eldorado Zgłoś #81 Napisano 5 Maja 2012 Info podane przez cinul'a zostało dodane do pierwszego postu Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kamyk73 Zgłoś #82 Napisano 5 Maja 2012 Też będę około 10.30.Do zobaczenia. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nikos Zgłoś #83 Napisano 5 Maja 2012 na 90% mnie nie będzie, coś z alarmem w aucie się po%$@ło i nie mogę ani go otworzyć ani nic zrobić ... chyba że przyjadę b5, ale zobaczę co na to moja żona Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cinul Zgłoś #84 Napisano 5 Maja 2012 na 90% mnie nie będzie, coś z alarmem w aucie się po%$@ło i nie mogę ani go otworzyć ani nic zrobić ... chyba że przyjadę b5, ale zobaczę co na to moja żona Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
FERMON Zgłoś #85 Napisano 5 Maja 2012 na 90% mnie nie będzie Wielka szkoda:( myślałem że w końcu poznam zacne b3 i jego właściciela Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nikos Zgłoś #86 Napisano 5 Maja 2012 Co ja biedny poradzę auto w tym wieku ma już swoje kaprysy Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lulek Zgłoś #87 Napisano 6 Maja 2012 Powodzenia i miłej zabawy wszystkim. Widzę że Podlasie prężnie działa. Ja niestety dziś w England, gdyby nie to byłbym zapewne z Wami Z niecierpliwością czekam na wasze relacje online z imprezy. Jestem ciekaw jak będzie, czekam na filmy i fotki Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcin_14 Zgłoś #88 Napisano 6 Maja 2012 Może ja wypowiem się jako pierwszy już po imprezie, może i nie byłem do końca bo nie mogłem (nie byłem kierowcą, byłem z bratem srebrnym s6) ale mimo wszystko było świetnie Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adasko Zgłoś #89 Napisano 6 Maja 2012 Marcin, przypadkiem Twoje B3 nie wyjechało do Niemiec ? Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hpnoti Zgłoś #90 Napisano 6 Maja 2012 No ja nie doczekałem do 'miss vaga' ale było spoko, pogoda na szczescie dopasowała:chytrus Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
20marcin07 Zgłoś #91 Napisano 6 Maja 2012 ja pojechałem nieco wcześniej, ale wrażenia jak najbardziej na tak Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcin_14 Zgłoś #92 Napisano 6 Maja 2012 (edytowane) Nie moje B3 stoi w garażu normalnie nim jeżdżę a pro po pogody to gdy tylko wyjechaliśmy w stronę Suwałk tuż za Białymstokiem spotkała nas taka ulewa, że nie było widać samochodów jadących 10 metrów przed nami, ale chyba do Folwarku to nie doszło skoro tak Edytowane 6 Maja 2012 przez Marcin_14 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adasko Zgłoś #93 Napisano 6 Maja 2012 Wczoraj byłem na ognisku w Prudziszkach, i jechało identyczne b3 jak Twoje. Zacząłem wypytywać o Twoją fure, i wynikało niby że to byłeś Ty, później powiedzieli że jednak nie. Więc tutaj zapytałem by sie upewnić Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mlodyyy Zgłoś #94 Napisano 6 Maja 2012 Nasi coś wygrali? chyba raczej nie a raczej nic mi na ten temat nie wiadomo jak narazie Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
b4Grzenio Zgłoś #95 Napisano 6 Maja 2012 jak to nie chłopyyyy;d ja tam wrocilem. fermon wygral najladniejsze auto zlotu, numer 30,25 i 36 wygral 20 % znicki na chiptuning(mam ich wygrana) oraz chyba nikos wygral hamownie;p wiec nie bylo zle Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomasZ82 Zgłoś #96 Napisano 6 Maja 2012 Wygrałem kubek :-) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
20marcin07 Zgłoś #97 Napisano 6 Maja 2012 pasuje Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukasz_1789 Zgłoś #98 Napisano 6 Maja 2012 jak to nie chłopyyyy;d ja tam wrocilem. fermon wygral najladniejsze auto zlotu, numer 30,25 i 36 wygral 20 % znicki na chiptuning(mam ich wygrana)oraz chyba nikos wygral hamownie;p wiec nie bylo zle Za dużo moze sie nie udzielam, ale II miejsce w db dragu i zniszka na chiptuning u mnie;] PS: Nawet dostałem logo forum na magnesie. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eldorado Zgłoś #99 Napisano 6 Maja 2012 25 mój 36 Henia a 30 nie kojarzę Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rozavw Zgłoś #100 Napisano 6 Maja 2012 Ważne że passat stał pod sceną !!!! Fermon gratki.... opłacało się !!!!! stawiasz ktosiaQ!!!!!! ---------- Dodano o 21:03 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:02 ---------- 30 to Zima!!! Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach