Skocz do zawartości
VALDI

Passat B6 - otwieranie awaryjne kluczykiem

Rekomendowane odpowiedzi

Nie klamkę, tylko zaślepkę obok. Ma nacięcie od spodu do podważenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co VALDI, nie mogę otworzyć drzwi za pomocą kluczyka natomiast zamykam bez problemu, podczas otwierania słychać żę coś próbuje otworzyć i światła wewnątrz auta się zapalają, z pilota drzwi otwirają się bez problemu. Ktoś ma jakiś pomysł co to możę być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem co VALDI, nie mogę otworzyć drzwi za pomocą kluczyka natomiast zamykam bez problemu, podczas otwierania słychać żę coś próbuje otworzyć i światła wewnątrz auta się zapalają, z pilota drzwi otwirają się bez problemu. Ktoś ma jakiś pomysł co to możę być??

 

ale VALDI już na początku wątku otrzymał rozwiązanie problemu... poczytaj wątek od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem co VALDI, nie mogę otworzyć drzwi za pomocą kluczyka natomiast zamykam bez problemu, podczas otwierania słychać żę coś próbuje otworzyć i światła wewnątrz auta się zapalają, z pilota drzwi otwirają się bez problemu. Ktoś ma jakiś pomysł co to możę być??
Miałem to samo, jak próbowałem. Zamek zabrudzony. Lekko go trzeba oczyścić i przekręcić mocno w lewą stronę. Na tyle mocno żeby za 1 razem zaskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale VALDI już na początku wątku otrzymał rozwiązanie problemu... poczytaj wątek od początku.

 

Sorry ale nie widzę tej odpowiedzi , w której jest rozwiązanie problemu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem. Nie mogę otworzyć drzwi kluczykiem awaryjnym. Kręcę w obie strony i nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aby otworzyć drzwi kluczykiem awaryjnym należy zawsze po włożeniu kluczyka przekręcić w prawo (zamykanie) i od razu w lewo (otwieranie) .Sprawdziłem i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Aby otworzyć drzwi kluczykiem awaryjnym należy zawsze po włożeniu kluczyka przekręcić w prawo (zamykanie) i od razu w lewo (otwieranie) .Sprawdziłem i działa.

 

Dzięki za podpowiedź rzeczywiście działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ja się podepne ale mam troszkę inny problem... mianowicie u mnie zamknę paska z pilota i zostawie go na chwilę załóżmy na 2h. poczym otwieram z pilota a drzwi kierowcy się nie otwierają. reszta drzwi owszem ale nie kierowcy. co najlepsze w tym wszystkim jesli wejde do samochodu i otworze drzwi kierowcy od środka poczym zamkne je bez uzbrajania pilotem klamka z zewnatrz dziala za każdym razem.... co koledzy myślicie o tym przypadku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tez mam ten sam problem co kolega. mianowicie u mnie zamknę paska z pilota i zostawie go na chwilę załóżmy na 2h. poczym otwieram z pilota a drzwi kierowcy się nie otwierają. reszta drzwi owszem ale nie kierowcy. co najlepsze w tym wszystkim jesli wejde do samochodu i otworze drzwi kierowcy od środka poczym zamkne je bez uzbrajania pilotem klamka z zewnatrz dziala za każdym razem.... co koledzy myślicie o tym przypadku? moze ktos poradzic jak to rozwiazac? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam tez mam ten sam problem co kolega. mianowicie u mnie zamknę paska z pilota i zostawie go na chwilę załóżmy na 2h. poczym otwieram z pilota a drzwi kierowcy się nie otwierają. reszta drzwi owszem ale nie kierowcy. co najlepsze w tym wszystkim jesli wejde do samochodu i otworze drzwi kierowcy od środka poczym zamkne je bez uzbrajania pilotem klamka z zewnatrz dziala za każdym razem.... co koledzy myślicie o tym przypadku? moze ktos poradzic jak to rozwiazac? dzieki
szyba w dół i jednocześnie pociągnij za klamkę zewnętrzną i wewnętrzną, może pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja w samochodzie mam tylko zaślepki ( takie auto już kupiłem ), jak mam się zabezpieczyć na wypadek padnięcia aku ? Czy tylko zakup nowej wkładki ( dość kosztowne ) czy ewentualnie jest możliwość wyprowadzenia zasilania do zamka aby otworzyć go np. baterią 9V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od spodu podważasz zaślepkę i Twoim oczom ukazuje się bębenek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to, że po zdjęciu kapturka ukazała mi się zamiast bębenka zaślepka! Poprzedni właściciel albo wymienił drzwi na angielskie i nie przełożył wkładki albo celowo bębenek usunął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest w prawych drzwiach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrazu sprawdziłem, nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, ja w samochodzie mam tylko zaślepki ( takie auto już kupiłem ), jak mam się zabezpieczyć na wypadek padnięcia aku ? Czy tylko zakup nowej wkładki ( dość kosztowne ) czy ewentualnie jest możliwość wyprowadzenia zasilania do zamka aby otworzyć go np. baterią 9V?

 

Pytasz jak się zabezpieczyć na wypadek padniecia aku... ja wyprowadziłem sobie od zacisku (klemy) plusowej przewód w okolice zaślepki halogenu. Jak padł mi aku odkręciłem zaślepkę podałem +, a minus do jakiejś śruby metalowej. Pik pik na pilocie i auto otwarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! panowie mam taki problem mam juz slaba baterie i chcialem z ciekawosci wyprobowac klucz awaryjny wyjalem go z pilota i ku mojemu zdziwieniu nie pasuje w zadna dziurke pod klamka w serwisie pilot byl ponoc wymieniany u poprzedniego wlasciciela...

co to moze byc panowie ??? i mam takie pytanie ile jest wogole kluczy bo ja dostalem oryginalny z awaryjnym w srodku i drugi serwisowy juz bez awaryjnego czy wystepuje jeszcze jakis klucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dwa identyczne klucze wraz z kluczami awaryjnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności