo trochę trzeba jeszcze usprawnić i ulepszyć passata... po naprawach pierwsze muszą być relingi, które są czarne a trzeba by je chyba pokryć chromem ...ale na to przyjdzie czas -
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
husky200 odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
dzięki za odpowiedź ale to więcej niż przewidywałem... jutro do nich zadzwonię . Pytanie czy olej w DSG też wymieniają bo to mi też potrzebne . Z góry dzięki za odpowiedź -
Szukam - polecam zakład / mechanika / lakiernika itp - temat zbiorowy
husky200 odpowiedział morda → na temat → Pomorskie Dyskusje
witam serdecznie, zakupiłem passata b6 2.0tdi 170 KM z DSG rocznik 10.2007r. i od razu chciałbym zająć się nieszczęsną pompą oleju. Z tego co się zorientowałem to wchodzą dwa rozwiązania albo wymiana na pompę od 1.9 tdi albo wymiana napędu ... i teraz pytanie kto takie coś potrafi zrobić z pomorskiego i jakie są tego koszta? vin: WVWZZZ3CZ8E098728 ps. wiem, że passat ciulowy pod względem silnika ale względy finansowe pozwoliły na zakup akurat takiego modelu i teraz trzeba go jakoś usprawnić -
Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )
husky200 odpowiedział marcin9962 → na temat → Elektryka, oświetlenie
przecz tak przeczytałem ok. 30 stron ale co z tego jak większość linków do alledrogo itp. nie działa;/ z resztą ostatnie strony poświęcone są w większości drl w halogenach. Halogeny mam fabryczne dlatego nie chcę ich ruszać więc szukam prostszego rozwiązania (niekoniecznie takiego trendy;) ) dlatego też szukam ledów dopasowanych do krzywizny auta a najlepiej coś nowego w stylu tych osram (zamiast punktowych diod tzw. listwa - wydaje mi się, że odrobinę ładniejsza). -
Światła do jazdy dziennej DRL ( LED )
husky200 odpowiedział marcin9962 → na temat → Elektryka, oświetlenie
hej, kupiłem b6 z obrzydliwymi, prostymi, niedziałającymi listwami led. Muszę wymienić na coś rozsądnego. Wiem, że teraz jest trend na okrągłe drl ale czy macie coś sprawdzonego z "tradycyjnych" ledów, które wpisują się ładnie w krzywiznę auta. Znalazłem ciekawy produkt osram 101 http://http://www.youtube.com/watch?v=nKzDfTBQTCA&playnext=1&list=PLE34CDFB3643AA6D7&feature=results_main z tym, że one są proste i będą źle wyglądać. Macie jakieś fajne propozycje?
